» »

Obutev za na golo nogo?

Obutev za na golo nogo?

1
2
»

bluefish ::

Časovno omejene znižane ponudbe raznih znamk,...
Včasih je dejansko znižanje, včasih bolj za psihološki efekt. Na stran se lahko lepo prijaviš z obstoječim Amazon računom.

Nekaj podobnega ima recimo Planet Sports - clubsale. Ponudijo določene blagovne znamke za omejen čas, večinoma v preteklih akcijah na glavni strani neprodane kose oblačil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Okapi ::

Pa koristno je vedeti, da imajo španski, italijanski in nemški BuyVip pogosto enako ponudbo (včasih samo malo časovno zamaknjeno), s tem da je španski praviloma malo cenejši, nemški pa najdražji. Pred nakupom je treba poguglati, kolikšen je zares popust (velikokrat se recimo hvalijo, da je namesto 100 evrov samo 50, ko poguglaš, pa vidiš, da se tisto vsepovsod dobi za 55 ali 60 evrov).

O.

addy93 ::

Pozdravljen.

Sam sem uporabnik Vibram Five Fingers... Ja, ja to so tisti čevlji z "prsti". Uporabljam jih na fitnesu... brez nogavic. Ko rečem na fitnesu... imam v mislih predvsem to, da moje telo švica... Švicam kot povprečen človek in nikdar nisem imel problemov z znojenjem nog zaradi slabega dizajna oz. prezračevanja čevlja. So močne, imam jih že leto in pol... nimajo deformacij...imajo nekaj flekov, ki so nastali zaradi sušenja na soncu, a vendar... Ko končaš z športanjem greš z njimi pod tuš, z njimi skočiš v jezero, z njimi se pravtako odpraviš na nedeljski sprehod... Če se navzamejo vonja, jih vzameš, vržeš v stroj, obesiš na štrik da se posušijo in so kot novi. Potem so pa tu še druge pozitivne zadeve kot so, jačanje stopalnega loka če imaš platfus... ali pa jačanje tativ nasploh, nimajo dvignjene pete in čutiš kako ti poravna hrbtenico. Pa po neki mescih hoje al pa teka v teh čevljih boš zaznal kako si utrdil gležnje. Ne glih utrdil pač pa nekako dobiš tist feeling, ki si ga z leti nošenja čevljev, ki ne ustrezajo tvoji nogi izgubil.
Aja pa men osebno je blo ful bed jih oblečt v BTC ali pa v trgovino... Sam pol pa porajtaš da se smejejo, ker so butasti. Naj je čevelj še tako grd kar je povsem stvar okusa, dokler je dober za tvoje zdravje in počutje... Ti dol visi. Moraš probat da veš kakšen feeling je v njih.

LP

gregor ::

Okapi je izjavil:

Jaz imam Karrimorjeve usnjene sandale z Vibramovim podplatom. Odlična kakovost za zmerno ceno (imho povsem primerljivi s 3x dražjimi od Teve). Za po mestu (in tudi po malo zahtevnejšem terenu) so izvrstni.



http://www.mandmdirect.com/01/Details/k...

Imajo pa tudi take za na plažo in v vodo (usnjeni za te namene niso ravno prava izbira).

O.


recimo, da se odločim za nakup tega sandala, sedaj me zaniam, ali je poštnina zastonj, ker na strani za poštnine je neka koda za brezplačno pošiljanje, ali deluje?

drugo vprašanje, nogo imam cca 44,5, ta model pa je na voljo samo v 44 in 45, kaj nabavit, ali so čevlji v tej trgovini malo manjši ali večji kot je običajno?

hvala

LP

krneki0001 ::

Gregor, greš pri nas v trgovino, pomeriš model in potem naročiš iz tujine.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

iso2000 ::

Take sandale je vedno dobro imeti malce večje, da ob kakšni nerodnosti ne poškoduješ prstov. No vsaj takšno je moje mnenje. Drugače pa kot je nebivedu napisal.

Okapi ::

recimo, da se odločim za nakup tega sandala, sedaj me zaniam, ali je poštnina zastonj, ker na strani za poštnine je neka koda za brezplačno pošiljanje, ali deluje?
Tista koda ti poštnino zniža za pol (iz 6 na 3 evre, če se dobro spomnim - poštnina za UK je 3 evre in to ti priznajo). Če naročiš za več kot 100 evrov (ali 75, sem že malo pozabil), je pa brezplačno.

drugo vprašanje, nogo imam cca 44,5, ta model pa je na voljo samo v 44 in 45, kaj nabavit, ali so čevlji v tej trgovini malo manjši ali večji kot je običajno?
Karrimor ima številke na večji strani, vsaj pri sandalih. Jaz imam 41,5-42, pa so mi 41 celo malo bolj prav kot 42 (imam pa oboje - najprej sem kupil 42, kot običajno, potem sem pa videl, da bi bili 41 tudi v redu). Ampak ker so sandali, lahko mirno nosiš večjo številko, nekaterim je celo bolj všeč, kot pravi iso2k.

O.

gregor ::

hvala, ali je ta znamka v slo sploh v prodaji, kje?
LP

Okapi ::

innerspace ::

gregor je izjavil:

hvala, ali je ta znamka v slo sploh v prodaji, kje?
LP


SportsDirect(ex Sport2000) jih ima. Grem kasneje pogledat.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

gregor ::

prosim poročaj kaj boš odkril :)
ali je ta trgovina tudi v MB?
lp

gregor ::

kako pa se prijavim na to stran, ker mi napiše:

This is an invalid email address

Čudno...

LP

innerspace ::

gregor je izjavil:

prosim poročaj kaj boš odkril :)


Ekola, vceraj je zmanjkalo casa za obisk, danes pa sem ugotovil, da jih nimajo na zalogi, ker se baje vlecejo problemi z dostavo blaga zaradi preteklih poplav po evropi.
Racunam na to, da jih dobijo cez teden, dva...sproti sem nasel dva hoodie-ja po smesnih cenah, enega od QuickSilver za 7€:D
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

gregor ::

no, doma ni bilo problemov in sem naročil

http://www.mandmdirect.com/01/Details/k...

LP

mr1two ::

Zdravo!
Imam probleme pri nabavi Teva OMNIUM v številki 47. Pozna kdo kakšno lokalno ali tujo spletno prodajalno, kjer bi imeli omenjen model te velikosti? Pri kar nekaj fizičnih trgovinah sem dobil odgovor "ne, te številke pa nimamo".
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

Okapi ::

Ameriški Amazon, eBay.

O.

negot ::

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup pohodnih čevljev (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
858226547 (3024) theStranger
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9420899 (2748) gruntfürmich
»

Moški sandali

Oddelek: Loža
464122 (2848) pierch
»

Sandali Teva - alternative

Oddelek: Loža
51561 (1304) Okapi

Več podobnih tem