» »

Visa debit verifikacija problem

Visa debit verifikacija problem

djforever ::

Lp, nekaj me zanima, nazadnje so mi kartice zamenjali z novo viso debit kartico, paypal verifikacija ne dela, sem klical na skb pa so rekli da še urejajo ta problem,

Mogoče kateri ve kaj se dogaja?

Zakaj še ni možna uporaba kartice prek spletnih posrednikov za plačevanje (npr. Paypal, google wallet,... )?

Lp
  • polepsal: Mavrik ()

Hayabusa ::

Privzeto imaš bojda nastavljen limit na 0 eur (kretenska banka), spremeni ga.

Marat ::

V bistvu privzet limit nima veze s tem, ampak je težava ta, da SKB Visa ne podpira PayPala, kao zaradi varnosti (vem, butasto). Baje bodo enkrat poleti to spremenili.

Drugi problem, ki se pogosto pojavlja pri plačevanju na internetu z SKB debetno Viso pa je (kot je že omenil Hayabusa), da je limit pri nekaterih računih (mladinski ipd.) avtomatično nastavljen na 0. Zato moraš it osebno na poslovalnico, kjer si ga lahko dvigneš, pa še to samo do določenega zneska (pri nekaterih karticah celo samo 500 eur).

SKB ima dost takih butastih stvari, da ne govorim o tem, koliko papirja porabijo, tudi za najbolj osnovne postopke. Edina prednost pri SKB je ta, da je bolj stabilna od državnega trio adio (NLB, NKBM, Abanka) in pa da imajo dober varnostni sistem za e-banko. To je pa tudi to, za matično banko raje priporočam kako avstrijsko ;)

Lonsarg ::

Glede na to, da uporabljajo Viso za navadni gotovinski račun, je limit 0 dokaj logična zadeva. Da se potem ločeno vzame še dodatno Debetno viso, ki se jo uporabi za spletno plačevanje in se jo ima na varnem doma v predalu.

Mene pa predvsem zanima, a to je nasploh problem z kako Visa novo verifikacijo, torej nove izane VIsa nasploh, al je to dejansko nek ločen SKB problem? Ker Visa je nekako standard(no 3 standardi, debetna, Electron in kreditna), tak da me čudi, da se po bankah razlikujejo varnostni mehanizmi.

In če imajo nove SKB Debetne Vise problem z Paypalom potem jih imajo tudi njihove kreditne najbrž, mende ja nimajo različne varnostne mehanizme?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Marat ::

Lonsarg je izjavil:

Glede na to, da uporabljajo Viso za navadni gotovinski račun, je limit 0 dokaj logična zadeva. Da se potem ločeno vzame še dodatno Debetno viso, ki se jo uporabi za spletno plačevanje in se jo ima na varnem doma v predalu.

Ne, enotna kartica je. Kar se tiče limita, pa bi bilo vse ok, če bi ti na banki to povedali, ko vzameš kartico.

Lonsarg je izjavil:

Mene pa predvsem zanima, a to je nasploh problem z kako Visa novo verifikacijo, torej nove izane VIsa nasploh, al je to dejansko nek ločen SKB problem? Ker Visa je nekako standard(no 3 standardi, debetna, Electron in kreditna), tak da me čudi, da se po bankah razlikujejo varnostni mehanizmi.

Po moje je to kar SKB "problem" oz. njihovo dojemanje varnosti. Mene pri SKB-ju zdaj itak ne čudi nič več...

Lonsarg je izjavil:

In če imajo nove SKB Debetne Vise problem z Paypalom potem jih imajo tudi njihove kreditne najbrž, mende ja nimajo različne varnostne mehanizme?

Mislim da kreditne nimajo tega problema, vsaj nisem nikjer zasledil da bi se kdo pritoževal nad tem. Medtem ko se nad bedarijami pri debetnih folk kar pritožuje.

Sicer pa, kot vidim, ima po novem Viso Electron tudi Banka Koper. Glede na to, da Abanki ni ravno za zaupat ter da je SKB štorasta banka, bi mogoče bila lahko koprska Visa boljša odločitev (za tiste, ki je še nimate). Kdor jo pa že ima, naj prosim deli izkušnje z nami. :)

Jst ::

Glede na to, da uporabljajo Viso za navadni gotovinski račun, je limit 0 dokaj logična zadeva. Da se potem ločeno vzame še dodatno Debetno viso, ki se jo uporabi za spletno plačevanje in se jo ima na varnem doma v predalu


Debetna kartica = po tvojem imenovanju gotovinski račun.


---

Jaz imam SKB in sem že dolgo imel kreditno Viso; vzel sem jo pa ravno zaradi plačevanja prek interneta. Ni bilo nikoli problema. Še ko so bili Tolarji.

Z debetno Viso pa res še nisem probal plačevati prek spleta...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Letalec ::

Tdi sam dobil študentsko debetno Viso od SKB. Menda deluje na vse RAZEN za PayPal in google Walet. Za ta dva jim pa nekaj ni všeč njihova varnost avtitekacijskega protokola, ali ena takšna neumnost. Zaradi tega poslovanje z njimi trenutno ni mogoče. To velja samo za SKB Viso. Kdaj bodo zadevo uredili, ne znajo povedati. Če ne bodo zadeve porihtali do naslednjega leta, bom s potekom kartice menjal še banko. Če oglašujejo da omogoča poslovanje preko sodobnih bančnih poti in interneta, potem pa ne podpira PayPal-a. Ja kaj za vraga pa potem jemljejo kot sodobne bančne poti? Da po e-mailu pošljem številko kartice enemu nigerijskemu princu ali kaj.

_bundy ::

Letalec je izjavil:

Tdi sam dobil študentsko debetno Viso od SKB. Menda deluje na vse RAZEN za PayPal in google Walet. Za ta dva jim pa nekaj ni všeč njihova varnost avtitekacijskega protokola, ali ena takšna neumnost. Zaradi tega poslovanje z njimi trenutno ni mogoče. To velja samo za SKB Viso. Kdaj bodo zadevo uredili, ne znajo povedati. Če ne bodo zadeve porihtali do naslednjega leta, bom s potekom kartice menjal še banko. Če oglašujejo da omogoča poslovanje preko sodobnih bančnih poti in interneta, potem pa ne podpira PayPal-a. Ja kaj za vraga pa potem jemljejo kot sodobne bančne poti? Da po e-mailu pošljem številko kartice enemu nigerijskemu princu ali kaj.


Jaz sem probal še na nekaterih ostalih straneh (mimovrste, igabiba, zavvi, itd.) in je pri vseh enak problem. Upajmo, da se ne bo do jeseni zavleklo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _bundy ()

davidre ::

Pri Banki Koper sem dobil slab mesec nazaj novo kartico VISA Inspire.
Kartica naj bi zamenjala prešnjo Maestro in Visa elektron, katero so mi pri menjavi uničili.
Iskazalo pa se je, da se z novo kartico ne morem prijaviti na paypal. Težavo, bodo menda rešili " v kratkem"
Do takrat je na banki Koper edina možnost Visa elektron predplačniška, za katero je potrebno pri naročilu poravnati 10€ za stroške izdaje.

Marat ::

_bundy je izjavil:

Letalec je izjavil:

Tdi sam dobil študentsko debetno Viso od SKB. Menda deluje na vse RAZEN za PayPal in google Walet. Za ta dva jim pa nekaj ni všeč njihova varnost avtitekacijskega protokola, ali ena takšna neumnost. Zaradi tega poslovanje z njimi trenutno ni mogoče. To velja samo za SKB Viso. Kdaj bodo zadevo uredili, ne znajo povedati. Če ne bodo zadeve porihtali do naslednjega leta, bom s potekom kartice menjal še banko. Če oglašujejo da omogoča poslovanje preko sodobnih bančnih poti in interneta, potem pa ne podpira PayPal-a. Ja kaj za vraga pa potem jemljejo kot sodobne bančne poti? Da po e-mailu pošljem številko kartice enemu nigerijskemu princu ali kaj.


Jaz sem probal še na nekaterih ostalih straneh (mimovrste, igabiba, zavvi, itd.) in je pri vseh enak problem. Upajmo, da se ne bo do jeseni zavleklo.

Na koliko imaš naštiman limit?

_bundy ::

Marat je izjavil:

_bundy je izjavil:

Letalec je izjavil:

Tdi sam dobil študentsko debetno Viso od SKB. Menda deluje na vse RAZEN za PayPal in google Walet. Za ta dva jim pa nekaj ni všeč njihova varnost avtitekacijskega protokola, ali ena takšna neumnost. Zaradi tega poslovanje z njimi trenutno ni mogoče. To velja samo za SKB Viso. Kdaj bodo zadevo uredili, ne znajo povedati. Če ne bodo zadeve porihtali do naslednjega leta, bom s potekom kartice menjal še banko. Če oglašujejo da omogoča poslovanje preko sodobnih bančnih poti in interneta, potem pa ne podpira PayPal-a. Ja kaj za vraga pa potem jemljejo kot sodobne bančne poti? Da po e-mailu pošljem številko kartice enemu nigerijskemu princu ali kaj.


Jaz sem probal še na nekaterih ostalih straneh (mimovrste, igabiba, zavvi, itd.) in je pri vseh enak problem. Upajmo, da se ne bo do jeseni zavleklo.

Na koliko imaš naštiman limit?


Ni zaradi limita ampak, ker še niso usposobili tistega varnostnega mehanizma.

hotlips ::

Men so tud na skb že sred maja viso poslal, pa še kar maestro uporablam.
Na paypal mam pa tko standardno kreditno viso vezano.
Dokler mi bo maestro vleku bom kar z njo ustrajal glede na to kolk težav ma folk s to novo skb pogruntavščino.

PS: Sem imel pa prej brez problema visa elektron od a banke vezan na paypal, pa mislim da jo zdej spet neki oglašujejo celo z obročnim odplačevanjem pa prez letne naročnine, če sem prov reklamo spomnem, tako da dokler skb in podobne plačilne vise ne delujejo kot bi blo treba je to zastojnska alternativa (če seveda niso tud na a banki kej "pogruntal").

lp.hl

_bundy ::

_bundy je izjavil:

Marat je izjavil:

_bundy je izjavil:

Letalec je izjavil:

Tdi sam dobil študentsko debetno Viso od SKB. Menda deluje na vse RAZEN za PayPal in google Walet. Za ta dva jim pa nekaj ni všeč njihova varnost avtitekacijskega protokola, ali ena takšna neumnost. Zaradi tega poslovanje z njimi trenutno ni mogoče. To velja samo za SKB Viso. Kdaj bodo zadevo uredili, ne znajo povedati. Če ne bodo zadeve porihtali do naslednjega leta, bom s potekom kartice menjal še banko. Če oglašujejo da omogoča poslovanje preko sodobnih bančnih poti in interneta, potem pa ne podpira PayPal-a. Ja kaj za vraga pa potem jemljejo kot sodobne bančne poti? Da po e-mailu pošljem številko kartice enemu nigerijskemu princu ali kaj.


Jaz sem probal še na nekaterih ostalih straneh (mimovrste, igabiba, zavvi, itd.) in je pri vseh enak problem. Upajmo, da se ne bo do jeseni zavleklo.

Na koliko imaš naštiman limit?


Ni zaradi limita ampak, ker še niso usposobili tistega varnostnega mehanizma.


Bom preveril limit.

_bundy ::

Marat je izjavil:

_bundy je izjavil:

Letalec je izjavil:

Tdi sam dobil študentsko debetno Viso od SKB. Menda deluje na vse RAZEN za PayPal in google Walet. Za ta dva jim pa nekaj ni všeč njihova varnost avtitekacijskega protokola, ali ena takšna neumnost. Zaradi tega poslovanje z njimi trenutno ni mogoče. To velja samo za SKB Viso. Kdaj bodo zadevo uredili, ne znajo povedati. Če ne bodo zadeve porihtali do naslednjega leta, bom s potekom kartice menjal še banko. Če oglašujejo da omogoča poslovanje preko sodobnih bančnih poti in interneta, potem pa ne podpira PayPal-a. Ja kaj za vraga pa potem jemljejo kot sodobne bančne poti? Da po e-mailu pošljem številko kartice enemu nigerijskemu princu ali kaj.


Jaz sem probal še na nekaterih ostalih straneh (mimovrste, igabiba, zavvi, itd.) in je pri vseh enak problem. Upajmo, da se ne bo do jeseni zavleklo.

Na koliko imaš naštiman limit?


Limit je bil nastavljen na 0 :)

Marat ::

No, problem rešen :) zdej pa veselo nakupovat :D

carota ::

davidre je izjavil:

Pri Banki Koper sem dobil slab mesec nazaj novo kartico VISA Inspire.
Kartica naj bi zamenjala prešnjo Maestro in Visa elektron, katero so mi pri menjavi uničili.
Iskazalo pa se je, da se z novo kartico ne morem prijaviti na paypal. Težavo, bodo menda rešili " v kratkem"
Do takrat je na banki Koper edina možnost Visa elektron predplačniška, za katero je potrebno pri naročilu poravnati 10€ za stroške izdaje.

Tudi jaz imam od Banke Koper enako kartico, zamenjana v mesecu maju. Že parkrat naročil s plačilom preko Paypala od kar jo imam. Res pa je, da sem imel VISA kartico že prej s katero sem naredil Paypal račun pred par leti, pred kratkim so jo pa poenotili v to VISA Inspire.

mkljun ::

Jaz imam tudi Visa Inspire Banke Koper.
Na PayPal je žal ni mogoče vezati. Javi naslednjo napako:

"This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card."

PayPal je delal dokler je bila veljavna Visa Electron.
Inspire pa žal še ne dela.

Po nekaterih forumih se govori, da je to zaradi limita, ki je nastavljen na to kartico privzeto = 0€ (pri meni je tako). Drugi govorijo, da je to zaradi nekih varnostnih mehanizmov (!?!), ki da ni Inspire niso porihtani. Kakorkoli, Inspire in PayPal ne delujeta še skupaj.

Hayabusa ::

Tole imaš ? http://www.banka-koper.si/inspire

Potem nastavi limit na neko pametno vrednost in mora delati, če imaš kaj denarja gor.Podobjo je pri SKB Visi, limit =0.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

carota ::

Meni je prej s PayPalom delovala Visa Electron in sedaj Inspire. Imam pa tisti default limit 500 EUR.

_bundy ::

Pri SKB-ju so kartico končno usposobili.

celada ::

_bundy je izjavil:

Pri SKB-ju so kartico končno usposobili.


Meni paypal še kar ne dela. Je pa res da nimam limita.

St235 ::

dokeler imaš limit 0 ne bo delalo.

TEDY ::

kje/kako se spremeni limit?

Marat ::

TEDY je izjavil:

kje/kako se spremeni limit?

Al pa če bi prebral prve tri poste v temi...

aljasun ::

Jaz sem placevala se Aprila z mojo Visa Electron (Abanka) preko paypala in ni bilo nobenega problema. zdaj pa se logiram na paypal in mi pise, da je kartica "unverified", hocem jo potrditi, vpisem podatke in mi napise

"We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card."

A to pomeni, da se ne da pol vec z njo placevati al kaj?!?!

Ima kdo podoben problem??

LP

shadeX ::

"We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card."


To pomeni da ta kartica uporablja še en drugi paypal račun. Kontaktiraj support, takoj.

PromeuZ ::

Tisti, ki imate Viso Inspire pri banki koper in jo uporabljate za PayPal, kje oz. kako ste spremenili limit? Ko sem jih povprašal na support glede podprtosti VI pri Paypalu mi je uslužbenka zatrdila, da na žalost ta kartica ni podprta za Paypal... V spletni banki in se lahko nastavi samo limit za dvige na bankomatih. :(
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

Lonsarg ::

Če ni podprta za paypal, potem ni podprta za katerokoli spletno plačevanje, ker to je eno in isto. To pa kar malce dvomim jaz, ker piše na njihovi spletni strani, da podpira
"podpira storitev Verified by Visa, ki predstavlja pomembno novost pri opravljanju nakupov na spletu.


Torej ti kliči še enkrat, pa ne omenjat paypala, ker so nekateri uslužbenci glupi. Raje samo reci, da bi rad spremenil limit za spletno plačevanje;)

connel ::

Sem poslal točno to vprašanje na njihov mail, ker mi je uslužbenka rekla isto kot PromeuZu, odgovor je bil, kartica tega ne podpira,...

Hayabusa ::

Tako je pri pbz
http://www.pbz.hr/inspire#.Us2xy4TWqSA
Verified by Visa

Sigurna kupovina preko interneta

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/pb...

Kot tudi:
http://www.banka-koper.si/inspire
Kako se z debetno plačilno kartico Activa Visa Inspire posluje na internetu?
Debetna plačilna kartica Activa Visa Inspire omogoča poslovanje tudi na internetu. Kartico lahko uporabljate na vseh spletnih prodajnih mestih z oznakami Activa ter ˝Verified by Visa˝.

Kartica omogoča poslovanje na internetu z uporabo sistema ˝Verified by Visa˝, ki je pomembna novost pri opravljanju nakupov v spletni trgovini, saj odpravlja dvome glede varnosti pri poslovanju s plačilnimi karticami prek interneta. Imetnik kartice se v spletni trgovini ne predstavlja več s številko kartice in CVV2 kodo, ampak z enkratno osebno številko, ki jo s pomočjo generatorja enkratnih gesel (OTP) ustvari mikroprocesorska kartica.


Oglasi se na banki in naj ti ga tam spremenijo, če za šalterjem ne znajo naj pokliče vodjo poslovalnice ali naj pokliče v Koper.


Imho je podobna zgodba kot pri Visah od Skb, kjer je bil privzeto limit 0.

connel ::

Na spletu imajo tako ja, ko jih povprašaš o tem, osebno in po mailu pa rečejo da kartica tega ne podpira in če hočeš si lahko vzameš Viso electron.

PromeuZ ::

Bo treba res do poslovalnice banke in preverit kako je s tem limitom. Če mi ne bi na šalterju lokalne izpostave izrecno zagotovili, da Inspirion podpira tudi PayPal, bi že v štartu vzel prepaid Electron...
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

Lonsarg ::

To bi bla res grda, da bi imeli na internetu in da ti še osebno trdijo, da se da plačevati preko spleta in potem se ne bi dalo. Osebno nisem slišal še za nobeno debetno Viso, kjer ti banka ne bi dovolila(limit = 0€) spletnega plačevanja. Je pa res, da za spremembo limita na Visi, vsaj na Abanki se moraš itak osebno zglasiti.

PromeuZ ::

Sem šel še enkrat preverit, limit je nastavljen na 100% stanja na TRR-ju, tako da v tem ni problem. Referentka je še preverila z njihovim internim supportom, in podala odgovor, da uporaba paypala ni možna ker manjka "security number".
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Lonsarg ::

PromeuZ je izjavil:

Sem šel še enkrat preverit, limit je nastavljen na 100% stanja na TRR-ju, tako da v tem ni problem. Referentka je še preverila z njihovim internim supportom, in podala odgovor, da uporaba paypala ni možna ker manjka "security number".


CVV, tri mestne kode nimas na Visi?

P.S.: ponesrecj sem uporabil popravi namesto citiraj na tvojem postu;)

andrej321 ::

A mi lahko kdo pomaga prosim, kako naj aktiviram VISA debetno kartico od banke SKB na Pay-palu. Ali je res, da si iz računa PayPal lahko nakažem gotovino direktno na moj osebni račun.

sajmon ::

andrej321 je izjavil:

A mi lahko kdo pomaga prosim, kako naj aktiviram VISA debetno kartico od banke SKB na Pay-palu. Ali je res, da si iz računa PayPal lahko nakažem gotovino direktno na moj osebni račun.


Andrej, kje pa se ti je ustavilo s kartico. Sam sem dodal kartico v profil pa paypalu, sedaj pa čakam transakcijo 1.5 EUR s katero potrdim lastništvo kartice. Pa je minilo že kaj nekaj dni od vpisa kartice v profil.

andrej321 ::

sajmon je izjavil:

andrej321 je izjavil:

A mi lahko kdo pomaga prosim, kako naj aktiviram VISA debetno kartico od banke SKB na Pay-palu. Ali je res, da si iz računa PayPal lahko nakažem gotovino direktno na moj osebni račun.


Andrej, kje pa se ti je ustavilo s kartico. Sam sem dodal kartico v profil pa paypalu, sedaj pa čakam transakcijo 1.5 EUR s katero potrdim lastništvo kartice. Pa je minilo že kaj nekaj dni od vpisa kartice v profil.

Ko vnesem vse podatke od kartice in potrdim mi izpiše to:
We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card.

Hayabusa ::

Imaš kaj denarja na trrju ?
Moraš iti na skb in tam dvigniti limit za online nakupe iz 0 na ?.

andrej321 ::

Hayabusa je izjavil:

Imaš kaj denarja na trrju ?
Moraš iti na skb in tam dvigniti limit za online nakupe iz 0 na ?.

Limit imam 500 eur.

St235 ::

andrej321 je izjavil:

sajmon je izjavil:

andrej321 je izjavil:

A mi lahko kdo pomaga prosim, kako naj aktiviram VISA debetno kartico od banke SKB na Pay-palu. Ali je res, da si iz računa PayPal lahko nakažem gotovino direktno na moj osebni račun.


Andrej, kje pa se ti je ustavilo s kartico. Sam sem dodal kartico v profil pa paypalu, sedaj pa čakam transakcijo 1.5 EUR s katero potrdim lastništvo kartice. Pa je minilo že kaj nekaj dni od vpisa kartice v profil.

Ko vnesem vse podatke od kartice in potrdim mi izpiše to:
We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card.


maš kartico že registrirano na kak paypal račun?

andrej321 ::

St235 je izjavil:

andrej321 je izjavil:

sajmon je izjavil:

andrej321 je izjavil:

A mi lahko kdo pomaga prosim, kako naj aktiviram VISA debetno kartico od banke SKB na Pay-palu. Ali je res, da si iz računa PayPal lahko nakažem gotovino direktno na moj osebni račun.


Andrej, kje pa se ti je ustavilo s kartico. Sam sem dodal kartico v profil pa paypalu, sedaj pa čakam transakcijo 1.5 EUR s katero potrdim lastništvo kartice. Pa je minilo že kaj nekaj dni od vpisa kartice v profil.

Ko vnesem vse podatke od kartice in potrdim mi izpiše to:
We're sorry, but that credit card can't be linked to additional PayPal accounts. Please link a different credit card.


maš kartico že registrirano na kak paypal račun?

Ne nikjer ni registrirana.

Vrocipes ::

PromeuZ je izjavil:

Sem šel še enkrat preverit, limit je nastavljen na 100% stanja na TRR-ju, tako da v tem ni problem. Referentka je še preverila z njihovim internim supportom, in podala odgovor, da uporaba paypala ni možna ker manjka "security number".


Visa inspire pri banki koper ima zaenkrat limitacijo. In sicer, preko spleta lahko plačuješ le tam, kjer s čitalnikom avtoriziraš nakup. Gospod s katerim sem govoril na banki, je takoj povedal, da imajo okrog tega "rahlo dilemo", tako da možno, da se bo to v prihodnosti spremenilo. Problem naj bi bil, da je kartica vezana direktno na račun (kot stara Visa electron), kar ni najbolj varno. Imaš pa pri njih na voljo prepaid Visa electron, ki ima v sklopu tvojega računa še kartični račun. In si iz osebnega samo preneseš željena sredstva na kartični račun, po potrebi seveda. S tisto pa lahko plačuješ povsod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vrocipes ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330106766 (25616) Vetrpiha
»

Predplačniška visa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15037934 (16090) sbawe64
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106391 (33438) PINki
»

SKB identifikacijska številka?

Oddelek: Loža
3214221 (11791) Guzzy
»

Odprtje PayPall accounta na firmo...

Oddelek: Loža
378647 (7975) c00L3r

Več podobnih tem