» »

Katalog radiatorjev evropskih avtomobilov

Katalog radiatorjev evropskih avtomobilov

««
10 / 10
»
»»

DominusSLO ::

Jst mam 2... pumpo pa eheim 1250. Tok je tako močen, da mi v rezervoarčku(manjši model od eddija) dela tak vrtinec, da voda zelo ropota;(( in se zaradi tega tudi težko odzrači.

Radijatorja sta avtomobilska, bakrena, mer 19X18,5X5 cm. 2 sta, ker imam rad tišino-na vsakemu 1 12cm vent-en dela na 5V, drugi pa na 220V z regulatorjem >:D

mykeos ::

potem bi to priporočal ali ne?
si opazil kake spremembe v temperaturi?se dva radiatorja poznata?
Bonus falus pax in domus!

X6800,P5W DH DELUXE,G.SKILL 2GB 6400,7800 GTX,Silverstone ZEUS 550W

tomi66 ::

Itaq mykeos, vec radiatorjev blizje si sobni temperaturi, eventuelno tudi brez ventov. Jaz sem bil z dvema brez ventov, sam so bile temperature mal visoke(vse troje pod vodo na 50*C) pa sem dal en vent na radiator. Zdej pa vse na 30-40 Load.
www.hempaq.wordpress.com

mykeos ::

pretoka verjetno nebi unicil,saj mam hydor seltz L30,pa itq bi sam cpu hladil?kaka vezava radiatorjev bi bla pa optimalna-blok-radiator-rezervoar-radiator-blok,al kako drugace?
Bonus falus pax in domus!

X6800,P5W DH DELUXE,G.SKILL 2GB 6400,7800 GTX,Silverstone ZEUS 550W

BaRtMaN ::

Po mojem se ti bolj splača dat rezervoar na vhod pumpe, ker boš tako veliko hitreje in lažje napolnil sistem.

e-marko ::

Jaz imam takole: rezervoar, črpalka, radiator, cpu blok, gpu blok in nato nazaj do rezervoarja.

LP
...somebody, somewhere...

PrimozR ::

Igram se z mislijo, da bi naredil sistem s tremi bloi (CPU, GPU, NB) ter dvema ladama in štirimi titani. Eno lado mam, drugo dobim komot (sem jo zrhtal za smylixx-a pa je rekel, da se ne bo šel tega :> ). Problem je precvsem v ohišju in denarju. Le-tega dijakom in študentom vedno primankuje :D

XS!D3 ::

Zanima me kje je v LJ kšn pametn odpad da bi dubu killer, pa ker killer je najbolši (od kerga avta), pa kok pretoka more met črpalka pa bi dou lohk neki tazga rezervar-->pumpa-->killer1-->CPU-->killer2-->GPU-->NB?

njok ::

Če na odpadu ni sreče in vam ni škoda denarja se dobi spodoben radiator v trgovini za manj kot 8k (240cm).

asus ::

kako se pa obnese radiator od golfa 2

PrimozR ::

Kakšen pa je? Aluminij, medenina ali baker?

asus ::

ne vem k ga še nism šel odšravfat bom šel jutri po službi k kolegu ma enga golfa zbitga pa lahk dol poberem

strumf666 ::

pečka od golfa2 ima alumijasta rebra; za cevi sem pa pozabil. LP

P.S. Nova stane cca 6k na motomatu.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Zgodovina sprememb…

lufy ::

eno vprašanje kateri radiator od avta je najboljši za hlajenje plate,proc,grafa.
naj bo čim cenejša pa lepo prosim enega da mi zaupa prek pm njegov msn in mi pomore pri izpeljavi vodnega.
hvala v naprej

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lufy ()

PrimozR ::

Defenitivno od lade. Zadeva je HUGE! (cirka 18x20x6 cm kar se tiče samih reber, zgoraj in spodaj pa še komori), rebra pa so tudi noro gosta. Malo je 'tečno' le za montažo (namenski imajo namreč luknje za 120 mm ventilatorje, tukaj tega ni, ni pa tudi priključkov).

lufy ::

no ja...to se poišče še ampak lepo prosim nekoga z izkušnjo da mi zaupa njegov msn da mi svetuje in pomore pri projektu:D
««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moja kištica ohladi se z vodo in en kup vodnih blokov lastne izdelave (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7711642 (8704) Privatnik
»

sam bi naredil radiator ...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
142330 (1870) Karaya 52
»

Kam postaviti radiator za vodno

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221670 (1271) njok

Radiator za vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91083 (951) TESKAn
»

Hladilniki - slike - wanted ?!?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231852 (1454) EX-B

Več podobnih tem