» »

Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein: The New Order

1
2
»

yayo ::

Glugy je izjavil:

pravš da je z metki neprestana kriza. a zato ker jih je premal? na keri težavnosti pa igraš? uber?

Über tule bolj spominja na kak medium, pa pomanjkanja metkov nikjer ne vidim. Za videt kaj je hardcore težavnost pri streljačini arkadnega tipa priporočam Hard Reset.

54j0 ::

Igram na težnostni pod über in je zaenkrat precej lahkotno (igral do drugega chapterja). Nagibam se k temu, da začnem od začetka na über...

jype ::

mihec87> Enemy teritorry bojo tesko dosegli, grafika ja gameplay ne vem no..



Damn right.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

54j0 ::

Opazil sem nekaj "zanimivega". Igra je blazno cpu požrešna. V mojem sistemu sta i5 2500K (4.4GHz) in gtx 680 (1240/6200). Tri cpu jedra skoraj ves čas delujejo na 90%, medtem ko eno čez 70%. Grafična, po drugi strani, doseže največ 75% (in to v ekstremnem primeru, večino časa niha med 55 in 65%), s tem da je skoraj 10 stopinj hladnejša, kot recimo v bf4 (v obeh imam fps limit/vsync 60).

To sem želel deliti z ostalimi in če je možno, napišite še kak rezultat. Veliko ljudem "cuka", zato bi bilo super vedeti za razlog, dokler stvar ne patchajo (če jo seveda bodo). Zaenkrat zgleda, da tisto priporočilo i7 ni tako s trte zvito.

oo7 ::

54j0 je izjavil:

Opazil sem nekaj "zanimivega". Igra je blazno cpu požrešna. V mojem sistemu sta i5 2500K (4.4GHz) in gtx 680 (1240/6200). Tri cpu jedra skoraj ves čas delujejo na 90%, medtem ko eno čez 70%. Grafična, po drugi strani, doseže največ 75% (in to v ekstremnem primeru, večino časa niha med 55 in 65%), s tem da je skoraj 10 stopinj hladnejša, kot recimo v bf4 (v obeh imam fps limit/vsync 60).

To sem želel deliti z ostalimi in če je možno, napišite še kak rezultat. Veliko ljudem "cuka", zato bi bilo super vedeti za razlog, dokler stvar ne patchajo (če jo seveda bodo). Zaenkrat zgleda, da tisto priporočilo i7 ni tako s trte zvito.



S katerim programom pa si to zmeril?

54j0 ::

Kar z afterburner, vsake toliko sem alt-tab in pregledal graf (posebej v odprtih, zaprtih prostorih). Dovolj bi bile že "max" vrednosti..

54j0 ::

Danes sem našel še ta program, ga bom preizkusil v naslednjih dneh. Očitno omogoča (udobno) hrambo grafa za daljše časovno obdobje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 54j0 ()

oo7 ::

Ravnokar preigral igro Wolfenstein the new order.

Igra mi je delovala brez problema edino, ko sem se na hitro obrnil se je slikala še popravljala kot pri igri Rage.
Kar bi pohavlil so to izredno lepi cutsceni eni najlepših kar sem jih videl v igrah.
Igralnost je v redu grafika je dobra zgodba se mi ni zdela nič posebnega leveli pa so se mi zdeli katastrofalno nezanimivi. Šefovski dvoboji so katastrofa povrhu še lahki. Prve tri ure mi je bila igra zanimiva potem pa konec. Pa še tiste brez vezne naloge tam v skrivališču.
Igro sem preigral v 11 urah in ostal mi je še en timeline, ki ga pa sploh ne mislim preigrat že tega mi je bila muka preigrat, do konca.
V glavnem nad igro sem zelo razočaran in mi je žal, da sem jo kupil in sem prepričan, da je ne bom igral nikoli več.

medenko ::

kako to misliš timeline?

_Denny_ ::

medenko je izjavil:

kako to misliš timeline?

V začetnih misijah dobiš eno izbiro, potem pa se ti igra glede na to malo spremeni.

Drugače pa že dolgo nisem videl igre pri kateri bi se tako potrudili kot pri Wolfu. V alternativni "Nemčija zmaga" zgodovini so poskrbeli za čisto vse - nemško verzijo Beatlov, pristanek na luni in celo kar nekaj nemških verzij znanih komadov iz 60ih. Potem še imamo realistične fmv-je, sinhronizacije (pravi ne-angleškogovoreči ljudje z raznimi dialekti in ne samo angleži/američani z znanjem jezika), itd.
Poleg Tropico 5 je to edini letošnji preorder, ki me ni razočaral, sploh pa zato, ker sem ga preko GMG vključno z RTCW-jem dobil zastonj (Playfire Rewards). :D

 Easter egg - B.J. ima nočno moro v kateri se spominja 2. sv. vojne

Easter egg - B.J. ima nočno moro v kateri se spominja 2. sv. vojne

Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

galu ::

Hmph. Zanimiv špil tole. Neverjetno, kako jim je uspelo zmešat stil Metroja in Duke Nukema, v nazi okolju. :D

Zadnji boss battle je sicer bil kr neki. Pusti grenak priokus, če igraš na Über. The amount of deaths... Blah. Konec bi prav tako lahko bil bolj memorable.

P.S. Se mi je samo zdelo, ali je Set-u posodil glas isti človek kot Pavlu v Last Light? Pa ta Anya (izgled, glas in predvsem vloga) me je tudi spomnila na Anno v LL.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

PacificBlue ::

Camp Prisoner (voice)Igor Korosec

dolenc ::

Dober je, vsebina zlo dodelana, poštelana igralnost, samo vzdušje itd... Jaz sem bil prov prijetno presenečen, se mi v štartu ni dopadla tematika, pa sem takoj ob začetku igranja spremenil mnenje. Sam inteligenca sovragov bi lahko bila malo boljša sej se neki mečejo pa skačejo okoli, v grobem so pa zgubljeni :)

Clubraider ::

Kaj je še komu GPU usage in game maksimalno do 60%??
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Riff ::

zakon špil, samo na AMD X2 4200+ je že na meji igralnosti :D, kar precej laga na vsake toliko časa

dronyx ::

V tej igri ne morem spremeniti resolucije. Je pa zanimivo, da lahko resolucijo poljubno izberem če igro poganjam v oknu. Kje je tu trik? Grafična je ati 7850, gonilniki pa zadnji (14.9)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

oo7 ::

Wolfenstein: The Old Blood, a standalone prequel to The New Order, will release May 5 on PC, PS4 and Xbox One.

oo7 ::

Wolfenstein The Old Blood - Gameplay Trailer


5 Maj 2015

oo7 ::

Wolfenstein: The New Order voice actress lets slip that a sequel is in development

http://www.vg247.com/2015/09/23/wolfens...

kitl76 ::

Wolfenstein: The Old Blood tole sem začel igrat ma me je zelo presenetilo streljačina kot v starih časih polna akcije nič kompliciranja nivoji so ravno prav dolgi pa še grafika ni slaba. Dobro so naredili tisto foro ko greš spat pa igraš prvega Wolfenstein-a 3d malo za nostalgijo :)

Riff ::

ja je zakon tale wolfenstein, še posebej ko te vrže v wolf3D :D

kitl76 ::

SS zombijev pa še v življenju nisem videl. Kapo dol :O
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Evil Within (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9513969 (497) oo7
»

Doom 4 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
659113126 (28413) SoundBlaster
»

Wolfenstein: Youngblood (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11313679 (9350) PH03N1X
»

Wolfenstein II: The New Colossus (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558968 (4488) Zaphod_B75
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7522399 (15370) yayo

Več podobnih tem