» »

Kje kupiti monitor Samsung 191T LCD?

Kje kupiti monitor Samsung 191T LCD?

kristan ::

Kupujem monitor Samsung 191T in ga preprosto ne morem kupiti,ker ni dobavljiv.Če se komu sanja kje se ga dobi v SLO naj prosim odgovori.:D

boštjan ::

vprašaj lancom,oni majo samsung čez ,če se ne motim

PaJo ::

Hm. Tudi sam ze vec kod mesec dni cakam na ta monitor, baje jih nekaj dobijo ta teden, samo ta posljka bo zelo mala, se za tiste kateri so naroceni ne bo zadostovalo, tako da ze resno razmisljam da bi sel po njega v Avstrijo;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

kristan ::

V Lancomu sem že vprasal in ne vejo nič konkretnega, pravijo samo,da so težave z dobavo.To da pa pridejo v majhnih količinah je pa res,da jih dobijo samo tisti,ki so plačali v naprej jaz pa rad vidim kaj kupim.Tudi jaz se že spogledujem z Avstrijo samo ne vem,kje ga imajo na zalogi.Na netu sem gledal na online shopih v ZDA jih imajo celo po 50 na zalogi tukaj je pa na žalost tema.Hvala za odgovor.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kristan ()

zile ::

Mah jest tud čakam na 172t, sedaj sem pa slišal da delajo novo verzijo z novo tehnologijo, ki bo imela 12ms response time. Mah samo eno čakanje vse skup. Še dobro da so naredili 5 tovarno za izdelavo lcdjev :D , kjer bojo štancali 17" in 19". Btw:191t ma baje kr neki problemov s pravilnim prikazom rdeče barve. Več preberta na anandtech.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

kristan ::

:D Pajo poklic v Lancom in rezerviraj monitor,ker jih res dobijo,vsaj meni so tako rekli in sem ga za rezerviral.:D

PaJo ::

Hehe. Kakor sem ze rekel, mam jaz ta monitro rzerviran ze od sredine januarja, tako da ce bo kaj upam da bom res dobil in to cimp prej:D
Kar se pa tice problemov, ki bi jih naj ta monitor imel s rdeco barvo pa mislim da ni take sile, se da vse zrihta, vsaj po moje, sama da je velika slika:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

PaJo ::

Updejt stanja.
Uspelo mi je dobit ta monitor in po prvih testih zadeva enostavno rula, na sreco je prisel brez kake mrtve pike tako da bo stvar verjetno se lep cas krasila mojo mizo. Kaj naj reccem, vsekako monitor vreden nakupa. Zdaj je potrebno le se DVI kartico dobit in bo stvar popolna:)
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

boštjan ::

pa cena?

PaJo ::

Posebna cena zame:D
Uspelo mi dobit popuste in vse pa sem pisel na 199k SIT:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Kaiser ::

Kakšen je pa po vašem mnenju 181T? Kakor sem gledal ma še kar dobre karakteristike.
"Very funny, Scotty. Now beam down my clothes!"

kristan ::

Pajo zanima me,če si ga dobil v Lancomu za 199k z DDV ali brez in še to kako se kaj igra igre?Ali je pri igranju gladka slika ali se kaj zatika?Res me zanima tako,da me ne bojo žejnega čez vodo pelal.:\

PaJo ::

Zadevo sem nabavil v PCX-u, ker so oni prav tako uvoznik za Samsunga, oziroma zdaj ni vec PCX ampak je Avtera. Ja pa ta cena, ki sem jo jaz dobil je z davkom, pac malo popusti pa redna stranka:D
Kar se tice iger se nisem uspel sprobat, sem pa probal filme in stvar pici 100 na uro. Mislim pa da tudi v spilih ne bi smelo biti blemov, gelde na to da sem na zadnjem lanu igral na enem starem 17" LCD-ju pa ni bilo nobenih problemov.
Tako da jaz mislim da so LCD-ji ze zreli za vsakersno uporabo, da se ne moenimo pri pisanju besedil, kjer so crke res ostre. V glavnem full zadovoljen in koncno bodo moje oci na boljsem:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

kristan ::

Morm rečt,da si ga dobil res ugodno, verjetno za 20 posto ceneje.Sem pa prav vesel,da vse dela tako kot more.Veš pomembno mi je zaradi tega ker bom imel na njem tudi televizijo(TV tuner bom priklopil na njega) in da se ne bi zatikalo.Jaz pa čakam na njega od približno takrat kot ti samo,da ga jaz nisem plačal v naprej zato sem pa še brez.Sej veš kok komi čakam ampak enrat v kratkem bo.
Kolega Kaiser sprasuje kaj je ratika med 181T IN 191T, po mojem samo 1 inča.

Ribicija ::

RAzlika je tudi to da je Samsung nehal proizvajati model 181T.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVI in LCD monitorji?

Oddelek: Zvok in slika
6975 (843) _WilL_
»

ilyama vs samsung

Oddelek: Kaj kupiti
431772 (1364) koyotee
»

Lcd Samsung 152T ali 172T

Oddelek: Kaj kupiti
462353 (1592) tropinovec
»

Prosim kje kupit SAMSUNGA??????

Oddelek: Kaj kupiti
161511 (1236) Tiger
»

Samsung 757NF (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
634554 (3569) Marjan

Več podobnih tem