» »

Hyundai LCD Q17

Hyundai LCD Q17

Darko ::

Pri Megahitu imajo monitor LCD Q17 z DVI za cca145KSIT. Zanima me ali kdo pozna ta monitor. (menda je dobil 5 zvezdic od 5 možnih). Kontrast 500:1, zvočniki, USB. Kolebam med tem in Samsungom 171N (z zelo ozkim okvirjem), ker drugih pri PCX-u ni.
Zanima me tudi kako je z DVI priključki (DVI-D in DVI-I. Moram preveriti ali en monitor paše na DVI kartico ali je to samoumevno? Ne vem kakšen DVI je na ATI Radeonu 9000 za 22,5KSIT.

LP Darko

||_^_|| ::

razlika med DVI-I in DVI-D je samo v temu da na enega lahko priklopiš CRT monitor na drugega pa ne.

mahi ::

tudi mene full zanimajo kaksne izkusnje s tem monitorjem, saj ga nameravam (verjetno) ta teden kupit. kako je kaj s kvaliteto slike?
a je mogoce kdo kje na internetu zasledil kaksen test le tega monitorja?
full bi bil vesel vsakrsne informacje.

lp

tomaxxx ::

Sam sem zadnje 14 dni kar dosti LCDjev pregledal, pa me Q17 ni prav prevec fasciniral, edino kar je razlika je to da ima za to ceno tudi DVI vhod, vecina ostalih ima to opcijo pri visjih (drazjih) modelih. Razlike med DVI in navadnim prikopom v sami sliki skoraj ni, ubistvu neopazna za vecino ljudi. Odzivni cas, ce se ne motim ima 25ms, kar je ze nekam veliko(za ta denar), 17" monitorji strmijo ze k 20 ali 16ms. Kontrast vsekakor nad 400:1, kar je vredu.

Nekje najbol vroca modela po karakteristikah sta se mi zdela tale NEC in Iiyama.
Odloci se pa sam, mene osebno LCDji se niso preprical zaradi presvetlitve ob robovih ko imas cren zaslon (npr.: Screensaver 3Dtext).

mirage ::

A je kakšna razlika med Hyundai Q17A, ki so ga testirali na Tomsardware in Hyundai Q17,ki ga prodajajo pri mlacomu?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8372979620 (44456) hariscorale
»

Lg 1915s

Oddelek: Kaj kupiti
433690 (2330) Oldi
»

ker LCD monitor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564151 (2934) boštjan
»

Kakšne imate nastavitve na LCD monitorjih ??

Oddelek: Strojna oprema
231395 (1079) TribesMan
»

Sestavite mi ponudbo

Oddelek: Kaj kupiti
281827 (1103) bane

Več podobnih tem