» »

v windowsih mi ne zazna diska

v windowsih mi ne zazna diska

miki16 ::

Imam disk IBM-DTLA-305020 pri zagonu(v dosu) mi ga zazna v windowsih xp pa ne,v windows pa napise da je zaznov nov disk.sprobal sem ze na enem racunalu pa isto ni deloval.prikljucen je na slave.kaj bi lahko bilo narobe?

boštjan ::

če je samo en disk,ga obvezno daj na primary master

miki16 ::

imam dva diska in ta je na slave.enkrat sem probal windowsw gor vrst pa mi ni ratal.kr eno napako je izvedel.
a se kdo mogoce ve kaj na to temo

miki16 ::

sedaj mi je uspelo ustvaril particijo in jo razdelti na dva dela(40% in 60%).potem ko moras disk formatirati mi ga v dosu noce,ko pa sem ga dal na slave,sem pa v windowsih formatiral disk c brez problema,diska d pa ne morem(na koncu mi napise da formateranja ni mogoce koncati).
kaj naj naredim da bi lahko formatiral disk d?


lp

miki16 ::

pri formateranju v dosu mi napise:Trying to recover allocation unit 31.894(od kle naprej mi nekaj "skriplje" v disku potem pa se ustavi in ne more formatirati diska.s kerim programom naj pogledam ce disk nima bad sektorjev ker mi scandisk ne dela ker ga moram prej formatirati?
ce kdorkoli kaj ve naj prosim pise



lp

Han ::

Drive Fitness Test -> Erase Disk -> verjetno ga bo spravil k sebi, a ne za dolgo... Mislim, da lahko kmalu pričakuješ R.I.P. :(

miki16 ::

po dolgem cakanju in po "mucnem" postopku sem koncno k sebi spravil disk s Drive Fitness Test-om.najlepsa hvala vsem ki ste mi svetovali oz pomagali ter Han-u ki mi je priporocil ta program.
uzivajte





lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Del diska pokvarjen

Oddelek: Strojna oprema
353716 (2615) k4vz0024
»

trdi disk hitachi

Oddelek: Strojna oprema
282007 (1642) kerrigh
»

unmountable boot device

Oddelek: Pomoč in nasveti
81055 (888) EvilGod
»

Prenos podatkov iz diska na...

Oddelek: Pomoč in nasveti
171096 (856) schurda
»

Težava z diskom!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101012 (822) Jackass

Več podobnih tem