» »

Windows Blue še letos, Windows 8 precej slabo

1
2
»

Lonsarg ::

Idealno za Windows kratkoročno in dolgoročno bi bilo, če Microsoft najde rešitev, kako vrne vsaj nekaj glavni stvari iz W7 v W8 na tak način, da nič ne odstopa od Metro načina.

Moja rešitev bi bila da se doda možnost, da je tisti vertikalni multitask bar vedno viden. Potem pa se taskbar iz desktopa prenese "v" ta multitask bar in hopa, taskbar z vedno vidnmimi odprtimi aplikacijami in start butnom je nazaj, veliko olajšanje za navajene na desktop.
Z tem se med drugim omogoči tudi dosti bolše multitaskanje med Metro in Desktop aplikacijami.

smash ::

Lonsarg je izjavil:

Idealno za Windows kratkoročno in dolgoročno bi bilo, če Microsoft najde rešitev, kako vrne vsaj nekaj glavni stvari iz W7 v W8 na tak način, da nič ne odstopa od Metro načina.

Moja rešitev bi bila da se doda možnost, da je tisti vertikalni multitask bar vedno viden. Potem pa se taskbar iz desktopa prenese "v" ta multitask bar in hopa, taskbar z vedno vidnmimi odprtimi aplikacijami in start butnom je nazaj, veliko olajšanje za navajene na desktop.
Z tem se med drugim omogoči tudi dosti bolše multitaskanje med Metro in Desktop aplikacijami.


NE

Valentin ::

Looooooka je izjavil:


Bullshit.
Novi in stari uporabniki zelo hitro ugotovijo, da start menija ne rabijo ker je lazje iskati kot vedeti kam kaj spada.


To je šele "Bullshit"...

Truga ::

To je resnica. Hitreje je winkey+3 crke+enter kot iskanje sranja po prekletem start meniju. Jaz ga ne uporabljam ze od leta 2000 pa ga nic ne pogresam.

Valentin ::

Truga je izjavil:

To je resnica. Hitreje je winkey+3 crke+enter kot iskanje sranja po prekletem start meniju. Jaz ga ne uporabljam ze od leta 2000 pa ga nic ne pogresam.



Ja, če točno veš ime programa. Povprečni uporabnik tega velikokrat ne ve. Se pa lahko spomni, ko lista po start meniju...

Buggy ::

....in tudi v W7 lahko isce popolnoma isto (se bolje ker ni sortiranja) kot v W8 ce tako zeli

PARTyZAN ::

Truga: To si lahko počel že od Viste naprej. S tem, da ni bilo lomljenja prstov z drugonivojskimi bljižnicami, winkey je zadostoval.

Fail. ;)

Unknown_001 ::

@Buggy


Jebiga, pol pa če ne ve napirat Word, Photoshop, itn bla bla bla...

Nimam kj rečt. Človk uporablja programe, a ve ne, s kakimi programi dela??? To še nisem nikol vidu pri nobenem.


Vsi ostali, ki zagovarjate win-key se vam pridružujem. Ena najbolj uporabnih funkcij Windowsev morm rečt.

Valentin ::

Unknown_001 je izjavil:

@Buggy


Jebiga, pol pa če ne ve napirat Word, Photoshop, itn bla bla bla...

Nimam kj rečt. Človk uporablja programe, a ve ne, s kakimi programi dela??? To še nisem nikol vidu pri nobenem.


Vsi ostali, ki zagovarjate win-key se vam pridružujem. Ena najbolj uporabnih funkcij Windowsev morm rečt.


Problem so bolj programi, ki se uporabljajo občasno.

Sicer pa win-keya niso skenslal. Ga naj pač uporablja kdor hoče.

Fer bi bilo, da je tako tudi s start menujem !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Valentin ()

Unknown_001 ::

Men se pa zdi da bi mogl v celem OS narest Desktop mode pa tablet mode in bi zmagal ker bi si vsak izbral to kar mu bolj odgovarja. Pa bi bil volk sit in kozu ceu.

Truga ::

PARTyZAN je izjavil:

Truga: To si lahko počel že od Viste naprej. S tem, da ni bilo lomljenja prstov z drugonivojskimi bljižnicami, winkey je zadostoval.

Fail. ;)

No, jaz to pocnem ze od leta 2000 dalje. :shrug:

Ce mas windowse: http://www.launchy.net/

PARTyZAN ::

Point je samo, da je rešitev v osmici debilnejša od prejšnje.

smash ::

Unknown_001 je izjavil:

@Buggy


Jebiga, pol pa če ne ve napirat Word, Photoshop, itn bla bla bla...

Nimam kj rečt. Človk uporablja programe, a ve ne, s kakimi programi dela??? To še nisem nikol vidu pri nobenem.


Vsi ostali, ki zagovarjate win-key se vam pridružujem. Ena najbolj uporabnih funkcij Windowsev morm rečt.


a ti misliš, da moja mat ve kako se napiše fotošop? jaz osebno ne uporabljam start menija že od win 7 naprej, vseeno pa mi je jasno, da ima veliko ljudi težave s tem, da najde določen program preko searcha, ker enostavno ne ve, kaj oz kako napisati

mtosev ::

očitno ne bom nikoli imel win 8, ker bo prej prišla ven nova različica
upajmo, da bo tudi ta v redu kot je w8 že zdaj (sn w8 na hitro sprobal in je čist kul OS)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

artplant ::

@7982884e, @Valentin
Če so vama Win7 2 leti star Mercedes, Win8 pa nova Dacia vama ni pomoči. Primerjava je debilna, sicer pa nihče nikogar v nič ne sili. Meni se je zdelo vredno dati 30 EUR za Win8 v januarju in jih z užitkom uporabljam doma in v službi. Že zaradi naveličanosti nad povsod enakimi senčenimi ikonicami, še bolj pa zaradi kopice funkcionalnih izboljšav, ki očitno marsikomu ne predstavljajo nič oz. se vas iz tega ali onega razloga odbijajo. Kakorkoli, vsakomur svoje.

Unknown_001 ::

smash je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

@Buggy


Jebiga, pol pa če ne ve napirat Word, Photoshop, itn bla bla bla...

Nimam kj rečt. Človk uporablja programe, a ve ne, s kakimi programi dela??? To še nisem nikol vidu pri nobenem.


Vsi ostali, ki zagovarjate win-key se vam pridružujem. Ena najbolj uporabnih funkcij Windowsev morm rečt.


a ti misliš, da moja mat ve kako se napiše fotošop? jaz osebno ne uporabljam start menija že od win 7 naprej, vseeno pa mi je jasno, da ima veliko ljudi težave s tem, da najde določen program preko searcha, ker enostavno ne ve, kaj oz kako napisati


Super, zdj po novem vem za enega(o), ki ne zna napisat par črk enga programa :)

Ne vzemi to kot žalitev.

enpac ::

Sicer njegova mat vrjetno tud photoshopa ne zna uporabljat tak, da nima neke potrebe po iskanju :D. Povprecni uporabnik pa itak ne uporablja druga kot brskalnik, nekaj podobnega wordu in pa se kaka dva programa, za to pa ne rabi starta amapak si jih pinas v taskbar, pomojem najbolsa resitev :D. Pravi dedi pa tak z konzolo zaganjajo programe :))!

ivx8 ::

RejZoR je izjavil:

Poleg bedastega vmensika mi gre že dalj časa na živce tud samovolja OS-a. Večkrat se sploh noče zbudit iz sleepa, čeprav sistem deluje (monitor je blank in to je to), spet drugič gre kar veselo spat čeprav na sistemu delujejo programi itd itd. Spet drugič pa nikakor noče it v sleep čeprav idla več ur... Takih neumnosti pri Win7 nisem imel.


slovenec_89 je izjavil:

Rejzor, čisto enake probleme, kot jih opisuješ ti, imam jaz na Windows 7. ;)



Zaženeš cmd kot administrator in vpiši/skopiraj
powercfg -energy

Windows naredi test in shrani kot html. Odpreš in z malo znanja odkriješ napako

Looooooka ::

a ti misliš, da moja mat ve kako se napiše fotošop? jaz osebno ne uporabljam start menija že od win 7 naprej, vseeno pa mi je jasno, da ima veliko ljudi težave s tem, da najde določen program preko searcha, ker enostavno ne ve, kaj oz kako napisati

Taki ga tud prek klikanja po menijih ne bodo nasli.
Zato mas pin to taskbar in desktop ikone.
Seveda se potem znajdejo mulci, ki sebe prepricujejo, da dejansko rabijo met 450 programov in da jim potem ikone "smetijo" po desktopu, ker ne morejo gledat tiste nage babe, ki jo majo za background.

smash ::

Looooooka je izjavil:

a ti misliš, da moja mat ve kako se napiše fotošop? jaz osebno ne uporabljam start menija že od win 7 naprej, vseeno pa mi je jasno, da ima veliko ljudi težave s tem, da najde določen program preko searcha, ker enostavno ne ve, kaj oz kako napisati

Taki ga tud prek klikanja po menijih ne bodo nasli.
Zato mas pin to taskbar in desktop ikone.
Seveda se potem znajdejo mulci, ki sebe prepricujejo, da dejansko rabijo met 450 programov in da jim potem ikone "smetijo" po desktopu, ker ne morejo gledat tiste nage babe, ki jo majo za background.



eh kaj ne bodo...točno vedo kje se pride do programov, lepo piše (start->programi->itd)....lažje si je zapomniti kje se išče kot kaj se išče...tudi win igre naprimer..kdo bo vedu vse možno naslove, še jest ne vem kaj vse je možno igrat...iz glave vem za 3..jih je pa recimo 10...zakaj bi si sploh zapomnil vse, če pa jo hočem zagnat recimo 1x letno?

Qushaak ::

Kot developer (.NET) sem šel tako poskusit Win8. Kar se tiče funkcioniranja sistema vse dela kot mora. Niti enkrat se mi še ni obesil. Tudi z Win7 sem bil zadovoljen. Skratka tehnično delovanje je tako kot mora.
Je pa res, da sem dal gor Start8, da sem vendo v Desktop načinu. Najbrž je to bl posledica lenobe, ampak vseeno. Nisem delal iz muhe slona in če potegnem pod črto lahko rečem, da sem od izida Sedmice skoz zadovoljen, pa imam vedno takoj najnovejše gor (kompi pa niso vedno super novi, tako da tudi na starejšem hardware-u stvar dela vsaj enako hitro kot prej).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Qushaak ()

Spc ::

Še en OS delan za mobilne naprave, ki nima kaj iskati na desktopih in notebookih.
 

galu ::

Jaz sem do sedaj v win8 imel samo naslednje 3 probleme:

- imam konkretne probleme z net drajveri z mojo plato.
- recovery je enostavno retardiran
- včasih ko sem AFK komp gre v stanje vegetiranja (črna barva po zaslonu, nič odzivanja ... potreben hard restart)

Kot zanimivost, pri ponovnem zagonu ob deinštalaciji AMD-jevih gonilnikov se v Oknih dogaja cela štala. Cel kup programov neha delat - samo takrat!. What's up with that?


Bottom line: zanj sem dal ene 20EUR, kar je tudi vreden. Je opazno hitrejši od Win7, ampak na hipe mi deluje v določenih segmentih šlampasto..
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

KTr1sk ::

zakaj spet "nabijate" kakšen je windows 8, saj je tu govorora o posodobljeni verziji windows 8.1 oz kakorkoli se bo imenoval in le-ta se še ne ve kakšen bo, jaz samo upam da mi kateri smo kupili windows8 da ne bomo prikrajšani in imeli popust ali najboljše da bi bila nova različca brezplačna nadgradnja :)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

win64 ::

KTr1sk je izjavil:

zakaj spet "nabijate" kakšen je windows 8, saj je tu govorora o posodobljeni verziji windows 8.1 oz kakorkoli se bo imenoval in le-ta se še ne ve kakšen bo, jaz samo upam da mi kateri smo kupili windows8 da ne bomo prikrajšani in imeli popust ali najboljše da bi bila nova različca brezplačna nadgradnja :)

Nekje sem prebral, da bo ta posodobitev brezplačna za windows 8 uporabnike.

feryz ::

Meni je tudi osmica všeč.
Seveda takoj potem, ko počiš čez Start is back.

Če je Metro tako kul, ne vem zakaj osmica sili nazaj na klasični desktop, ko poganjaš njihove programe (Raziskovalec, Word, razne pripomočke...).

bdoxx ::

Če je Metro tako kul, ne vem zakaj osmica sili nazaj na klasični desktop, ko poganjaš njihove programe (Raziskovalec, Word, razne pripomočke...).

saj to bojo spremenili upam,
sicer pa če start meni dajo nazaj v uporabo po bog ne daj, da v prihodnjih izdajah še vedno vključijo klasičen desktop se bojo samo še ustelili v drugo koleno. Malo še naj popedenjo ''metro'' + izpilijo - ražširijo pondbo na windows store in je to to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

matejdro ::

feryz je izjavil:

Meni je tudi osmica všeč.
Seveda takoj potem, ko počiš čez Start is back.

Če je Metro tako kul, ne vem zakaj osmica sili nazaj na klasični desktop, ko poganjaš njihove programe (Raziskovalec, Word, razne pripomočke...).


Raziskovalec je totalno nasprotje Metra, ki se trudi skriti filesystem.

Looooooka ::

Metro se ne trudi skriti fs-ja, ker mas tud aplikacije za browsanje po disku.
Trudi se kvecjemu skriti desktop in poenotiti izgled na napravah, ki bi ze nekaj let vse morale biti touch enabled pa proizvajalci se zmeraj niso zaceli touchscreenov prodajati kot nekaj standardnega, ker nam rajsi za to posebej zaracunajo se par 100 eur vec.

filip007 ::

Pametno Polde, pametno, naprej Windowsi potem pa Metro.

Blue je modro, za v WC.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

filip007 ::

Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

Valentin ::

Looooooka je izjavil:



Trudi se kvecjemu skriti desktop in poenotiti izgled na napravah, ki bi ze nekaj let vse morale biti touch enabled pa proizvajalci se zmeraj niso zaceli touchscreenov prodajati kot nekaj standardnega, ker nam rajsi za to posebej zaracunajo se par 100 eur vec.



Sem prepričan, da ima večina uporabnikov še vedno raje miško, kot pa neudobno, nerodno in neprecizno šlatanje po steklu monitorja...

Unknown_001 ::

Pa še pucat je treba in v najbol črnem scenariju, če bodo touch screeni ratal neki vsakdanjega se bodo že neki spomnli, da se jih bo dalo samo z proizvajalčevimi čistili čistit.

smash ::

delovno okolje ne bo nikoli touch screen, ker bi ti po 8 urah dela odpadla roka

za posurfat doma v kavču je pa nekaj drugega

Unknown_001 ::

Touch screen je uporaben le na prenosnih napravah katerim se da lega prilagajat 100%, ker kokr je @smash napisu bi mogu človk 8 ur roke u luftu met, pol bi pa bolelo use povrst od zapestja do rame.

GupeM ::

Unknown_001 je izjavil:

Touch screen je uporaben le na prenosnih napravah katerim se da lega prilagajat 100%, ker kokr je @smash napisu bi mogu človk 8 ur roke u luftu met, pol bi pa bolelo use povrst od zapestja do rame.

Do hrbta in se gleznjev verjetno:-P

Unknown_001 ::

Za hrbet pa so si večinoma ljudje čist sami krivi, ka ne znajo sedet.

BigWhale ::

Looooooka je izjavil:

Glej vem kok folka ma problem z nastavitvijo Windowsov pa z mankajočim "startom" tako da ne ti men govort da je priročno tok k bi mogl bit to menjanje vmesnika

Skoraj vsi, ki winsev se sprobali niso...in tistih 5%, ki sirijo ta "problem" okoli, ker niso poskusali ziveti brez start menija 1 teden.
Zanimivo kako majo starejsi s tem vmesnikom manj problemov kot vsi "hardcore" geeki.


Jaz pa novi vmesnik uporabljam ze vec kot dva meseca, pa se se kar nisem navadil. Se en mesec bom vztrajal. Tako sem probaval tudi OS X od Appla, tri mesece sem se trudil, pa ni in ni slo. Potem sem obupal.

lopov ::

Men je w8 tudi "postal" kar se tiče dela in hitrosti tudi všeč :)

Sem pa mnenja, da je pri majhni ločljivosti (= tisto kar "goni" večina laptopov, to je 1366x768) za udobno delo zelo neugoden oz. je meni nemogoče delati. Doma in v službi imam w8 na 24" in je super.

Metro vmesnika ne uporabljam in tu je drugi minus, ko so (recimo kar pogosto uporabljam) mrežne naprave in bluetooth prisotni le tam. Omrežje še ma svoje mesto v nadzorni plošči, bluetooth pa ne več :(

Jst ::

Ena anekdota: Jaz, ko sprehajam psa zjutraj, poslušam podcast Tech News Today. Enkrat je bil en gost, ki je rekel, da ima sina, 4 leta starega, ki se je na iPad navadil uporabljati zelo hitro. Ko je očka dobil Surface, je tamali takoj skočil na novo igračo, se z njo igral nekaj dni, potem ga pa prosil, če mu da iPada, ker mi Surface ni bil všeč.

Svojim "peers" je povedal, da njegov sin, ne mara Surface in ker ni edini očka, so tudi drugi "testirali," kako se njihovi otroki odzivajo na različne tablice.

Long story short, vsi 2 do 5 letni otroci, so hitreje skapirali iPada in nekaj jih sploh noče prijeti Surface v roke. Gost v podcastu je rekel, da je iPada enkrat pozabil v službi in tamali, čeprav je imel tisti vikend na voljo Surface, je jokal, da bi se s "padom" igral.


---

Jaz sicer nisem 2 do 5 letni otrok :), sem pa takoj, ko je bila Osmica na voljo, jo začel uporabljati, ker sem developer in druge izbire nisem imel. Prav matral sem se, da bi se navadil Metroja, ampak mi ni zneslo. Ene dva meseca nazaj sem kupil Start8 in življenje (delo) je postalo malo lepše.

Na začetku sem seveda prebral vse "fore," ki jih lahko z Metrojem delaš, ampak definitivno nisem bolj produktiven pri programiranju na dveh monitorjih.

Metro spada na touch mobile naprave in tam bi moral, po mojem mnenju, tudi ostati.

Uporaba Metroja na Desktopu se mi zdi tako nekako, kot da bi moral Androida uporabljati z miško. Čudno pač.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

krneki0001 ::

Že pred windows 8 nisem skoraj nič uporabljal start tipke. Je bila vedno čisto neuporabna. Tisto, kar si rabil na dnevni bazi, si imel kot ikono na desktopu (to je itak 5 ali pa 7 ikon, ker več ne rabiš). Tisto, kar sem rabil na mesečni ali letni bazi, si pa že poiskal po računalniku, ker mi ne rabi smetiti po desktopu. Sedaj z metrojem ni skoraj nič drugače, le da je to sedaj fullscreen start tipka. Občasno ga uporabim za štart kakega programa, ikone sem zmetal skoraj vse ven, ter tistih par, ki jih je ostalo zgrupiral po skupinah ter poimenoval.
Največ pa za shell uporabljam total commander, ki ga imam tudi uradno kupljenega. Ima ukazno vrstico, ima možnost da ikone namečeš v vrstico s programi, je zanj ogromno pluginov in skratka je orodje, ki mi z uporabo pluginov (mislim da je okoli 2000 različnih pluginov zanj) celo zamenja večino programov, ki drugače smetijo po računalnikih.
Pa imam samo eno mašino z resolucijo 1280X800 (12.1") dokler sem na terenu in 1920X1080 (24col Dell) ko sem doma in priklopim mašino na ultrabay.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

gendale ::

meni pa niti ni zgrešen win 8

zamenjava starta je na začetku res malo wtf, ampak sem se hitro navadil

drugih bugov še nisem opazil

všeč so mi rahlo preurejeni meniji raziskovalca

novi taskmanager (kaže obremenitev še za disk in ostalo)

ni mi pa všeč da se še vedno ne da nastavit okna da je always on top in da se oknom ne da določati prosojnosti

pa focus follows mouse je slabo narejen, tuki in pri prejšnji točki bi se res lahko zgledovali po kdeju, ki je imel to bolje narejeno že 10 let nazaj
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

krneki0001 ::

Mene moti samo eno - ne moreš narest brez zunanjih programov, da bi imel prenosnik kot wifi točko (imam 3G modem v prenosniku in bi preko wifija rad šeral dostop do neta).
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

gendale ::

aja, še neki kar me moti - v vgrajenem pdf bralcu se ne da obrnit barv (svetel tekst, temna podlaga)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

krneki0001 ::

Da se pa pisat s pisalom (če imaš touch screen) v njem, tako da je tudi writer obenem. Kar meni zelo prav pride na predavanjih. Ko dobim dokumentacijo, lahko z lahkoto dopišem zraven tisto, kar profesor pove poleg napisanega.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

gendale ::

to je pa fino, nimam touch screena in nisem vedel

komaj čakam neko dobro kombinacijo laptopa in tablice za razumno ceno
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

trnvpeti ::

gendale je izjavil:

to je pa fino, nimam touch screena in nisem vedel

komaj čakam neko dobro kombinacijo laptopa in tablice za razumno ceno

https://www.leapmotion.com/

krneki0001 ::

gendale je izjavil:

to je pa fino, nimam touch screena in nisem vedel

komaj čakam neko dobro kombinacijo laptopa in tablice za razumno ceno


Jaz imam Lenovo X200 tablet iz leta 2009:
intel C2D L9400 (6mb cache) - z docking stationom sem dal zanj 250 evrov in je imel 250GB disk in 4GB rama.
Dodal sem 4Gb rama in 180GB SSD disk ter 3G modem, kar me je prišlo dodatnih 130 evrov.

Ima pa slabost da ni touch na prste ampak samo na priloženo pisalo. Je pa vseeno zelo uporabna zadeva.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

gendale ::

jaz sem si nekako predstavljal laptop kjer lahko z zaslonom prekriješ tipkovnico in maš mal bolj debelo tablico
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

krneki0001 ::

Saj X200 tablet to je. Hibrid med tablico in prenosnikom. Lahko ga uporabjaš kot prenosnik(odpreš in delaš) ali kot tablico (odpreš prenosnik, zavrtiš ekran in ga položiš nazaj preko tipkovnice), ali pa kot oboje naenkrat(odpreš in delaš, pa zraven še po ekranu pišeš).

 X200 tablet

X200 tablet

Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 na 300 milijonih naprav (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
541137821 (126197) japol
»

Microsoft pokazal Windows Blue in nove telefone

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
3312344 (9795) krneki0001
»

Cene Surface RT tablic padajo

Oddelek: Novice / Windows Mobile
4113187 (9653) techfreak :)
»

Windows Blue še letos, Windows 8 precej slabo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9931033 (25084) krneki0001
»

Bo Windows Blue dobil nazaj startni meni in namizje? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
19746027 (39000) Bistri007

Več podobnih tem