» »

Odkup matičnih plošč ?

Odkup matičnih plošč ?

kupim9 ::

Pred časom se je redno pojavljal oglas fanta ki je odkupil zanič matične, rame ipd. sedaj pa se mi je zopet nabralo nekaj tega pa bi se rad znebil a nikjer ne najdem telefonske, im kdo kaj več informacij ? Ker z iskalnikom ne gre. LP

opeter ::

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Baja ::

kolko pa imas tega in kaksno ceno pricačuješ? aja, od kje pa si? mogoce se lahko kaj zmenima

lp

kupim9 ::

ma tam nekje 10-20 kil na na oko, mi je ta fant že parkrat pripel iskat, je nekje is okolice celja, ampak sem usjal cifro maila pa tud ne najdem nikjer, plačal pa mi je nazadnje mism da 3.5 evra po kili.

So pa to matične večinoma od laptopov ki so jih ljudje pekli v pečicah in so garant zanič

edit: aja lokacija LJ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kupim9 ()

Baja ::

zal sem s prlekije, če bom hodil kaj okrog Ljubljane te kontaktiram prej.

lp

Kamran ::

Hoj,

Kaj pa tale ?

B-Stard ::

Model nudi tko 5centov za 5kg robe

Kamran ::

kupim9 je izjavil:

So pa to matične večinoma od laptopov ki so jih ljudje pekli v pečicah in so garant zanič.



Ponavadi se to obnese, če se "dobro naredi", čeprav na dolgi rok pa res ni stabilna varianta.

Yohan del Sud ::

Sem že težil v tej smeri po temu forumu, se mi je nebralo par 10 kil takih "odpadkov", če imamo gasilske veselice, lahko tudi kdo organizira sejem odpadne elektronike ...
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

kupim9 ::

Kamran je izjavil:

kupim9 je izjavil:

So pa to matične večinoma od laptopov ki so jih ljudje pekli v pečicah in so garant zanič.



Ponavadi se to obnese, če se "dobro naredi", čeprav na dolgi rok pa res ni stabilna varianta.


To so plošče ki sem jih zbral ko sem kupil kakšen laptop ki ga kao ni še nihče nič tikal, ko pa sem zadevo odprl in videl da je vse prežgano (peka v pečicah) sem bil primoran kupt drugo pokvarjeno ploščo in jo porihtat, stare so pa ostale, porihtal sem pa jih na tej in še eni naprednejši mašini tako da ne smodim zraven piščeta in krompirja v roru :) LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kupim9 ()

shmandi ::

B-Stard je izjavil:

Model nudi tko 5centov za 5kg robe


od kje ti pa ta informacija? razen, če ne ločiš cente in evre. pa tud kaj več kot evro po kili gre... je pa vseeno boljš, kot pa da na odlagališču plačaš,da ti vzamejo.

kupim9 ::

Evo spet sem na istem, nekaj plat in kartic je za na odpad, in seveda k za kur** spet nimam cifre

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kupim9 ()

11111001001 ::

podjetje GET inzeniring d.o.o. odkupuje elektronsko opremo , so pa iz okolice ljubljane

shmandi ::

A matične so samo od laptopov?

kupim9 ::

Ja večinoma so od prenosnikov, se pa najde tud kaka ATX in kak star ram ali procesor.

B-Stard ::

Če plačuješ odvoz smeti , lahko z odrezkom o plačilu položnice oddaš vse kar se ti je nabralo v okoliški zbirni center, kamor spadaš brezplačno.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pekač za pizzo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15147867 (11073) MArkusPrimus
»

Peka rib

Oddelek: Loža
438337 (6781) Aquafriend
»

IMAC 24 LATE 2006 problem grafika

Oddelek: Pomoč in nasveti
111005 (819) #000000
»

Nestabilen PC - artefakti

Oddelek: Strojna oprema
91093 (875) next3steps
»

gtx 970 ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
101774 (1426) Riff

Več podobnih tem