» »

Wolfenstein II: The New Colossus

Wolfenstein II: The New Colossus

1
2
»

meho7 ::

rdecaluc je izjavil:

Pozabljate da je tale prvi del od treh delov.

2. del j tole

cebelar123 ::

Tudi jaz se strinjam glede FDBK-a energije. Katastrofa nikoli ne veš pri čem si, kako so lahko to tako zajebali mi sploh ni jasno.

meho7 ::

GrimReaper je izjavil:

Teli Uberkommanderji po dokončani igri so pa kr neki, prej moraš postrelit tolk najmočnejših sovražnikov, da je res frustrirajoče igrat. Ti z enimi borimi puškami, ostali pa ne vem kakšna super orožja. Trojki itak vedno primanjkuje metkov, tako da ti ostanejo samo še ostala 3 žalostna orožja. To bi rabil še nekaj močnejšega, kot so bili panzerfaust, venom in tesla pri RTCW.

A nic ne upgradaeate orozja? Sturmgewehr z Armor piercing je skoraj overkill :))

rdecaluc ::

laserček + charge + baterija = vse umre v 1-2 strelih bolj ali ne.
Est modus in rebus. ,typos

cebelar123 ::

Ima še kdo probleme z govorom med scenami? Govor je ful tihi in praktično neslišen. To se dogaja samo med določenimi scenami. Ne vem kakšen je izraz za te scene " ker nekatere so narejene točno z pogonom igre in niso problematične" tiste ki pa zgledajo kot "filmske" pa je zvok govora praktično neslišen.

Zaphod_B75 ::

oo7 je izjavil:

V igri je za 3 ure filmčkov :)


Vtisi na pol poti preigrane špile so dokaj porazni:

New order je bil definitivno bolši, prav tako old blood. Res je - nimaš obćutka da so te zadeli/ranili, feedback, ko te zadanejo je ful premalo opazen. Zaenkrat mam še vedno samo 50 posto healtha. Stvari pobira po tleh avtomatsko 'ko se mu zazdi, enkrat ja drugič s5 ne' , težavnost je konkretna, čeprav ubersolderji so UBERlahki z laserjem za luknjat.
Leti super tudi na 1060 3gb vse maxed out. Meni je Največji Poraz dejstvo da to ni igra pač pa je**eni interaktivni film, z razvlečenimi sekvencami in mi ahem.... kr ornk preseda (tipka levo zgoraj, te pa preskoči sekvenco je verjetno najboljša opcija sam pol pol zgodbe promašiš, ki pa v dumačinah itak ni najbolj pomembna stvar). Samo ko pa dočakaš mal akcije, pa ni tak slabo je kar solidno.

Uglavnem daaaaaaleeeeeč najslabši od vseh wolfenštajnof do zaj, ajde za dolgcajt preganjat je.
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Evil Within (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9513978 (506) oo7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211816 (9862) jype
»

Wolfenstein: Youngblood (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11313699 (9370) PH03N1X
»

The Last Guardian

Oddelek: Igre
454794 (2224) yayo
»

Wolfenstein: The New Order (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7116273 (8575) kitl76

Več podobnih tem