» »

Kako naj se znebim...

Kako naj se znebim...

PROTOTIP ::

brdavic na roki :8) Mogoč ve kdo kako učinkovito metodo.

#000000 ::

Tinktura iz divjega kostanja 'pomagala pred leti mojemu bratu'
Greš k zdravniku in ti jih izžge, kako to počne ne vem ampak mislim da z ledom oz. neki podobnega 'baje ni hudega'
poglej še v kako knjigo 'domača lekarna oz. zdravilna zelišča' garant bo kej not.

Al pa pejt uprašat kako starejšo mamco verjetno ima kako zvijačo na zalogi. Srečno LP

Sycroft ::

ce so majhne bo slo, ce so vecje - zelo tezko. govorim iz lastnih izkusenj. lahko pa gres v lekarno in kupis neko malo flasko ki se imenuje sakol in je temu namenjena. alhko pa cakas do poletja ko raste en plevel ki ima v sebi tako rumeno tekocino (se najboljse za enkrat). ta zadeva je meni pomagala se znebiti ogromne bradavice na prstu na roki. drugace pa veliko srece:)

BigWhale ::

Jaz sem imel eno bradavico v osnovni soli, naredila se mi je na kazalcu desne roke cisto ob nohtu.

Pa sem sel na pocitnice k babici in je babica rekla, tam zadaj za plotom si utrgaj tisto rozo, ki ima majhne rumene cvetove, iz stebla bo pritekel rumeno-oranzen sok. S tistim si redno veckrat na dan namazi bradavico. Pa sem to pocel kak mesec in mi je bradavica zginla.

jest10 ::

Ma nogi na mezincu sem jo uničil na malo krut način. Cufanje z iglo in polivanje z 20% solno kislino:D V 1 tednu je ni bilo več. Je pa proti koncu že malo peklo>:D

Tear_DR0P ::

sam imam dve bradavici na dlani in so mi jih že zmrzovali, manjša je zginla in se vrnla, večja je pa skoz ostala
drgač pa se tista neugledna zel, ki raste za plotom in ima majhne rumene cvetove in spušča rumeno oranžen sok, imenuje krvavi mlečnik ali bradavičjek tudi. ima kao medicinsko dokazano vpliv na regenerativne sposobnosti, neke tinkture iz tega uporabljajo za pospeševanje celjenja ran. sam sem si že odpravil nekaj bradavic s tem, na teh dveh na dlani pa še nisem poskušal.
nekaj o zelišču
to pa o rastlini pravijo pri pomurskih lekarnah
moja sestra si je v otroštvu prebila kožo na čelu, direkt čez obrv in tam po brazgotini ji je obrv začela rast navpišno navzgor proti lasišču. starša sta ji brazgotino vztrajno mazala s tem mlečkom in je zginla, tudi obrv ji sedaj raste normalno
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

d0rK ::

Gres do dohtarja pa ti jih pozga.

Postopek:

Vzame malo iglo z anesteikom in vbziga direkt v bradavico. Nato pa polozis en komolc na kovinsko ploscico
medtem, ko na drugi roki zge bradavice. Sutis skorajda nic, morda sem pa tja kaksno prasketanje.

Edina stvar k je men bedna pr tem je dostava anestetika...Inekcij ze tko ne maram, pol pa se v roko k ma najvec cutnic.

Aja pa, dob si napotnico, ker drugace stane 10k.

steev ::

To se dela z tekočim dušikom, če greš zdravniku. Men je pa mat prnesla neki iz lekarne kar je ful podobn, deluje na istem principu (zlo mrzlo): izžgeš, nasledn dan pa dobr namočeš, pa škarjicami odrežeš. Deluje!
:|

PROTOTIP ::

Tekoči dušik8-O Da mi ne bo še pol prsta odpalil.:D Bom rajši čez plot skoču po tisto cvetlico>:D

Vikking ::

Še en delujoč domači recept: Uporabiš domači jabolčni kis, in si gazo namočeno v domač jabolčni kis privezuješ na to bradavico in pustiš čez noč, po enem tednu se naj bi začela bradavica luščiti.

TRIROG ::

v lekarni si kupi " Collodium keratolyticum ", pac rec za raztopino za odstranjevanje bradavic

gre za neko raztopino za odstranjevanje bradavic, disi kot sekundno lepilo,
s tem premazes bradavico, postane bele barve in bradavico dobesedno zadusi, preverjeno pomaga, nc ne boli. nc ne cutis ... sam veckrat premazes


kar se pa tice ponovnega pojavljanje bradavic, pa nebi vedu zakaj se pojavljajo, samo pomejem metoda odstranitve nima zveze s tem a se bojo pojavle al ne

Thomas ::

Taprav dec jo odpuli ven s kakšnimi kleščami.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BigWhale ::

Thomas, taprav dec jo odgrizne! ;>

lambda ::

Ja, jz sm tud imel na vsaki dlani eno in se se jo znebil s tistim plevelom, ki ima v sebe neko rumeno tekočino ... nekako nisem verjel, da pomaga, ampak bradavici sta v kakem letu izginili, pa sem dokaj redko mazal - samo kadar sem se spomnil, ko sem šel mimo. Sta mi pa krasili dlani že od malega ...

SebaR ::

Jaz vem da sem si svojo ene trikrat odgriznil pa se je še vseeno vračala...pomogala mi je pa tista rumena roža.

Pravijo da tudi apnenec pomaga, torej šolske krede.
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

kivi113 ::

mene je dohtarca poslala v lekarno po neko tinkturo, s katero sem se mazal priblizno en mesec in sproti trgal, kar je ostajalo od bradavice, in zdaj je kul. čeprav pa še vedno čutim, da tam, kjer sem mel pred 10 leti bradavico, nekaj manjka.

flipflop ::

Jaz sem tudi v lekarni dobil v stekleni flaškici z malim čopičem in je pomagalo. Menda pa pomaga če primeš polža in si s slino namažeš bradavico.

Thomas ::

> taprav dec jo odgrizne! ;>

Ne, ker noče da se mu dela kej okol ust pol.

Ja no, old style macho jo odgrizne, ja.

Edit: o->u
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

iggy ::

Če bi bradavico na silo odtrgamo lahko dobimo tudi neke vrste kožnega raka!
Hey, you're fat!

steev ::

Prej sem omenjal tekoči dušik. Kva se usi tok bojite. Pejte v lekarno in rečete za WARTNER.

Podobn kot tekoči dušik, jest sem se je znebil v dveh dneh, sam koža se more zarast.
Čeprav piše nej bi sama dol odpadla, sam jest sem jo odrezu.
:|

Damjan Jagar ::

Tudi jaz sem to fasal v osnovnošolskih letih. Šel do dohtarja, ki mi je predpisal neko flaško (zgoraj že omenjeno). S tisto tekočino sem si jo namazal, počakal da se je stvar posušila in postala bele barva, nato pa sem odsufnil tisto dol. Poniviš večkrat na dan in bradavica sloj za slojem izgine. Čisto brez bolečin, se pa spomnim, da sem pri odstranjevanje zeloooo užival.
http://jagar.si

PROTOTIP ::

Uporabiš domači jabolčni kis
bom najprej poskusu tole, pol pa če ne bo pomagal bom šel še v lekarno po kako kremo, če pa še tist ne bo pomagal bom pa uporabu tekoči dušik. :|

Nejc Pintar ::

Jaz sem jo mazal z ognjičevo kremo pa je izginla v tednu do dveh
Prej sem jo eno leto špikal pa grizel pa ... Tko da je bla že čist pref****:D
Lahko je biti prvi, če si edini!

Brane2 ::


če pa še tist ne bo pomagal bom pa uporabu tekoči dušik.


Tekoči dušik je za pedre. A si overclocker al nisi ? Za prave dedce je tekoči helij ! :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

PROTOTIP ::

Tekoči dušik je za pedre. A si overclocker al nisi ? Za prave dedce je tekoči helij !
Pravi dedci spustijo 10000V v brdavico Garantirano jo sežge.:D Ja, tekoči dušik je pa za pedre, ti že veš. >:D

DOOM_er ::

bradavice so hudičev problem. Maži si s smolo meni je pomagalo sem jih imel po prstih povhn
Robots will steal your job. But that's OK

Jackal ::

Zanimive teorije imate. Vem, da pri nas so uporabljali tekoči kisik...

Zanima me pa ali pod bradavice spadajo tudi t.i. lepotne pike... A tudi tu pomaga tista zelenjava?

Brane2 ::

Mel sem nekaj v tem stilu na ličnici, torej v ustih. Mislim, da bradavico neke sorte, vendar ne na koži, temveč na sluznici ust.

Polslai so me k tipu, ki je zadevo izžgal z nečem kriogenim.

Ful je delal frko okrog tega, ( bolj v stilu "kaj če se ponovi itd" ), sam postopek je bil pa simpl. Spomnem se neke "Pššššššššt" faze in luknje v ustih takoj za tem. Drugače ni blo panike.

BTW: Kaj bi blo, če bi me s tem polil po zobu ? No ja, zdaj je prepozno za metafizična razglabljanja... :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Pyr0Beast ::

Tist wertner ni men nč pomagu. Če si pa res dec, vzemeš bohrmašino z žičnato ščetko za jeklo, pa začneš. :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Nejc Pintar ::

@Brane: tisti zadevi se reče afta or sth.;)
Lahko je biti prvi, če si edini!

Avenger ::

>>>Taprav dec jo odpuli ven s kakšnimi kleščami.

No, nekaj podobnega se je meni enkrat zgodilo, ampak je ni odpravilo, ker je čez nekaj časa zrasla nazaj.

Krvavi mlečnik je ultimativno orožje zoper tovrstne tegobe. Kot je bilo že zgoraj omenjeno, ampak mora bit še enkrat, da ne bo kdo spregledal sličajno.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Evil mind ::

Nekatiri dajeste take izjave da se lahko samo čudiš 8-O.

Mamaplata ::

Kako pa se odstrani materina pege in materina znamenja če je to spljoh možno ?
Torej zanima me če je to že kdo odstranil .
Hvala.

pivmik ::

Moj kolega je imel eno pego nad ustinco in si jo je dal odstrnit, ker vsakič, ko se je bril in se mu je mudilo se je prorezal. Šel je v bolnico za dva dni, postopek je bil pa enostaven.


BTW: Jaz sem si že nekajkrat bradavico zgrizel s prostov. Ne priporočam to komu drugemu, ki jaz sem že profesionalec v tem. ;-)
LP, Gregor GRE^

Mamaplata ::

Ma ravno v tem je problem namreč vedno ko se brijem zarežem v eno od teh znamenj pol pa kri šprica okol pa to :)
Treba počas sam ko se mi zdi škoda cajta za britje pa raj kaj drugega počnem tist čas.
Kaj pa mogoče ve kdo kako se znebit dlak ,da se mi nebo treba več brit :)

Matek ::

S tem se ni za hecat - če nadleguješ materino znamenje, se zna razvit v rakasto tkivo, tako da ti priporočam, da greš to v bolnišnico odstranit.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tear_DR0P ::

znamenja si daš kirurško odstranit
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

bradavice in suhi led

Oddelek: Loža
184845 (4402) Ciklamen
»

Lepotna operacija

Oddelek: Loža
275457 (4763) McHusch
»

Ugasnjen cigaret na koži

Oddelek: Loža
414704 (3020) PROTOTIP
»

Gašenje z ventilatorjem

Oddelek: Znanost in tehnologija
212518 (2058) ||_^_||

Več podobnih tem