» »

plexi

plexi

smirnof ::

prosm, povejte mi kje v slo, ali rajši v ljubljani, razrezujejo stranice za vgradnjo plexija?

sm že čist obupan

rhabdo ::

Sigurno v OBI-ju! Pa en se ukvarja s pleksijem na Gerbičevi ulici 50a, na viču! Pečenko Tomaž s.p.!
Drugače pa na v telefonski imanik na internetu vpiši pleksi, ali akril pa ti jih še nekaj najde.
LP

smirnof ::

pa oni (npr obi) tud želec režejo, ali samo plexi?

rhabdo ::

Za pleksi vem, da ga režejo. Naj bi zrezali vse kar je kupljeno pri njih. Verjetno so tu mislil tudi na železo. Odpravi se tja ali pa pokliči in vprašaj.

Soldier ::

da ne bom nove teme odpiru sprasujem kolk pride en kvadratn meter pleksija?

the_unborn ::

odvisno od debeline, od 3k do 15k ter vec

xpozed ::

Am, v BauMaxu ti razrezejo, pa debeline mas tud za zbirat. Cene pa ne bi vedu točne...

smirnof ::

plexi že ni problem razrezat, MENE bolj zanima, kje se razreže pločevino!!!!!!

Theos ::

Eno vprašanje:

Ker sem lena rit in se mi ne da uničvat svoje predrage škatlice bom napopal gor pleksi (prozoren) žez celo levo stranico PCja. Kako jo bom pritrdil in take stvari naj vas ne skrbijo (sem že pogrunatl). zanima me pa bolj ali mislite da se bo oneslo če bom ta pleksi pobarval do robu (verjetno bom napopal folijo ali pa z airbrushem barval). Kaj mislite? Bi bila to elegantna rešitev? Vem da se da dobit plexi manj kor 0.3 (mam doma ampak premajhen kos) zato mislim da bo to prow ql izpadl.

Kaj mislite vi?

A je .3 plexi dost OK za ventilatorčke? Se da 80mm ventilator našraufat na 0.3 plexi? Kok je minimum in maximum debelina?

TNX!!

the_unborn ::

3mm mas cisto dost


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupim pleksi..

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
164102 (2936) KrCbelca
»

Pleksi okno

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61237 (1108) Jackal
»

še moj vodni blok (spike) (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
557940 (6393) WinsuckeR
»

Cena plexi-ja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
306940 (6351) CaqKa
»

Pleksi okno v stranici

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281870 (1335) Boeing

Več podobnih tem