» »

čuden problem z miškami

čuden problem z miškami

FlamE#7 ::

Zdravo,

spet sem se znašel pred čudnim problemom in sicer na mojem stacionarcu. Še ko sem imel windowse xp, se mi je začelo dogajati, da miško (uporabljal sem G5 od logitecha) lahko premikam, vendar pa mi tako desni kot levi klik nista delala. Začele so se dogajati tudi tako čudne stvari kot je npr ko sem bil v chromu sploh nisem mogel prehajati med različnimi tabsi- vedno ko sem pritisnil nanj (ne na križec) se je zaprl.. Tako sem inštaliral Windowse 8, poleg tega pa sem kupil še novo miško logitech G500. Dal sem gor najnovejše driverje, in zgledalo je da deluje vse OK, vendar se mi še vedno skoraj vsak dan dogaja, da ko prižgem računalnik je nova miška nedelujoča (utripa lučka na miški) in se sploh kruzer ne premika. Potem dam v usb port staro miško G5 in začne nekako čudno spet delati. Aplikacij ne morem odpirat, ne morem ikon izbirat na desktopu itd.. Da bi bilo še huje imam še eno miško windows toch in ta pa v večini primerov dela, vendar moram računalnik restirat pa še takrat ni zagotovo...

Uglavnem saj razumete kako to zgleda verjetno... Za popi***t je, in nevem ali je kaj fizično z matično narobe ker winse sem dal nove gor miška nova.. Samo tipkovnica pa vedno dela OK.

Če zna kdorkoli pomagati bi bil zelo vesel! ali pa morda priporočil poceni serviserja. Lahko tudi na črno :).

Lp in hvala!
  • poskusilo klonirati: FlamE#7 ()

Tilen ::

Si probal zamenjat USB port?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mr1two ::

Mogoče je problem v tipkovnici.. Poskusi uporabiti drugo tipkovnico. Meni se včasih zgodi da se "zatakne" kakšen control ali kaj podobnega, pa mi potem vse dela čudno. Ne zatakne se fizično, ampak računalnik misli, da je pritisnjena.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

Han ::

Kakšen napajalnik (starost, model) je v mašini? Navedi še ostale komponente...

FlamE#7 ::

usb porte sem vse že sprobal,
tipkovnice nisem še druge probal dati notri, bom pa še to poskusil!

Moja konfiguracija je: HD 7750, 4GB DDR2, E8500 proc, plata ASUS KPL 5 AM, napajalnika imam ASUS P-50GA, 500W (484max)

Han ::

Na tvojem mestu bi poskusil še z drugim, preverjeno brezhibnim napajalnikom. Imel sem namreč nekaj podobnih primerov, ko je miškam "trgalo" izključno zaradi defektnega napajalnika...

dottor ::

Lahko je tudi s ploščo kaj narobe.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38297856 (54752) Kr_Edn
»

Tweakanje osveževanja USB mišk (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
224138905 (54848) BorutO
»

Piskanje miške/matične plošče

Oddelek: Strojna oprema
6726 (630) popster
»

Katero Logitech miško kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
413058 (2253) Sandi1987
»

Katero miš LED ali LASER?

Oddelek: Kaj kupiti
172094 (1640) tec

Več podobnih tem