» »

Kater baterijski vrtalnik?

Kater baterijski vrtalnik?

««
13 / 13
»
»»

darkolord ::

S 3D printerjem sprintaš adapterje za baterije in potem nisi vezan na nobeno znamko.

Imam strojčke Makita, Bosch Pro, Worx, Einhell, Parkside, čingčong, ... pa za vse uporabljam iste baterije.

Zimonem ::

BorutO je izjavil:

Hja ... piše sicer na amazonu, da je 45% nižja cena ... Brskalnik mi je vrgel ven graf, da je za 19% nižja cena. Ker na grafu kaže, da se redna cena giblje okoli 900eur + - par everčkov.

Je pa dokaj poceni, ampak zavajajo pa lepo. No, na mimovrste so profesionalci pri zavajanju cen, ko je govora med redno ceno in znižano ceno.

Kar se tiče lidlove verzije mašin. Že vsaj 10 let nisem nobene mašine tam kupil, pa je verjetno nikoli ne bom. Sem pa nekoč kupil par mašin v lidlu, vse so crknile prehitro, kar se tiče uporabe.
Od takrat kupujem makitina orodja. Sem več kot zadovoljen. Sicer sem študiral ali bi kupil milwaukee mašine, ki veljajo za najboljše, ampak z njimi nimam nobenih izkušenj, ker smo po tujini po navadi delali samo z makitami, Wurthi, dewalti, boschi in hiltiji ...
Ampak tako malo, kolikor spremljam rad tega modela na youtubu že nekaj let, sem opazil, da niso vse Makite najboljše, isto milwaukeeji, boschi, dewalti itd:
https://www.youtube.com/@ProjectFarm
Nekje je recimo najboljša Makita, nekje Dewalt, nekje Milwaukee itd ... Problem je recimo, ko nekaj hočeš kupiti, malo preveriš na youtubu katera je trenutno najboljša v nečem, potem prideš do spoznanja, da je toliko različnih mašin najboljših v nečem, da boš celo premoženje zapravil za različne polnilce in baterije, zraven tega pa rabiš še kar veliko prostora nekje, da boš imel vse te polnilce in baterije nekje shranjene in bodo vedno pri roki ... zato sem se odločil, da bom kupoval Makite. Tako imam 4x 6ah 18v lxt baterije, 2x 5ah 18v in 4x 3ah 18v baterije plus kar nekaj različnih mašin.
Edino kar je .. v teh dobrih 10ih letih, kar sem delal po tujini, smo največ težav z vrtalnimi glavami imeli ravno pri Makitah. Je res, da smo nekje 80% časa delali z makitami, ampak koliko smo jih uničili ... Je pa res, da so tudi zelo vzdržljive na izredne napore in udarce. Recimo, meni je en makitin vrtalnik padel iz 4. nadstropja na beton. Odletel je en delček plastike pri ročaju, ampak mašina je še vedno delala normalno. Drugače sem pa najbolj navdušen bil na Hiltijevim baterijskim vrtalnikom. Ena tako močna mašina, da če je nisi dovolj močno držal, ti jo je iztrgalo iz rok.
Drugače sem pa bral, da če kupiš preveč močno mašino, je velika verjetnost, da bo hitro zanič, ker nekateri notranji deli ne bodo zdržali napora, zato je primerno, da se kupi normalno mašino, ki ne prenese premočnega upora. Za močne napore so pa tu mašine na kabel.

Vrtalne glave od Milwaukee so tudi bolj švoh roba. Če imaš nabor baterij in ne ravno potrebe po specifičnem stroju se drži firme, pa je. Tista o adapterjih pa lol.

FireSnake ::

FireSnake je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Razmišljam, da bi vzel en malo bolj kvalitetni baterijski vrtalnik.
Prav bi mi prišla tudi kotna brusilka.

Zdaj gledam tole:
https://www.amazon.de/dp/B07D38GJ2N/ref...

Znižano na 500 in drobiž.
Glede na 3 baterije in vse ostalo komplet ni drag.
Ima kdo izkušnje s to zadevo?


Cena je spet na 900.
Zdaj sem malo preveril. Ko bo cena naslednjič znižana na 500+ zadevo vzamem.


Spremljam tole vseskozi.
Za manj, kot 950 se ne da dobiti.

Me zanima, če bo za črni petek kaj manj natega kot ponavadi.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

lopov ::

V lanskem letu je bilo kar nekaj marketplace ponudb okoli 500 eur, še bolje je bilo leta 2021.
Letos je bilo aprila 500,00 EUR na marketplace.

Amazon je imel 2x ligtning deal -- 12.7.@ 809,99 in 11.10.@ 789,99 EUR

Če še kdo ne uporablja -- naj si namesti Keepa plugin :)

FireSnake je izjavil:

FireSnake je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Razmišljam, da bi vzel en malo bolj kvalitetni baterijski vrtalnik.
Prav bi mi prišla tudi kotna brusilka.

Zdaj gledam tole:
https://www.amazon.de/dp/B07D38GJ2N/ref...

Znižano na 500 in drobiž.
Glede na 3 baterije in vse ostalo komplet ni drag.
Ima kdo izkušnje s to zadevo?


Cena je spet na 900.
Zdaj sem malo preveril. Ko bo cena naslednjič znižana na 500+ zadevo vzamem.


Spremljam tole vseskozi.
Za manj, kot 950 se ne da dobiti.

Me zanima, če bo za črni petek kaj manj natega kot ponavadi.
««
13 / 13
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

akumulatorski vrtalni vijačnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9921649 (4101) TheBlueOne
»

Akomulatorski vijačnik Hofer (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
597105 (5352) floyd1
»

Vibracijski vrtalnik ali udarni vrtalnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12725853 (10134) Silici
»

Komplet akumulatorskega orodja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
2812931 (8249) bozgo88
»

Nakup baterijskega vrtalnika - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8922759 (16088) T0RN4D0

Več podobnih tem