» »

Fb in IP

Fb in IP

alese ::

Zanima me ali se da ugotoviti iz katerega ip je prišel določen zapis na fb, če sta na fb dve enaki identiteti, gre za krajo identitete. In to kljub temu, da je zapis že izbrisan, ali je torej povsem izbrisan ali se ga da še obnoviti s kakšnim orodjem, kot to dela cia in fbi. Torej ali se da ugotoviti da točno ta in ta zapis, prihaja iz točno tega in tega ip, se pravi da se identificira pošiljatelj.hvala

popster ::

če meniš da so ti ukradli identiteto lahko to "reportaš" administratorjem

Gandalfar ::

Prijava policiji, fizični osebi tega FB ne bo izdal.

alese ::

Hvala za odgovore, tu se pojavlja vprašanje kdo sploh je fb, je to slovenska stran ali ameriška kdo bo te podatke dal, kdo je fb. In bolj kar me zanima je Torej ali se da ugotoviti da točno ta in ta zapis, prihaja iz točno tega in tega ip, se pravi da se identificira pošiljatelj.Kdo te podatke ima, ta stran na katero se je prispevek napisal naprimer pop tv 24 ur ali fb v ameriki.hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alese ()

Gandalfar ::

Facebook je ameriska stran (amerisko podjetje) in Facebook je to informacijo zabelezil. Z veliko srece lahko poskusis kaj dobit irske podruznice ampak moras dokazat, da je to tvoj osebni podatek in da si upravicen do te informacije.

blackbfm ::

saj tam če si downloadaš profil, je notri v arhivu polno informacij, med drugim tudi o dostopih (ip, čas, brskalnik) za precej časa nazaj..pa verjetno hranijo še kaj extra

če pa misliš dobit kakšen odgovor ali informacijo od facebooka pa pozabi

alese ::

kako pa si downloadaš profil, kaj moram storiti.a lahko to storiš tuda za drug profil.

blackbfm ::

v nastavitvah je opcija, spodaj pod izbiro jezika je link

za drug profil, torej če misliš tujega, pa prosim no, vklopi common sense

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

alese ::

ali pri meni ni ali pa ne najdem lahko daš screen shot.hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BLOKIRALI mi FB PROFIL- preverjajo sliko

Oddelek: Pomoč in nasveti
246378 (1861) Saul Goodman
»

IP naslov in zasebnost

Oddelek: Informacijska varnost
186152 (5374) FrizzleFry
»

Javno objavleni IPji - vecer.com (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16448541 (43389) tx-z
»

Wikileaks saga: kateri podatki s Facebooka so na voljo policiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8320774 (14651) mailer
»

EU začenja preiskavo Facebooka? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
24166987 (62019) Ramon dekers

Več podobnih tem