» »

Samsung smart tv prenos filmov

Samsung smart tv prenos filmov

Davidexon ::

Zanima me ali je mogoče kakšen program ali software za prenost filma iz računalnika na tv..
Se pravi na računalniku si downloadam film in ga nekako želim (preko omrežja) prenesti na smart tv na katerega imam prikloplej trdi disk.

Če kdo kaj ve naj sporoči.

Machete ::

Če priklopiš TV v mrežo ali vidiš kot source iz kjer izbiraš medijsko vsebino svoj PC? Če ja, potem namesti na PCju Allshare, ker določiš katere folderje boš delil z TVjem.
Če pa imaš viška € pa jaz prodajam Bluray player, ki lahko počne točno to, kar opisujš zgoraj. (link-Bolha).

_geek_ ::

Zadeva laufa tudi brez programov kot so allshare ali kakšnega serviia. Samo v WMP je potrebno mape urediti in že lahko predvajaš vsebine iz katerega koli računalnika na tvojem TVju via Wi-Fi (seveda morajo biti vsi priklopljeni na isti router).

Konlov ::

Tip sprašuje nekaj drugega...:|

Yossarian ::

Če hočeš film, ki ga imaš na čarunalniku, gledat brezžično na TV-ju, potem si na čarunalnik naloži programček allshare in zadeva laufa brez problema (seveda moraš imet v stanovanju mrežo); jaz imam pri WMP problem, ker mi ne predvaja podnapisov, medtem ko mi pri allshare delujejo brez problema.

Če pa hočeš film, ki ga imaš na čarunalniku, naložit na disk, ki ga imaš priklopljen na TV-ju in potem film gledat s trdega diska... jap, to pa tudi mene zanima, kako se to da (če se da).
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik-TV brezžična povezava

Oddelek: Pomoč in nasveti
63687 (3470) Yossarian
»

Samsung smart TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6935298 (13830) kralnahribu
»

Kateri LED LCD TV vzeti?

Oddelek: Kaj kupiti
153183 (2894) promixer
»

Samsung UE d5000 vs. d5500 vs. d5700 TV

Oddelek: Zvok in slika
102479 (1168) KTr1sk
»

Kako najceneje gledati Full HD?

Oddelek: Zvok in slika
174176 (3714) polde66

Več podobnih tem