» »

Odstranjevanje bradavic, wartner?

Odstranjevanje bradavic, wartner?

Temo vidijo: vsi

Metka5 ::

Imam nekaj bradavic ki bi si jih želela odstraniti. Me zanima če je Wartner zanesljiv, koliko stane in koliko casa je potrebno da ucinkuje.

Zanima me tudi ce kdo ve, kaj bi se zgodilo ce bi z njim zamrznila lepoticno piko. V navodilih pise da se to naj ne bi počelo, ampak ne vem zakaj- zato ker bi to bilo lahko potencialno nevarno v primeru da je celica rakasta, ali zato ker ne bi odstranila?

MadMicka ::

Pejt do dermatologa, pa ti to naredi za drobiž!

RejZoR ::

Za lepotne pike se obvezno posvetuj z dermatologom.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bastadu ::

Meni wartner ni pomagal, sem potem šel dermatologu nekajkrat na žganje bradavice in potem je šla stran ...

menjalnik ::

Wartner je zakon, vsak dan zamrzneš pa sama odpade stran hitro

Unknown_001 ::

Wartner je super stvar, jst sem emu eno veliko na nogi, pa sem jo vsak dan zamrzoval, po enem tednu je bila komplet vključno z globjim delom zunaj. Za večje priporočam, da jih po udstranitvi sloja premažeš z jodom, da jih uniči.

Lepotne pike in znamenja bi pa jst na tvojem mestu pr miru pustu, dok niso zdravstveno problematične te ne bi smele motiti.

Metka5 ::

Pike naj ne bi bile nevarne sem ze bila, me pa zanima ce bi delovalo.

Unknown_001 ::

Metka5 je izjavil:

Pike naj ne bi bile nevarne sem ze bila, me pa zanima ce bi delovalo.

Ce te zanima hipotetični scenarij. Zamrzneš piko in hkrati del kože. Vendar ne odpade celota, vendar le vrhnjica, pika ni povsem izginila in zaradi težnje po celjenju se lahko razširi, aha, kaj pa zdaj, med podvajanjem celic lahko pride do okvar, sploh, če so izpostavljene soncu-nevarnost. Zamrzneš do kraja, ko tisto postrgaš stran ti nastane relativno velika luknja ki krvavi. Celi se lahko dalj časa.

Ne trdim, da bi se točno to zgodilo, vendar moja hipotetična napoved zna biti precej verjetna.

Metka5 ::

No, dermatologi tudi estetsko odstranjujejo pike z laserji, in je zadeva precej podobna. Ranjeno kozo sicer kasneje ne sme biti izpostavljena soncu. Edina razlika je da morda oni bol pazijo koliko koze poskodujejo(ne pregloboko), pri bradavici bi pa tak al tak se malo zraven poskodoval tako da je zadeva pdobonaomoje, ali ne?

tony1 ::

Ne, niti slučajno to nista podobni zadevi in pusti sama lepotno znamenje pri miru.

Blinder ::

MadMicka je izjavil:

Pejt do dermatologa, pa ti to naredi za drobiž!


moj bog, samo to ne!!!!!!!!!!!!!!!!!! meni je za 5 bradavic računal 50€ 8-O
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

tony1 ::

Za kakovostno storitev je to drobiž.

(Mimogrede: najbolj osnoven samoplačniški pregled pri dermatologu stane 50 EUR.)

Za tak denar se povprečen keramičar še na telefon ne oglasi. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

Blinder ::

zavarovalnica ne krije teh posegov in pol pač je kar je. 10€ na bradavico se meni zdi ravno obratno kot drogiž. oz. 100€ za 10 bradavic. za tak deanr se povprečen rač. ing. j*** 9 ur v službi ter 4 ure za izobrževanje :D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

tony1 ::

Hja, pa pejt ploščice polagat.

Al pa specializacijo iz derme narest ;)

RejZoR ::

Hm, jezst nisem za kurjenje bradavic s tekočim dušikom nič plačal. Samo napotnico sem rabil.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

šernk ::

Meni so bradavici na nogi spodaj rezali. Zadeva je precej bolj prijetna od zamrznitve in še 100% učinkovita. To je bilo cca 4-5 let nazaj. Takrat ni bilo treba nič plačevat le na izbiro sem imel ali rezanje ali zamrznitev. Odločil sem se za mehansko odstranjevanje, ker kemiji ne zaupam (se je že izkazala za neučinkovito v preteklosti) >:D

lepotne pike se pa pusti pri miru, če ti le ne nagajajo. V nasprotnem primeru pa spet pod nož, ampak potem imaš namesto lepotne pike, lepotno zarezo na tistem mestu :P
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

koyotee ::

Wartner my POOPOO! sem porabil celo dozo za 2 bradavici, ki nista hoteli stran. Na koncu sem jih odstranil z uno rastlino, ki ko jo prelomiš, ima v steblu rumen sok s katerim namažeš bradavico večkrat dnevno :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Trance4mer ::

Najlažja odstranitev bradavice je tako, da uporabiš kredo (kot se je uporablja v šoli) in mažeš z njo po bradavici toliko časa, da izgine samo od sebe. Preverjeno 100%.

GamerBoy ::

Ima kdo kaj podobnega nekakšni majhni ohlapni bradavici in da je elastično(kar raztegne se). Mogoče kdo ve kako se to imenuje in če se da zamrznit ? Sicer pa nimam nobene klasične bradavice.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

shadeX ::

Uf bradavice. Koliko sem jih jaz imel ko sem bil še otrok. Hodil sem okol zdravnikov , noben ni znal pomagat.

Potem en dan mi neka gospa ki se ukvarja z zdravili in jih tudi dela in se ogromno spozna na te zadeve, reče:

Mladenič a bi se res rad znebil bradavic? Seveda sem odgovoril z "Ja". Nato mi pove:

Vsaki dan zvečer se polulaj v jogurtov lonček in noter stresi sol. Nato vzemi vatno palčko (tisto ki se uporablja za uha pucat npr ) in si pomaži po bradavicah.

Itak sem bil že kar obupan in sem hotu probat karkoli in sem. To sem delal vsak večer cca 4mesece. Tisti najmanjši so šli že po enem mesecu in tisti veliki so šli po 2-4 mesecih. Tako sem bil vesel.

Na koncu sem svetoval še mojemu bratrancu (on se je tudi kopal v njih) in pri njemu isto so izginili (sicer nevem po kolikšnem času).

Vem sicer da se sliši malo smešno ampak to sem dejansko naredil in je pomagalo.

Unknown_001 ::

Trance4mer je izjavil:

Najlažja odstranitev bradavice je tako, da uporabiš kredo (kot se je uporablja v šoli) in mažeš z njo po bradavici toliko časa, da izgine samo od sebe. Preverjeno 100%.


Pol že raj šmirglo uzamem, če je princip isti.

Looooooka ::

Ce ji pika ni vsec potem to pac ni "lepotna" pika. Potem je pac nadlezno znamanje na zanjo nadleznem mestu.
Sem pa preprican, da tist gomolj na Severinini faci folk zarad filmov dojema kot nek lepotni modni dodatek...

Ajrina ::

http://www.lekarnar.com/izdelki/wartner... je super. 1 teden in je več ni :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj imam to na koži?

Oddelek: Loža
134106 (3056) zrataj4201
»

Lepotni poseg

Oddelek: Loža
304001 (2310) Anonimnežž
»

bradavice in suhi led

Oddelek: Loža
184845 (4402) Ciklamen
»

Lepotna operacija

Oddelek: Loža
275457 (4763) McHusch
»

Kako naj se znebim...

Oddelek: Loža
366905 (4374) Tear_DR0P

Več podobnih tem