» »

Sandali Teva - alternative

Sandali Teva - alternative

innerspace ::

Trenutni sandali Teva so po 10ih letih redne uporabe dosegli stopnjo iztrosenosti, ko je potrebno kupiti nove.
Problem imam z novimi modeli, navajen sem na model, ki ga ze vec let ne izdelujejo vec, ta ima drugacen sistem zapenjanja od aktualnih modelov.

Izgledajo priblizno tako(sliki sta z EBay-a - niso glih enaki, sistem trakcev pa je)
 1

1


 2

2



V bistvu iscem sandale, ki bi imeli dovolj podoben nacin zapenjanja in bi bili primerni za hiking in vse ostalo(ne nujno za vodo)...
Vsak predlog je dobrodosel.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

innerspace ::

No, koncno sem uspel najti neko primerno obutev, ki je dovolj vsestranska za moje potrebe, ceprav ni hiking-based dizajn, torej nima Vibrama in nasploh ni med bolj robustnimi sandali.
Gre za Adidas Terra sandale, za obstoj katerih nisem imel pojma.



Poskusil sem tudi Karrimor Dominica, ki si jih bom verjetno tudi omislil(precej v redu proizvod, na hitro ocenjeno), saj dobim tako dva razlicna modela sandalov za ceno enih Teva:)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Zgodovina sprememb…

Fadil ::

Kje jih boš kupil in koliko € ?

innerspace ::

Ce mislis na Karrimor, jih imajo v SportsDirect(ex sport2000) v BTC ju po 40€.

Adidas sem dobil za par evrov vec, v GigaSport(jih nimajo vec).
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Okapi ::

Nekateri zelo hvalijo tudi Chaco. Imajo modele z vibramom. Videti so zelo "basic", niso pa ravno poceni.

Okapi ::

Ce mislis na Karrimor, jih imajo v SportsDirect(ex sport2000) v BTC ju po 40€.
Usnjene Karrimorje, model Turks (nima vibrama), imajo v Javariju po 32 evrov (s poštnino vred).



Dominice (z vibramom) pa v MandMdirect po 35evrov + poštnina (ki je ni, če kupiš za več kot 100 funtov robe, oziroma je 5 evrov, če kupiš za več kot 50 funtov robe in uporabiš kodo fd12).

O.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup pohodnih čevljev (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
858228337 (4814) theStranger
»

Moški sandali

Oddelek: Loža
464185 (2911) pierch
»

Obutev za na golo nogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6620237 (17849) negot
»

Kakšno obutev nosite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5315609 (14175) energetik
»

Retro reklamni posterji

Oddelek: Loža
61566 (1329) c0dehunter

Več podobnih tem