» »

Stanje pripravljenosti na tablici

Stanje pripravljenosti na tablici

dree ::

Pod porabo baterije na tablici mi pise 80% za stanje pripravljenosti (energija, ki jo je porabil radijski vmesnik). Kako se tega znebim, ker ocitno mi jema veliko baterije ( mam 8000mA, drzi mi pa max 2h).

Hvala za pomoc in LP!

c0dehunter ::

Povej nekoliko več podatkov o tablici, OS, itd..
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

bond007 ::

Znan problem...čeprav nimaš 3g ali recimo bluetootha, ti servisi za te zadeve žrejo baterijo. Niti ni važno kateri os imaš - će nimaš/ne uporabljaš mobilnega neta (3g) na tablici potem lahko narediš tole:
in root explorer , go to system ,apps, then change the following files
Bluetooth.apk
Network3gMonitor.apk
Phone.apk (will require an immediate hard shut down and reboot after being renamed)
Provision.apk
shortcut3g.apk
TelephonyProvider.apk
VpnServices.apk
to change them keep your finger on the file until you get a list of optios
choose rename and rename the files to something like this
oldBluetooth.apk.old and that´s it
on my tablet I didn´t have the Network3gMonitor.apk my one was just called
NetworkMonitor.apk also didn´t have shortcut3g.apk


Sprobano na ics in 2.3.5, pri obeh je cell standby bil preko 80% (ko je tablica bila veliko časa idle). Sedaj namesto 2 dni standby, zdrži vsaj 1 teden...

dree ::

Imam tablico Zenithink zt-280 c91, ICS 4.0 in nimam ne 3g in ne bluetooth.

Hvala za pomoc bond007 bom poizkusil :) LP!

dree ::

Zdaj mi pa pise tablicbi racunalnik nedejaven (uporaba baterije, ko je tablicbi racunalnik nedejaven) 74%. Kaj mogoce zaradi OS to zafrkava?:|

bond007 ::

To je pa normalno... pač sleep mode ti žre baterijo. To ne pomeni, da ti full žre baterije, ampak od procesov, ki žrejo baterijo predstavlja sleep 74%. Pomoje ti bo zdej dlje zdržala baterija. Poroča j...

dree ::

bond007 je izjavil:

To je pa normalno... pač sleep mode ti žre baterijo. To ne pomeni, da ti full žre baterije, ampak od procesov, ki žrejo baterijo predstavlja sleep 74%. Pomoje ti bo zdej dlje zdržala baterija. Poroča j...


Zdaj je veliko boljše (sem še potegnil nek program z marketa neki app killer). Kaj pa veš mogoče kako bi lahko skonvertiral ipad-ov app za android (gre se za facebook-ov app za ipad). Rad bi imel chat kot je na pc-ju.

Hvala ti za pomoč in LP! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dree ()

dree ::

Že spet bom pisal o problemu z baterijo na tabličnem računalniku...Torej na 0% mi ostane še več kot 3000mV baterije. Očitno ne morem izkoristit popolno baterijo. Cela baterija je velika 7800mV.

V čem bi lahko bil štos? Pozna mogoče gdo kakega serviserja, ker garancije nima več (dobil sem ga).

LP!

bond007 ::

Pa ti veš kaj so mV? To je napetost baterije. To ni kapaciteta! li-ion/poly kaj dosti pod 3V (ja 3000mV) ne smeš izprazniti, ker potem jo uničiš in zato se ti tablica pri tej napetosti ugasne...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Android - katere aplikacije (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2467836772 (1618) KTr1sk
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408859 (7539) joze67
»

Aplikacija za pametne telefone pomaga seizmologom svariti pred potresi

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
84439 (3226) Matev
»

Katero tablico? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11025006 (21044) abyssus

Več podobnih tem