» »

Dialer.apk Error

Dialer.apk Error

Someoneilove ::

Z root uninstaller sem zbrisala nekaj aplikacij. Po nesreči sem zbrisala tudi aplikaciji "dialer.apk in phone.apk". Phone storage.apk imam se vedno. Po tem ko sta bili te dve aplikaciji odstranjeni je zacel telefon vibrirat in mi posiljat error da se ne odziva in da se mora zapreti. Telefon sem resetirala, ampak je bil problem se vedno enak. Ugotovila sem da ne morem klicati nikogar, prav tako tudi nihce ne more klicati mene. Iz google-play sem downloadala One Dialer, ampak to se vedno ni resilo problema. Poskusila sem veliko aplikacij vendar zaman. Poskusila sem narediti "factory reset" in spet sem dobila error. Klicnih nastavitev mi sploh ne odpre in mi napise error. Ne vem vec kaj naj naredim. Prosim, ce mi kdo ki se na to spozna pomaga.

Telefon; Samsung Galaxy 5- Gt i5500

Hvala ze vnaprej

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I've used Root uninstaller to remove some applications but accidently i also removed dialer.apk and phone.apk . (phone storage.apk is still here).
After that my phone started vibrating and giving me errors as phone.apk is not responding and that the application needs to close.. I re-booted my phone and it was still the same.. I tried to call but it won't let me. It always gives me the same error over and over again. I installed an application onedialer.apk from google play and it's still the same. I tried to do a factory reset and i will get the error again. Also in the settings pannel - call settings is giving me the error. I don't know anymore what to do. I would need a real help.

My phone; Samsung Galaxy 5 - Gt i5500

Please help me

andromedar ::

Samsunga sicer še nisem imel, ampak sigurno ima priložen program za posodobitve. Instaliraj ga, če še nisi in zaženi. Ena od opcij je skoraj sigurno 'ponovna namestitev' oz. kaj podobnega. Naredi to.
Pred tem še naredi backup morebitnih podatkov, v kolikor je to sploh še mogoče.
Eh?

Zgodovina sprememb…

_Denny_ ::

Naredi vse po navodilih s tega linka; uporabi firmware z oznako "I5500XFJPQ Android 2.2 - 2011 May (Europe)". Imaš res srečo, ker sta to glavna apk-ja za klicanje...naslednjič uporabi Titanium Backup root in daj freeze namesto delete. Na tak način lahko brez problema daš un-freeze in stvar spet deluje.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Someoneilove ::

_Denny_ je izjavil:

Naredi vse po navodilih s tega linka; uporabi firmware z oznako "I5500XFJPQ Android 2.2 - 2011 May (Europe)". Imaš res srečo, ker sta to glavna apk-ja za klicanje...naslednjič uporabi Titanium Backup root in daj freeze namesto delete. Na tak način lahko brez problema daš un-freeze in stvar spet deluje.


Uporabnik je zbrisal to datoteko.. Drugace imam Froyo 2.2 (operacijski sistem).

Looooooka ::

Zdaj imas dober razlog za nadgrandjo na 4ko :)
"Shit doesn't work anymore" :D

Ravno vceraj izvedel zadevo na "nepodprti" tablici.
Mi ni nic zal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

andromedar ::

Tukaj je fajl, ki ga iščeš.
Eh?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT] (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
482167374 (25572) yani2000
»

Stanje pripravljenosti na tablici

Oddelek: Pomoč in nasveti
81578 (1348) bond007
»

Firmware I570EXXJC5 za samsung galaxy spica (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8010145 (6571) globoko grlo
»

Android 2.3 prispel za HTC Desire (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6016398 (14009) sgdjkdlsugi4
»

Quake 2 in 3 nativno na Androidu

Oddelek: Novice / Android
277542 (5791) Tomozuki

Več podobnih tem