» »

Lepotni poseg

Lepotni poseg

Anonimnežž ::

Pozdravljeni, zanima me če poznate kakšnega odličnega lepotnega kirurga, ki zna lepo rešiti problem, v Mariboru ali kje v okolici. Imam namreč dva problema. Prvi je ta - pred leti sem s pohoda s Triglava nerodno padel, pa z brado butnil ob tla oz. skalo. Naredili sta se mi rana in oteklina, in ko je to minilo, imam zdaj tam malo "povešeno" brado, malo čudno izgleda, ali mene to zelo moti, mogoče še koga drugega tudi.
Ni nič trdega, samo neko mehko in majhno tkivo, tako da bi samo to malenkost odstranil. Nekaj sem iskal po netu, pa so cene prav zasoljene po 1500 in tudi do 3000 eur, za povečanje brade. Jaz ne rabim nič drugo, kot da to nadležno mehko in majhno tkivo izreže iz notrišnje strani. Zanima me, koliko bi to kaj stalo približno? Zdaj ne rabim ravno nekega kirurga, ki bi za 100 evrov to naredil po kavbojsko in nekoga, ki bi za to računal 3000 evrov, ker nisem Zidar in njemu podobni. Pač pa da bo za primerno ceno lepo naredil, da bom tako kot sem bil prej.

Pa še od nekdaj imam probleme z obrvmi, skoraj mam že take kot fredi miler. :P zanima me,kaj bi mogel narediti oz. kam iti, da bi mi tisti "milerjev" del trajno odstranili, dokler še ni tako hudo. Ter kakšno odstranjevanje svetujete, pa ki res pomaga, ne da se pol čez par let spet kaj nazaj pojavi.
Drugih problemov pa na srečo ni.

Še morem pred tem iti k svojemu osebnemu zdravniku, da mi kaj pove, svetuje ali dovoli, ali kaj vem?

Prosim, da se zadržite smešnih in čudnih komentarjev. ;)

Ganon ::

Ker gre za lepotna posega, obisk pri osebnem zdravniku ni potreben. Tebe moti iz estetskega vidika, ne vpliva pa na zdravje, oboje je samoplačniško. Dlačic se lahko zelo uspešno znebiš z laserjem, zato poglej, kdo v tvoji okolici nudi lasersko odstranjevanje dlačic. Kar se tiče brade pa je zelo težko govoriti o zneskih, ker gre za specifičen poseg, zato boš moral na pregled k plastičnemu kirurgu, ki ti bo podal vse informacije iz prve roke. Priporočim ti lahko Francija Planinška. Sorodnica si je pri njem dala operirati nos in rezultat je naravnost perfekten. Če bi se sam kdaj odločil za poseg, bi šel k njemu.

Yacked2 ::

Kar se obrvi tiče je tole precej cenejše kot operacija: http://izdelki.kuponko.si/olajsajte-si-...
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

bambam20 ::

za tisti milerjev del lahko enostavno uporabiš pinceto. Tako počnem jaz in še marsikdo. Lahko pa greš enostanvo na laser.

Anonimnežž ::

Pinceta odpade. Raje plačam tistih par sto evrov, pa mam pol mir vsak dan, ne samo par dni.

Sem onega Franca Planinška kontaktiral po mailu, bom videl kaj mi bo odgovoril. Najbolj od vsega me moti brada, za fredija pa se bo že poskrbelo.
Mogoče še samo ... ve kdo kakšne so kaj cene pri laserskem odstranjevanju, ter kako to vpliva na zdravje? Pred leti sem to slišal nekaj, da bi naj povzročal raka in še nekaj, samo me to ni preveč zanimalo pa niti nisem do konca poslušal.

shadeX ::

Anonimnežž je izjavil:

Pinceta odpade. Raje plačam tistih par sto evrov, pa mam pol mir vsak dan, ne samo par dni.


Alpa samo z žiletko potegneš po sredini? :D

gruntfürmich ::

operacija brade verjetno ne bo veliko varirala okoli cene pri raznih kirurgih; imajo vsi dokaj podobne cene. morda edino če stopiš čez mejo pa se še tam pozanimaš.
je pa finta okoli lepotnih kirurgov (iz mojih izkušenj); vzamejo ti 60-100€ za pregled (torej samo da se tam pojaviš in potarnaš o svojih težavah), je pa res da je fino par kirurgov obiskati in slišati mnenja in predloge; poleg tega raje glej za takimi ki so renomirani in so takšne zadeve ŽE počeli, in to dostikrat (najceneje se je pozanimati preko forumov ali preko mejla). ne it k takemu ki še tega ni počel (vsaj jst ne bi) in ti reče da to ni nič kaj takega...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Anonimnežž ::

Vem ja ... sem že videl polno takih plastičnih polomij. To me ravno najbol skrbi, da ne bom na koncu še hujši, kot sem zdaj. :P

Ko sem nekaj iskal po raznih forumih, sem tudi videl, da že računajo, ko se samo tam pojaviš, pa niti še ne vejo pravih razlogov.

shadeX ::

Daj sliko da vidimo kakšen si, pa mi ocenimo ali je za it h kirurgu ali ne :D

blackbfm ::

Ker gre za lepotna posega, obisk pri osebnem zdravniku ni potreben. Tebe moti iz estetskega vidika, ne vpliva pa na zdravje, oboje je samoplačniško.


Kolegu so bradavico sred čela odstranl na napotnco, pa je blo tut bolj iz estetskega vidika kot zarad zdravja. No to pri kolegu je bla verjetno bolj rutinska zadeva, ampak mogoče se opu vseeno splača malo pojamrat da ma kakšne psihične probleme zarad tega..mogoče pa dobi napotnico nevem..

kr1ženska ::

Poizkusi drugič na kakem ženskem forumu. Če ste moši dobri pri tehničnih stvareh, so ženske eksperti pri lepotnih stvareh.

Za depilacijo okoli oči in še kje drugje bo tole kar vredu. Kakih sedem krat ponoviš postopek, včasih malo speče, tko da previdno okoli oči. Najbližje sem našla članek, da po lasrskem odstranjevanju ne smeš še isti dan na vroče sonce. Tisto da povzroča raka je bila začetna proti kampanja, ki naj bi se kasneje izkazala za blatenje lasrja, ker bi s tem ob promet spravili številne industrije za odstranjevanje dlak (britvice, depilatorji, ipd. ostajo brez prometa).
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Ganon ::

blackbfm je izjavil:

Ker gre za lepotna posega, obisk pri osebnem zdravniku ni potreben. Tebe moti iz estetskega vidika, ne vpliva pa na zdravje, oboje je samoplačniško.


Kolegu so bradavico sred čela odstranl na napotnco, pa je blo tut bolj iz estetskega vidika kot zarad zdravja. No to pri kolegu je bla verjetno bolj rutinska zadeva, ampak mogoče se opu vseeno splača malo pojamrat da ma kakšne psihične probleme zarad tega..mogoče pa dobi napotnico nevem..


Odstranitev bradavice je minimalen poseg, pa še pri tem radi komplicirajo. Nihče pa ti ne bo kril stroškov operacije brade, ker tebe moti asimetrija ali karkoli pač že. Če bi šlo tako zlahka, bi jih ogromno to izkoriščalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

Anonimnežž ::

Ja vem, da zavarovalnice tega ne krijejo, niti nisem še do tega trenutka pomislil na kako "odškodnino".

Ženska, a si to napravo že kdaj probala, kakšen je učinek? Sicer pa, če morem tisto majhno luknjo vedno spraviti na dlačico po dlačico, bom prej umrl od tega dolgotrajnega postopka.

Sicer pa, kar se tiče bradavice, kar nekaj mojih kolegov in kolegic je že bilo na kakšni odstranitvi bradevic, pa še vsak je mogel iti prvo k svojemu zdravniku. Sicer pa, kolikor sem slišal, se bradavica po odstranitvi rada nazaj pojavi.

an3333 ::

ni res da zavarovalnice ne krijejo, samo dovolj izvren moraš biti

A120 ::

Bil sem na operaciji nohta (vrascen noht) in so cel noht "potegnili dol". to se mi je naredilo na vec nohtih ampak na vseh razen na 1 je zrasel lep nov noht. na 1 pa je zelo popacen. niti ni meje med rozevino in kozo. je imel kdo podobno stvar in ali je mozno da bi zavarovalnica krila to ker je pac posledica operacije?

kr1ženska ::

Anonimnežž< če nimaš potrpljenja in imaš denar, potem se odloči za kako dražjo metodo. Imam doma in deluje. Če boš šel na katero koli lasrsko odstranitev dlačic, je postopek prav tako treba ponoviti vsaj 6x-8x (6 tretmajev, 8 tretmajev). Mal pogugli še za drugačne metode odstanjevanja dlačic.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Anonimnežž ::

Ok, hvala ženska, si bom nabavil to reč, ampak, če ne bo delovalo, boš mi jo odkupla. ;) Hecam se. Malo bom še okoli pogledal, pa da vidim, če ne bom nič takega našel, bom pa pol kupil to tvojo priporočilo.

gruntfürmich ::

Anonimnežž je izjavil:

Vem ja ... sem že videl polno takih plastičnih polomij. To me ravno najbol skrbi, da ne bom na koncu še hujši, kot sem zdaj. :P

Ko sem nekaj iskal po raznih forumih, sem tudi videl, da že računajo, ko se samo tam pojaviš, pa niti še ne vejo pravih razlogov.

definitivno jih nisi videl. samo misliš si da so, ker so tako zapisali na spletu. če se bojiš za tistih 0,1% pač ne pojdi. res pa je da je vedno nekdo del te statistike.

da računajo za pogovor je čisto njihova stvar. pa tudi folk bi skos pri njih visel in fantaziral, če ne bi.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Invictus ::

ZA lepotni poseg lahko kljub vsemu poskusiš pri svojemu zdravniku.

Vem da so včasih štrleča ušesa operirali na napotnico.

Probat ni greh ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

gruntfürmich ::

Anonimnežž je izjavil:

Ok, hvala ženska, si bom nabavil to reč, ampak, če ne bo delovalo, boš mi jo odkupla. ;) Hecam se. Malo bom še okoli pogledal, pa da vidim, če ne bom nič takega našel, bom pa pol kupil to tvojo priporočilo.


najbolje je da se kar oglasiš k njej. tudi jst bi se morda...:D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Invictus ::

gruntfürmich je izjavil:


da računajo za pogovor je čisto njihova stvar. pa tudi folk bi skos pri njih visel in fantaziral, če ne bi.

Plačaš za njihov čas, ki ni zastonj. Dokler ni prehude konkurence, je to to.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

blackbfm ::

Nihče pa ti ne bo kril stroškov operacije brade, ker tebe moti asimetrija ali karkoli pač že.


Jah, v primeru da te tolk moti da ti kao onemogoča normalno življenje..nevem zakaj ne. Psihiatrija zna bit precej dražja če je tak poseg res 'samo' 3 jurje.

first_line ::

Anonimnežž je izjavil:

Ok, hvala ženska, si bom nabavil to reč, ampak, če ne bo delovalo, boš mi jo odkupla. ;) Hecam se. Malo bom še okoli pogledal, pa da vidim, če ne bom nič takega našel, bom pa pol kupil to tvojo priporočilo.


Človek ne zajebavaj se z laserji okoli oči! Če greš kaj takega sam doma delat moraš biti resno omejen na možganih.

No ja, ko boš slep te pa res ne bo več 1brow motil.

xeon ::

V zagrebu lahko najdeš zelo dobre in dokaj ugodne plastične kirurge. Imaš poln net lepotnih ordinacij.

PurpleMoo ::

Obrvi - laserski tretma. Prosim, ne hodi na različne IPL zadeve, ker boš vrgel denar stran. Razne zadeve za uporabo doma so tudi zanič. Sicer v Mariboru oz. okolici ne poznam, kje to opravljajo, ampak v Ljubljani imaš Dermatološki Center Parmova, kjer uporabljajo različne laserje (fraxel, diodni, itd).

Brada - vsak kirurg bo zaračunal uro konzultacije, temu se ne moreš izogniti (razen, če imajo kako akcijo). Lahko probaš pri Onišaku: http://www.estetika-onisak.si/sl

an3333 ::

A120 je izjavil:

Bil sem na operaciji nohta (vrascen noht) in so cel noht "potegnili dol". to se mi je naredilo na vec nohtih ampak na vseh razen na 1 je zrasel lep nov noht. na 1 pa je zelo popacen. niti ni meje med rozevino in kozo. je imel kdo podobno stvar in ali je mozno da bi zavarovalnica krila to ker je pac posledica operacije?

na tem nohtu so ti odstranili del tkiva, ki tvori noht

če nisi podgana se zaenkrat ne da storiti ne vem kaj

>Nihče pa ti ne bo kril stroškov operacije brade, ker tebe moti asimetrija ali karkoli pač že.
in nihče pameten tega ne bo navedel kot razlog

pravilno se je treba zlagat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: an3333 ()

Anonimnežž ::

Sem dobil zdaj odgovor na mail od onega doktorja, pa je rekel, da mi tu ne more pomagati, razen če mi naredi vsadek notri, kar pa nočem.

Drugače je pa rekel, da gre za stanje po poškodbi, da bi bil potreben pregled pri kirurgu plastiku, ki opravlja tovrstne posege na koncesijo, če bi hotel, da bi mi izrezal tisti delček. To se zdaj pravi, da morem iti k svojemu zdravniku po napotnico, ali kako?

gruntfürmich ::

preveč sprašuješ tu gor in premalo pri zdravnikih...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Anonimnežž ::

Ja ta poseg na koncesijo je mišljen kot poseg na napotnico, plačilo ali kaj?

modelno1 ::

Ja, na koncesijo pomeni obravnavo na napotnico in ponavadi daljše čakalne dobe.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Anonimnežž ::

Ok. Torej morem k svojemu zdravniku. Hvala.
Zdaj sem bolj kot ne, vse izvedel kako rešiti stvar.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Medicinska sponka za vraščen noht

Oddelek: Loža
136054 (5461) oemdzi
»

Čakalne vrste pri psihologu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8425821 (23879) Tero
»

Nohet na nogi se mi je zarasel v prst - boli

Oddelek: Loža
4210546 (9540) Brane2
»

Lepotna operacija

Oddelek: Loža
275457 (4763) McHusch

Več podobnih tem