» »

The Walking Dead: Survival Instinct

The Walking Dead: Survival Instinct

Primoz78 ::

Igra je danes izsla, je ze kdo sprobal? Kolega pravi, da je kar tezka in da mu je ok...ce je zgodba dobra kot pri The walking dead igri bom razmislil o nakupu...

Steam link






Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/
  • spremenil: Primoz78 ()

RejZoR ::

Zgodba se navezuje na The Walking Dead. Mislim, to je dejansko licenčna verzija. Na Youtube sem gledal ene gameplay videote, sicer iz ene konzole ampak je vseeno izgledalo kar dobr. Definitivno mi je bolj všeč kot Left 4 Dead, ker je pristop povsem drugačen. V Left 4 Dead pobesnelo streljaš vsevprek, tukaj pa je gibanje počasnejše, boj je počasnejši in sam pristop je povsem drugačen. Tukaj moraš delat čim manj hrupa, ker to privablja walkerje, instant uboj lahko narediš samo če zombija napadeš, ko te ne vidi, lahko jih zvabljaš drugam z metanjem stvari itd. Iz tega stališča mi je res hudo in ustvari povsem drugačno atmosfero igre.

Moti me edino zasoljena cena. Pač Activision, ki živi v oblakih in bo to ceno držalo še ene 2 leti, nakar ji bo mogoče padla za 10 ali 20 EUR...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kmetek ::

49,99€ so prfuknjeni?

RejZoR ::

Sej verjetno si opazil, da so na Steamu vsi novi špili po 49,99 EUR. Kr neki. Če hočem kupit povsem nov špil se mi velikokrat bolj splača it na Igabibo, kar pa je skregano z vso logiko. Kako je lahko retail špil v škatli večkrat cenejši kot digitalni kjer praktično kupiš samo kodo za aktivacijo. Weird...
Če bi bila cena 40 EUR (39,99 EUR) se mi to zdi povsem razumna cena za nov špil. 50 in več pa je čista neumnost. In za to ceno dobiš dandanes manj vsebine in več bedastih DRM omejitev kot pa nekoč.
Sploh pa je Activision neka firma v oblakih. Si kej pogledal kakšne cene držijo prastari Call of Duty deli? Čisti absurd.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Primoz78 ::

Kolega je igral 4 ure in ni se prisel do konca Episode 1....tko da upam, da ni prekratka. Da se jih dobit za 14-15tf2 keyev se pravi cca. 15€.

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Tr0n ::

Roke dalec stran od te igre. Prisparajte raje za kavo ali pivo.

ABX ::

RejZoR je izjavil:

Sej verjetno si opazil, da so na Steamu vsi novi špili po 49,99 EUR. Kr neki. Če hočem kupit povsem nov špil se mi velikokrat bolj splača it na Igabibo, kar pa je skregano z vso logiko. Kako je lahko retail špil v škatli večkrat cenejši kot digitalni kjer praktično kupiš samo kodo za aktivacijo. Weird...
Če bi bila cena 40 EUR (39,99 EUR) se mi to zdi povsem razumna cena za nov špil. 50 in več pa je čista neumnost. In za to ceno dobiš dandanes manj vsebine in več bedastih DRM omejitev kot pa nekoč.
Sploh pa je Activision neka firma v oblakih. Si kej pogledal kakšne cene držijo prastari Call of Duty deli? Čisti absurd.


Kdaj si ti nazadnje kupil kako igro?

Steam ima prvi mesec visoko ceno, ampak če ti njihova cena ne paše jo lahko kupiš kjer ti paše. Igabiba/russia/Indija, po enem mesecu pa Steam začne rezat cene. S tem da vsak teden ima anketo v kateri folk glasuje katere igre bojo dobile popust.

V offline načinu lahko igraš bilo katero igro in če si dovolj bister si boš naredil novi account za vsako igro ki kupiš tako da lahko posodiš/menjaš/prodaš kadar ti paše. Povprečna cena za igre ki sem jaz kupil/aktiviral na Steam je 15-30 eur. S tem da ko se jih naveličam jih niti ne prodam (jih pa posojam kolegom), ker so fenomenalne igre in mogoče mi bo en dan spet pasalo jih igrat, s tem da vsak drugi account ima gor dve igri ker pogosto dobiš 1 zastonj zraven.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

kmetek ::

GMG ima zadnji teden akcije, večina steam ključi pa mirna bosna.

Za tole steam glasovanje me zanima, kje imajo?

ABX: kako si mislil z kreiranjem accountov?

Primoz78 ::

To z glasovanjem tudi mene zanima....

@kmetek z kreiranjem accountov je mislil.....vsaka igra na nov account...

@tron si sprobal kaj mogoce? Da ne bom prehiter...:|

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Tr0n ::

Prve ocene.

http://www.vg247.com/2013/03/22/walking...

Game Informer - 5/10
IGN - 4.5/10
Polygon - 3/10
Giant Bomb - 1/5

You have been warned.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

ABX ::

kmetek je izjavil:

G
Za tole steam glasovanje me zanima, kje imajo?


V bistvu ne vem. :)

Google je vrnilo to:
https://www.google.si/#hl=en&sclient=ps......64408.65354.2.66536.7.7.0.0.0.2.139.857.1j6.7.0...0.0...1c.1.7.psy-ab.pwkudyObxWs&pbx=1&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.44158598,d.Yms&fp=2b42ec391a661c72&biw=1540&bih=900

Zgleda da oni zberejo igre potem folk glasuje katera od teh bo dobila popust.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Primoz78 ::

Tr0n je izjavil:

You have been warned.


Hvala, se je bom izognil :D

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

RejZoR ::

Al pa jih sam niso dost podmazal, da bi pel hvalespeve....
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Tr0n ::

Jst ::

Škoda, da so takšen crap naredili. Po tem videu, bi morala biti cena 20EUR. Ojoj...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Izi ::

Na letošnjem GDC 2013 je The Walking Dead zmagala med najboljšimi pripovedmi in zasedla 3. mesto med najboljšimi igrami leta 2012.

Best Narrative
1. The Walking Dead (Telltale Games)
2. Spec Ops: The Line (Yager Entertainment/2K Games)
3. Mass Effect 3 (BioWare/Electronic Arts)
4. Dishonored (Arkane Studios/Bethesda Softworks)
5. Virtue's Last Reward (Chunsoft/Aksys Games)

Game of the Year
1. Journey (Thatgamecompany/Sony Computer Entertainment)
2. Dishonored (Arkane Studios/Bethesda Softworks)
3. The Walking Dead (Telltale Games)
4. Mass Effect 3 (BioWare/Electronic Arts)
5. XCOM: Enemy Unknown (Firaxis Games/2K Games)

Leta 2012 sem preigral Mass Effect 3 in Dishonored, ki sta se obe izkazali za odlični. Dishonored bi moral po mojem mnenju zmagati za igro leta 2012, Mass Effect 3 je zavozil z zanič koncem.
In kot kaže je The Walking Dead boljši kot Mass Effect 3.

Ali gre tu za isti igri?
Malo čudno, se mi zdi, da bi v istem letu izšli dve The Walking Dead igri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

ABX ::

Imaš celo serijo te igre, pač zadnja ni vredna nič.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Izi ::

Sem našel, da gre za dve različni igri. Se oproščam za zmedo :8)

"The Walking Dead: Survival Instinct" je poden igra z ocenami okoli 40% in je igra iz leta 2013.

"The Walking Dead: A Telltale Games Series" pa je "game of the year material" z ocenami okoli 95% in je zadnji 5. del izšel decembra 2012.

Sta pa obe tako za konzole kot za PC (Windows)

Igra leta 2012 z naslovom "Journey" pa je samo za PS3, če se ne motim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Tr0n ::

Kak si upas Survival Instinct metat v isti kos od Telltale mojstrovine? :O

Izi ::

Tr0n je izjavil:

Kak si upas Survival Instinct metat v isti kos od Telltale mojstrovine? :O

Neznanje ;)
Nobene še nisem igral. Sedaj pa ko sem pogledal najboljše igre leta 2012 pa mislim, da bom moral preigrati celo serijo The Walking Dead, vseh 5 delov, če jih kje prodajajo kot komplet.

St235 ::

Gre za popolnoma različne igre. Telltale je užitek igrat (mogoče na koncu malce zmanjka zaleta), medtem ko je tale survival instict posmeh celi franšizi.
Drugače pa zgornji video review dobro opiše igro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

medenko ::

kakšen tip je DISHONORED, nisem še igral sploh.

Izi ::

medenko je izjavil:

kakšen tip je DISHONORED, nisem še igral sploh.

Tukaj je debata o Dishonored:
Dishonored-Bethesda
Res odlična igra z odlično zgodbo. Avantura, ki jo lahko igraš tudi kot streljačino, čeprav je pravilen pristop tiholazenje naokoli in odstranjevanje sovražnikov naskrivaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Jst ::

Ko sem kupil računalnik (3770K, 670) sem ga krstil z Spec Ops: The Line.

Fenomenalna zgodba o treh vojakih, ki pridejo v Dubai, ki ga je uničil sandstorm. Skozi igro hočeš dobro, a počasi vse zaje*eš. Lepo se vidi transformacija likov, kako se jim počasi rola. En sovojak umre, drugi naredi samomor, ko vidi "the big picture." Tebe pa žene naprej to, da poznaš generala, ki "je" glavni in ti je v preteklosti rešil življenje.

Res fenomenalna zgodba, grafika sicer ni tako dobra (je nekaj lepih prizorov), ampak ko padeš not in končaš igro (ima 3 konce), si rečeš samo WTF!!! Res ne morem prehvaliti zgodbe. Igra je linearna, a to sploh ne moti.

Vsem, ki je niste igrali, jo močno priporočam. Sedaj je verjetno zelo znižana. Nvidia Userji uporabite SMAA, če imate 670/680, Radeon lastniki pa uporabite SweetFX Shader Suite, katerega sem videl na guru3d. Pa če je kakšen popravek za špil, si ga obvezno inštalirajte - jaz sem igro kupil na Steamu, tako da ne vem...

Že večkrat sem govoril, kako je to igra z neverjetno dobro zgodbo, pa (žalostno) je to edina igra, ki sem jo končal na novem EntertainmentPCju (komplet kišta, matična,...), ki sem ga kupil kakšen teden, dva perej, ko je v trgovine prišla 670 (kupil Asus 670 DCUII TOP). Nedavno sem kupil še Crysis 3, ko je izšel, a nimam časa, da bi igral.

Da je dobila nagrado, me sploh ne preseneča, ker je res ena izmed boljših iger, kar se tiče zgodbe. Vsaj med tistimi, ki sem jih igral v zadnjih recimo petih letih. (Nisem hardcore (vsak dan) gamer, a ko igram, igram FPSje.)

Sedaj upam, da bom imel nekaj prostega časa, da začnem igrati Crysis 3. No, nekaj prvih stopenj sem naredil, samo to je bilo bolj zato, ker sem iskal prave grafične nastavitve in nisem bil sploh pozoren na ostalo. Večina vas je verjetno že odigrala C3 in če niste igrali Spec Ops, se vam res splača. Res, ne morem prehvaliti zgodbe te igre...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tales from the Borderlands

Oddelek: Igre
364939 (514) ahac
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337465 (5643) oo7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211764 (9810) jype
»

Outlast

Oddelek: Igre
354723 (2895) medenko
»

Resident Evil 6

Oddelek: Igre
172747 (2220) Gutjerez

Več podobnih tem