» »

USB povezava BREZ kabla

USB povezava BREZ kabla

Rokomawh ::

Ali sploh obstaja brezžični USB?

Ne mislim na USB WiFi, Ethernet, Bluetooth in podobne povezave, ampak na "čisto" USB-zrak-USB povezavo. Recimo da bi rad Printer/Scanner povezal s PCjem prek USB. Toda namesko kabelske povezave bi rad, da bi USB komunikacija potekala "po zraku" (z brezžičnim USB).

Nikjer ne najdem, da bi kaj takega sploh obstajalo !!! Ali je to res taka eksotična želja?

Se priporočam za odgovor in hvala lepa vnaprej
----------- pa lep dan! Rokomawh

Dr_M ::

Rokomawh ::

@Dr_M hvala. Do tu sem prišel tudi sam, a zapravil sem že ogromno časa, pa nisem našel niti enega KONKRETNEGA izdelka, da bi se ga dalo kupit, videt....

Nekaj časa sem upal, da bom vsaj na usb.org v oddelku Product Search > Compliance Home dobil vsaj en produkt.... Pa je link -na link - na link - pa smo spet na začetku

Se ne grem več :( Pregledal vse večje spletne trgovine, nič. Vsi bi samo USB na LAN in WiFi povezovali. USB-USB brez kabla pa nisem našel niti enega!

Obupal. Če kdo sprejme izziv, da mi pokaže link do vsaj enega konkretnega produkta iz serijske prodaje.....

Do takrat bo pa očitno WUSB samo teoretična naprava..
----------- pa lep dan! Rokomawh

OK.d ::

LPOK.d

Rokomawh ::

Odlično, hvala. Končno nekaj uporabnega. Škoda le, ker gre za eno samo opcijo uporabe - za disk. Bog ve če je tudi kaj takega, da bi pa katerokoli napravo povezal (printer, smartphone....)
----------- pa lep dan! Rokomawh

Hayabusa ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB wireless antena

Oddelek: Pomoč in nasveti
161298 (1078) blackbfm
»

Bluetooth 4.0 prihaja

Oddelek: Novice / Ostale najave
133591 (2343) MrStein
»

"Brezžični" USB podaljšek?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122383 (2121) McMallar
»

Končno se bo "preoblekel" tudi Bluetooth

Oddelek: Novice / Diski
144173 (3608) zaj_tam
»

USB wireless

Oddelek: Pomoč in nasveti
141286 (1023) Sims

Več podobnih tem