» »

IMEI številka

IMEI številka

Trax ::

Samsung Galaxy S sem Root-al in si naložil Cyanogenmod (Flash-al) in zdaj mi telefon ko se zažene javi napako v zvezi z IMEI kodo. Ko na telefonu vpišem kodo *#06* mi pokaže IMEI številko 004999010640000, ki seveda ni pravilna oz. veljavna svojo IMEI kodo imam seveda napisano pod baterijo toda nevem kako naj kodo obnovim oz. zamenjam s svojo.

Vnaprej hvala za Vaše odgovore. :D

Trax ::

Se opravičujem za napačen oddelek, temo sem napisal na hitro in mi je verjetno samo izbralo ta oddelek glede na zadnjo ustanovljeno temo.

Tydek ::

IMEI koda je koda, ki je namenjena temu, da preveriš, če je bil telefon ukraden, kateri model itd.... Praktično vsak telefon ima to IMEI številko. IMEI je 15 digitalna številka, ki jo vpišeš v IMEI "analyzer".

Preberi si : http://www.wikihow.com/Find-the-IMEI-Nu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tydek ()

Trax ::

Hvala za vaš odgovor toda ni mi bil v veliko pomoč. Jaz vem kaj je IMEI koda in kot sem zgoraj omenil je nastavljena na 004999010640000 jaz pa bi jo rad zamenjal na veljavno oz. svojo IMEI kodo. Zasledil sem da se da to narediti z nekaterimi programi ampak so vsi izmed njih plačljivi. LP

BladE_ ::

Akcija - Reakcija

nUUb ::

Isto se mi je zgodilo z mojim SGS. Odnesi na servis, za 15eur ti bo na novo naložil ROM, imel boš drug, veljaven IMEI in potem se spomni efs mapo backupat. Samo mu eksplicitno reci, da imaš IMEI napačen, da se je zbrisal, ko si flashal. Na netu pa neboš najdu novega veljavnega IMEI-ja ker je zadeva ilegalna, če jo ti narediš. Na servisu imajo pa mislim da aparat, ki zgenerira nov IMEI. Datoteke pač nemoreš sam urejat.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

kunigunda ::

Ce mas racun, ti bojo na podlagi serijske dali isti imei kot si ga imel.

nurse013 ::

:)
you gotta be kidding me...

KoMar- ::

Trax je izjavil:

Samsung Galaxy S sem Root-al in si naložil Cyanogenmod (Flash-al) in zdaj mi telefon ko se zažene javi napako v zvezi z IMEI kodo. Ko na telefonu vpišem kodo *#06* mi pokaže IMEI številko 004999010640000, ki seveda ni pravilna oz. veljavna svojo IMEI kodo imam seveda napisano pod baterijo toda nevem kako naj kodo obnovim oz. zamenjam s svojo.

Vnaprej hvala za Vaše odgovore. :D

A si probal v Google napisat 004999010640000 ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Hayabusa ::

Če flashas custom party FW ponavadi piše v navodilih, naredi backup imei !

Trax ::

Hvala za Vaše odgovore. Seveda sem prvič telefon rootal in nalagal ROM. Na začetku nisem vedel kako bi začel ker je bilo kar nekaj tutorialov glede tega ampak na koncu sem se odločil da bom naližil Cyanogenmod, ki je kar "priznan" in sem nato šel na njihovo spletno stran kjer imajo za vsak telefon posebej napisan tutorial. Ampak te njihovi tutoriali se mi ne zdijo preveč natančni, med delom sem imel kar nekaj problemov zaradi slabe obrazložitve oz. nenatančno napisanih navodil. Na začetku tudi seveda ni pisalo nič o backupih in sem naredil samo za kontakte in slike. :D

Zanima pa me kam bi lahko šel na servis ker do zdaj še nisem nesel telefona na servis in nevem ali delajo to tudi na kakšnih računalniških servisih. :P

Hayabusa ::

dunda ::

To sranje se sedaj pogosto dogaja. Jaz sem v tem primeru dal nazaj Stock ROM (potem je videti spet v redu) in nato naredil kopijo mape EFS.
https://www.kacnje.eu

gendale ::

škoda da ne obstaja kak rom, ki bi se ob vsaki povezavi z omrežjem predstavil z drugim imeiem
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zafrkniti tistega,ki ti je ukradel mobitel (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8026269 (8182) nergac
»

IMEI Prazen - Rabim Pomoč

Oddelek: Mobilne tehnologije
71442 (1099) nooby
»

LG G2-IMEI manjka

Oddelek: Pomoč in nasveti
7854 (699) blackbfm
»

Pisanje IMEI številke v mobilnik

Oddelek: Mobilne tehnologije
61795 (1609) blackbfm
»

LG L7 II 710 Service disabled (fake imei)

Oddelek: Mobilne tehnologije
121187 (1019) mitjakjuder

Več podobnih tem