» »

Windows 7 in pogosta defragmentacija C

Windows 7 in pogosta defragmentacija C

CyberPunk ::

V čem je fora, da mi Windows 7 tako pogosto defragmentira (NTFS) sistemsko particijo? Na priloženi sliki se je samo en vnos nanašal na podatkovno particijo (D), vsi preostali so sistemska (C).
 Event Viewer

Event Viewer


Dvomim, da obstaja dejanska potreba po tem. Kakor sem seznanjen, je po defaultu kreiran en scheduled task, ki naj bi to opravilo izvedel enkrat tedensko (in takrat mora biti mašina idle in vklopljena). Razen če se je zaradi neizpolnitve teh pogojev v vsem tem času nabralo ogromno neizvedenih prejšnjih opravil defragmentiranja, da potem to počne za nazaj - se da to kje videti ali resetirati?
Pustim, prekličem task...?

Hayabusa ::

CyberPunk ::

To sem ze pred casom nekaj gledal. In ko sem vceraj zvecer preveril, je pisalo, da je naslednji scheduled run v sredo 24.4. (to je v tem trenutku se vedno napisano). Ne glede na to je danes vseeno izvedel ponovni defrag C-ja in D-ja. 8-O

AlienRR ::

Defragler, pa ga zamenjaš s sistemskim? Predvidevam, da bi potem nehal neprestano defragmirati. Povdarek na predvidevam.
You can override the laws of thermodynamics with sufficient sudo access.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Defragmentacija diska

Oddelek: Strojna oprema
133316 (3070) Spajky
»

Forcanje, da PC uporablja RAM namesto pagefile.sys

Oddelek: Operacijski sistemi
292079 (1703) Microsoft
»

Opravilo, ki ob določenem času omogoči drugo opravilo in ga potem spet onemogoči...

Oddelek: Operacijski sistemi
121444 (1227) Mercier
»

Defragmentacija

Oddelek: Pomoč in nasveti
81253 (942) freejack
»

Na disk WD120JB kloniral Maxtor 60Gb in stvar je pocasnejsa (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
534258 (3612) Boky

Več podobnih tem