» »

Novosti na področju IKT v zadnjem letu

Novosti na področju IKT v zadnjem letu

Fresh ::

Lep pozdrav vsem slo-techovcem :)

Ker računalništvo ni ravno moje najbol domače področje bi vas prosil za pomoč, če ste seveda pripravljeni pomagati z nekaj za vas, verjetno dokaj samoumevnimi informacijami.
Narediti moram seminarsko nalogo z imenom novosti na področju ikt v zadnjem letu, ker pa sem na tem področju, recimo popolni laik, sem se tukaj znašel rahlo v slepi ulici. Tako, da bi vas proslil za kakršenkoli nasvet, če mi lahko morda naštejete nekaj novosti, na katere se je vredno osredotičiti, da jih opišem v sovji seminarski nalogi. Ko bom vedel za te novosti mi jih bo dosti lažje raziskati na internetu...tako, da..kaj mi vi predlagate da raziščem?


Za kakršne koli odgovore in nasvete se že vnaprej zahvaljujem :)

Janac ::

IKT ? Mislis mogoce ITK?

c00L3r ::

Janac je izjavil:

IKT ? Mislis mogoce ITK?

Kako pa veš kaj je pravilno?

Hayabusa ::

Informatika in tehnologije komuniciranja
http://www.itk.uni-mb.si

pegasus ::

Informatika in računalništvo ti ni domače področje? No comment ...

Če želiš površen pregled, potem je seznam zelo dolg ... osebno bi se raje osredotočil na eno aktualno temo in jo obdelal podrobneje. Recimo performance/watt zadnjih nekaj generacij procesorjev ali pa price/performance ... za oboje dobiš lepe avtomatske grafke na straneh ala cpubenchmark.net in sorodnih.

Fresh ::

Ok, ikt- informacijsko komunikacijska tehnologija...ne želim dolg seznam, ampak mogoče glavne novosti...bolj v smislu tehničnih inovacij v zadnjem letu, lahko pa tudi trendov...kakorkoli, gre se za neke stvari, ki so se zgodile na tem področju v zadnjem letu in jih je vredno opisati, na splošno...

Ok, Hvala za feedback do zdaj...upam, še na kakšen odgovor :)

eVro ::

Reč da zdej po novem ti že kr po forumih folk seminarske dela.

c00L3r ::

Tukaj pa piše IKT. Včasih je bil samo IT. Tako, da ni čist "prave" oblike, a ne? Ali pa recimo RC IKT. ITK ja pač smer na FERI-ju, prav tako je smer tudi "RIT".

Meni je bilo kar zanimivo to 27 Science Fictions That Became Science Facts In 2012


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Feri rit ali itk

Oddelek: Šola
205307 (488) majster123
»

Računalniška nepismenost (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11215588 (12805) solatko
»

Nov članek: Varnost slovenskih GSM omrežij III (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
5218899 (15671) Gregor P
»

FRI in zaposlitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8019278 (17358) detroit
»

FERI vs FRI (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5517997 (14484) Hardstyle

Več podobnih tem