» »

Kako narest sklece bolj zaj****

Kako narest sklece bolj zaj****

«
1
2

Unknown_001 ::

Mjah ta rutina s sklecami vsako jutro mi je pred mesecem kar malo hujša ratala in sem vse živo probaval, da bi še več moči iz njih dobil. Probal sem roke čisto skupi met, zdj jih experimentiram s prekrižanimi;((, najbolj všeč mij je pa fora z obteženim ruzakom na hrbtu ki sem jo iz enega bloga pobral, sam se bojim, da mi bo stvari kaj hitro zmanjkalo da ga bom lahko not nafilal (pač volumen me omejuje, kake felge pa ne morem glih notr dat), pa bi rabil še kake še malo bolj extremne alternativne ideje, da bi s temi sklecami dejansko neki napredoval še dalje.

black ice ::

Na izbiro imaš še svinec ali pa punco na hrbet.

RejZoR ::

Spreminjaj vaje, če boš ves čas ponavljal eno in isto se bo telo prilagodilo in ne bo več nobenega efekta.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

piromanček ::

stegni roke naprej

Unknown_001 ::

piromanček je izjavil:

stegni roke naprej



Uuu, *ebemti, ni švoh, sploh ne.:D

RejZoR je izjavil:

Spreminjaj vaje, če boš ves čas ponavljal eno in isto se bo telo prilagodilo in ne bo več nobenega efekta.


Ka to misliš načine, kako sklece delam?

Enkrat roke bolj narazen, enkrat skp, pa to?

Zgodovina sprememb…

gendale ::

en naj se ti vsede na hrbet
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

hojnikb ::

one hand 8-)
#brezpodpisa

Unknown_001 ::

gendale je izjavil:

en naj se ti vsede na hrbet


Ja glih to z ruzakom simuliram.

hojnikb je izjavil:

one hand 8-)


Jaooo, ne še, še malo manjka:8)

Zgodovina sprememb…

Opkow ::

Pojti na youtube in isci pod pojmom push up variations, exercises, extreme in podobno ...
Klik

Tastar ::

Noge na klopco pa ploskni vmes. Če ti ni dovolj adrenalina pa dvakrat ploskni vmes;)

Avenger ::

Probaj delat na pesteh, pa na prstih, pa pod noge si kaj podloži da jih boš imel višje.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Blinder ::

nebi šel v fitnes raje? če imaš toliko volje za bildat... pa trebušne mišice si naredi, da so fanj vidne - kure so nore na to.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Unknown_001 ::

@Blinder Za tebušne mišice si jst noge zahaklam na neko višjo lego pa trup privzdigujem, rezultati so čisto dobri.

@Avenger Ta fora s pestmi je stalno uporabljana pri meni. Hmm, višja lega nog, to morm tud še probat.


Zdj se bo zih ker najdu, ka si bo reku da sem čist spuljen s temi sklecami, ampak ko gledam tiste vojaške vaje, pa recimo, da so sklece in ostale vaje za dvigovanje trupa, pa ko une vidš kaki biki so, mislm, jst sem kr mal velik (mogoče celo prevelik) zagon dubu. V glavenm v roku dveh mesecov bi mogu bit nek rezultat.

galu ::

Jaz včasih dam noge na steno, da je kot med tlemi in telesom ene 45 - 75°. :D
Tako to gre.

Unknown_001 ::

galu je izjavil:

Jaz včasih dam noge na steno, da je kot med tlemi in telesom ene 45 - 75°. :D


Oho :)

Jap bo zdj je moj končni cilj, sklece delat oziroma počepe z rokami, na glavo obrnjen:D

Mehmed ::



Pridobis se nekaj cm v globino.

morbo ::

Jaz jih delam na pesteh. Več hoda in nič zvijanja zapestja.

oo7 ::

Evo takole se dela zaje##### sklece.



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

amacar ::

Od lahkih proti težkim:

Free Bird ::

Bom eno nevmesno spusto:
Sem kar švoh v rokah, naredim 5 sklec (roke so kar fejst narazen, da je lažje) pa sem že čisto izmučen. Kake vaje priporočate, da se malo ojačam?

LP

IvoJan ::

Unknown_001 je izjavil:

@Blinder Za tebušne mišice si jst noge zahaklam na neko višjo lego pa trup privzdigujem, rezultati so čisto dobri.

@Avenger Ta fora s pestmi je stalno uporabljana pri meni. Hmm, višja lega nog, to morm tud še probat.


Zdj se bo zih ker najdu, ka si bo reku da sem čist spuljen s temi sklecami, ampak ko gledam tiste vojaške vaje, pa recimo, da so sklece in ostale vaje za dvigovanje trupa, pa ko une vidš kaki biki so, mislm, jst sem kr mal velik (mogoče celo prevelik) zagon dubu. V glavenm v roku dveh mesecov bi mogu bit nek rezultat.

dobrih 70% postave je prehrana. v 2h mesecih bo napredek minimalen.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

GGGGG ::

Free Bird je izjavil:

Bom eno nevmesno spusto:
Sem kar švoh v rokah, naredim 5 sklec (roke so kar fejst narazen, da je lažje) pa sem že čisto izmučen. Kake vaje priporočate, da se malo ojačam?

LP


Kaj je pa s sklecami narobe? Naredi jih 5 parkrat na dan pa boš vsak dan videl napredek.

failcoder ::

5g kreatin monohidrata na dan, zaje bana zadeva, ampak rezultati so očitni.

2loud4u ::

naredi stojo, pa poskusi narediti kakšno skleco, lahko tudi ob steni... koliko si pa težak? višina?
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

dope1337 ::

failcoder je izjavil:

5g kreatin monohidrata na dan, zaje bana zadeva, ampak rezultati so očitni.


Sam tega ne delat, če ti je kej do ledvic pa možganov ...
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

globalna80 ::

Če želiš delat bolj zahtevne sklece potem daj noge na kakšne strme stopnice ali pa na stol in poskusi. Dosti težje. To se dela, ko imaš navadne sklece že v malem prstu.

Glede teh nekih umetnih dodatkov za hitrejšo rast mišic nikakor ne priporočam. S tem boš mogoče kaj hitreje dobil mišice ampak ne boš tak lepo izgledal kot če bi pridobil po naravni poti.

Večina punc itak ne mara preveč nabildanih ampak v neki normali.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

RejZoR ::

Za 3g na dan so naredil raziskavo, da je povsem risk free, naj pa bi bilo varno celo do 20g na dan. Edino tisti s problemi alergij in ledvičnimi oz jetrnimi problemi naj se izognejo te zadeve. Dobiš pa isto zadevo iz visokoproteinske hrane...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

globalna80 ::

Če te hitrejši pojav plešavost ne moti, potem kar. Če želiš biti všeč moškim se nabildaj. Če pa želiš biti všeč puncam oblikuj skladno naravno lepo telo.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Vitez ::

Kaj pomeni rutina in kolk jih narediš? Pod 30 ni nič. Nad 50 v šusu pa lahko trdiš, da si močan.

failcoder ::

Ne vem kaj bluzite glede kreatina? Zadeva je še posebej priporočljiva za tiste, ki šparajo pri vnosu mesne prehrane in spanju. Ni nobene panike, v primeru, da je pokonzumiran ob zadostni količini vode ( vsaj 0.5l ) in seveda, da se ga konzumira v zmernih količinah.


Kar se pa sklec tiče, jaz si jih otežim z zadrževanjem poze v neugodnem položaju ( 5 - 10s ).


NATO test metoda:
- čas trajanja testiranja: 2min, vmes možne pauze za počitek
- položaj rok v širini ramen
- skleca se šteje spust in dvig ( pri spustu morajo roke v komolcih narediti pravi kot. Vojaška metoda je, da tisti, ki šteje sklece postavi pest na tla, testiranec pa se mora ob spustu dotakniti pesti s prsnim košem ).

Za moškega starosti 25-30 let je norma 87 ponovitev ( če me spomin ne vara ) v roku 2 minut.

Jaz sem delal 60+20+10.

dope1337 ::

Imho je kreatin še najbolj koristen, če ga mešaš s hitrostjo, da pridobiš mal na masi. Drgač je pa za u cekret ... se da vse to na naravni način naredit. Un k pa misli pr telovadbi bližnjice pokat, je pa celotn namen falil imho.

P.S. 1. poved -> read between the lines ...
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

Unknown_001 ::

Free Bird je izjavil:

Bom eno nevmesno spusto:
Sem kar švoh v rokah, naredim 5 sklec (roke so kar fejst narazen, da je lažje) pa sem že čisto izmučen. Kake vaje priporočate, da se malo ojačam?

LP


Kolega, jst na začetku tud nisem bil najbol obetaven, sicer sem jih komot naredo 10 pol pa ni več šlo. Pol sem pa začel intenzivno na tem delat, vsak dan vsaj 3x dok nisem čist omagal. Sicer je blo težko, ampak zdj jih tud po 20 brez najmanjšega problema na pesteh ki so čist skupaj naredim, pa še obtežim se. Rezultate bi mogu vidt v roku enega tedna, da bo pa kj mesa okol zraslo pa kak mesec al dva, odvisno od prehrane, starosti in od tega, koliko vode piješ (pomembno!)

Delaj jih kadar maš čas, med reklamami, ko film gledaš ...

Mislm, da bi jih jst komot mal čez petdeset naredu, sam se mi ne da, pa se raje malo obtežim.

Aja, pa še neki, začni že TAKOJ ZDAJ !

Zgodovina sprememb…

Vitez ::

Ja, sklece so dejansko samo rutina. Vaja, vaja, vaja. Važno, da delaš vsak dan redno.

nodrim ::

fantasycamp ::

če take delaš si dober

kuall ::

prej delaj pullupse in tisto dvigovanje med dvema stoloma (ne vem kako se že pravi). potem greš takoj delat sklece jih boš 10 komaj naredil.

50 sklec? eh zakaj bi se mučil. za moč in večje mišice se dela ponovitve do 15. nad je pa za "strenght endurance", to ti bo prav prišlo če se moraš dalj časa naprezat (koristno samo za kakšne profesionalne športnike).
če se že moram mučit s tolikimi ponovitvami raje naredim 120 počepov naenkrat pa obenem še nekaj masti pokurim.

Grumf ::

Zanimivo, v mojih časih so bili računalničarji pač geeki, ni šans da bi se o sklecah pogovarjali, danes pa vidim da je metro scena že hudo globoko prodrla :))
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Tear_DR0P ::

kako se pa ogrejete pred sklecami? mene pri izvajanju sklec boli ena kita, ki teče ravno čez komolec.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Rias Gremory ::

Free Bird je izjavil:

Bom eno nevmesno spusto:
Sem kar švoh v rokah, naredim 5 sklec (roke so kar fejst narazen, da je lažje) pa sem že čisto izmučen. Kake vaje priporočate, da se malo ojačam?

LP

Vsaj malo se ogrej. Pomaga, če verjameš alpa ne.

Delaj pravilno > količina.


Stopnjuj s časom. Pa če ni problem si uredi še prehrano.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

failcoder ::

Tear_DR0P je izjavil:

kako se pa ogrejete pred sklecami? mene pri izvajanju sklec boli ena kita, ki teče ravno čez komolec.



to, da imaš bolečine v komolcih je verjetno posledica manjka mišičnega tkiva v rokah in s tem preveč obremenjen sklep. Manj verjetno je tudi, da imaš premalo ogrete sklepe, je pa možno. Skratka, pretiravanje na trenutne zmožnosti.


Je pa zelo pomembno, da se pri vadbi telesa držiš osnovnih pravil in jih opravljaš po vrstnem redu. Dal ti bom primer jutranje vadbe, ki jo uporablja vojska. Zadeva je planirana in izgleda nekako takole:

1. Ogrevanje, POČASNI tek približno 800m ( za pospešitev krvnega obtoka )
2. Ogrevanje sklepov od glave do pet ( vrat, ramena, komolci, boki... )
3. Trening ( po planu ( daljši tek, vaje za moč, vaje za explozivnost, nogomet, odbojka... ) )
4. Vaje za raztezanje mišic

Prve, druge in četrte točka se držiš kot pijanc plota. Tretjo točko pa planiraš glede na potrebe, vsak dan nekaj.

kuall ::

jaz se ne grem nikoli tega ogrevanja in raztezanja pa nisem še nikoli dobil poškodbe. saj vsak vidi po občutku.

Bananovec ::

Raztezanje ne pripomore k preprečevanju poškodb. + pri raztezanju je, da vkolikor benčaš 130 kil, ne rabiš iti bočno skozi vrata, ampak normalno čelno.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

nodrim ::

Tear_DR0P je izjavil:

kako se pa ogrejete pred sklecami? mene pri izvajanju sklec boli ena kita, ki teče ravno čez komolec.


tale tukaj ima dobro razloženo tudi ogrevanje pred dobro kombinacijo sklec v nadaljevanju:

http://chadwaterbury.com/build-a-powerf...

Looooooka ::

Nabavi si rocke.
Sklece so za vzdrzljivost in lepso obliko prsnih misic. Za neko konkretno povecanje mase so neuporabni. Ravno tako kot je bench press bolj primeren za maso kot neko konstantno povecanje moci.
Takoj ko bos dodal razlicne vaje z rockami bo slo pa povsod samo se gor.
Mislim...je dejansko razlog zakaj lahko najdes ene 100 razlicnih vaj za prsa in vecina izmed njih niso ne bench press ne sklece...
http://www.bodybuilding.com/exercises/f...
Pac...overrated vaje :D

Unknown_001 ::

Looooooka je izjavil:

Nabavi si rocke.
Sklece so za vzdrzljivost in lepso obliko prsnih misic. Za neko konkretno povecanje mase so neuporabni. Ravno tako kot je bench press bolj primeren za maso kot neko konstantno povecanje moci.
Takoj ko bos dodal razlicne vaje z rockami bo slo pa povsod samo se gor.
Mislim...je dejansko razlog zakaj lahko najdes ene 100 razlicnih vaj za prsa in vecina izmed njih niso ne bench press ne sklece...
http://www.bodybuilding.com/exercises/f...
Pac...overrated vaje :D


Eh nč ne bom ročk kupoval, bom že najdu štiri cegle pa dve mal manjše cevi pa je.

dmok ::

Looooooka je izjavil:

Ravno tako kot je bench press bolj primeren za maso kot neko konstantno povecanje moci.

Si ti prepričan, da imaš vse pojme razščiščene ? Če si, potem malo razloži zgornji stavek.

d.

Hayabusa ::

Najbolj zajebano jih je delati vsak dan, redno, kar pomeni celo leto.

1x se ti ne da, drugič imaš zjutraj mačka/tigra, tretjič se ti že nekam mudi...

Dajarra ::

Kakšne serije sklec, trebušnjakov, počepov, uteži pa je priporočljivo delat?

Verjetno več serij po manj ali manj serij po več?
Recimo:
1.sklece
2.trebušnjaki
3.počepi
4.uteži

Hvala za odgovor!

nodrim ::

1.sklece - 20
2.trebušnjaki - 30
3.počepi - 12
4.uteži - 12 (z neko srednjo težo, da ne lih umreš pri zadnjem dvigu)

in ponovi zaporedje trikrat, ko ti pa rata prelahko, pa uporabi težje verzije posameznih ...

Unknown_001 ::

E super, hvala, zj sm glih mislu prašat, ka bi lahk še zrtaven delu, da nau sam tole, ka je že mal monotona use skp :D
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dodatne vadbe za fit življenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
637936 (6332) IL_DIAVOLO
»

Fitnes naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527092 (5807) cordoba
»

Pripomoček za vadbo rok, trebuha

Oddelek: Loža
212533 (1606) louser
»

Plan Za Workout

Oddelek: Šport
193866 (2530) c3p0
»

Trening

Oddelek: Loža
263581 (3033) energetik

Več podobnih tem