» »

Skurjena grafična

Skurjena grafična

Blisk ::

Kupiš RADEON 9500 pro 128MB, ga lepo zmontiraš in dela, čeprav na podnu kartica zgleda, ko da je bla pregreta, na nekaterih koncih so fleki.
Pa zadeva laufa par dni, nakar kartica crkne, greš nazaj u štacuno z kartico in ti rečejo, da jo je skurila prevelika napetost.
Nisi nč navijal, ampak pustu tko kot je blo, pa oni trdijo, da jo je skurila prevelika napetost.
Kaj lahk sploh nardiš??

Xplicit ::

ej a te smem uprasat kej si to nabavu, ker te kartice se tenutno u bistvu sploh nikjer ne da dobit? :\

boštjan ::

že v tistem momentu bi jo moral nazaj nest

Blisk ::

Sej jih nimajo več, dobu sm zadnjo.
Zdej čakam na novo in na to, kaj bodo povedali strokovnjaki, ali sem "jst kriv", pač nism pazu na preveliko napetost na omrežju, ali sem res upravičen reklamacije.
Nism je nesu nazaj takoj, ker je delala, pa se mi ni zdelo pomembno, ali ma spodi fleke.

Cosmo ::

Nesi nazaj, ce res nisi delal kakega voltage moda , saj ne morejo garantirati da ni imela ze nova skurjen kaki regulator napetosti in jo je zato scrvlo kasneje.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Blisk ::

Sm nesu nazaj, sam so takoj začeli komplicirat, da je kao na zadnji stran so fleki, kot da bi bili določeni elementi pregreti, pol pa se na drugi strani nardijo fleki, od temperature.
Ampka kartica nikol ni bla navita, niti karkoli spreminjano na kartici.
Fora je v tem, da so ti fleki bli že prej na kartici, ampak zdej pa pravjo, da sem jih jst naredu. Ma to je šit, ko ti nova kartica gre u maloro, pol pa ti je ne zamenjajo.

yanker ::

Kje si jo pa kupu!

Po mojem so jo mel pri kaksni reviji na testiranju al jim jo je pa ze kdo vrnu!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako veš da je crknu procesor?

Oddelek: Pomoč in nasveti
191406 (1126) Hayabusa
»

strele in izklapljanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
636723 (4906) klemenSLO
»

Radeon X800XT GeCube - priklopil na extra PSU: karta je mrtva?

Oddelek: Navijanje
462153 (1284) sirotka
»

R9500 z uničenim napajalnim čipom

Oddelek: Strojna oprema
261456 (1083) Wad@
»

grafična+bios

Oddelek: Pomoč in nasveti
17898 (746) Spajky

Več podobnih tem