» »

pomoc bolha

pomoc bolha

ViperR ::

Na bolhi kupim slusalke za 100€ ki pa seveda niso delale. Se zmeniva da mu jih vrnem ker pa sem takrat sel na smucanje sem mu jih poslal komaj cez en teden. Potem me pa clovek klice da jih ne bo sprejel ker sem mu jih poslal z odkupnino. Mislim pokvarjene slusalke tip prodaja in potem jih noce sprejet? :o in eden od razlogov je bil ta da zaradi tega ker sem jih lahko sam pokvaril ker jih nisem takoj vrnil in nevem kaj. In sedaj moram se postnino 2x placevati zaradi tega ker mi on poslje pokvarjene slusalke? Sedaj me pa zanima ce se je mozno pritozit kam na bolho oz. kaj je najbolse v takem primeru naredit?

L.p viperr

bluefish ::

Bolha ni eBay, da bi kaj naredili.

Skratka, pozabi in move on.

turk1990 ::

Haha, sorry samo ne vem kje si še to vidu, da nekaj kupiš in potem hočeš vrnit in pošlješ z odkupnino?? Jaz na njegovem mestu tudi ne bi sprejel. Pošlji mu normalno in se potem dogovorite naprej, je pa veliko možnosti da nebo ne denarja ne slušalk...
Pa še to, če si mu poslal s tistim rumenim obrazcem ( in ne poloznico), bo moral plačati še okoli 7 e dodatno...

ViperR ::

Ja ne vem na mimovrste lahko vrnes se posebej ce ne dela? Ampak to sploh nima veze ker js slusalke hocem ne samo take ki delajo.. drugace pa lahko po teji logiki posljes po posti tudi prazno skatlo? Z odkuonino seveda kako pa drugace mi jih ne bo poslal nazaj ko jih popravi oz. zamenja.

bluefish ::

Mimovrste je pravna oseba in veljajo drugačna pravila.

Tako, kot v primeru prazne škatle, lahko zadevo prijaviš policiji, vendar je primer drugačen kot pošiljanje prazne škatle. Težko boš namreč dokazal, da si prejel nedelujoče slušalke.

Pri zahtevi po vračilu pa si itak ravnal precej nerodno. To se dela na štiri oči, ne pa s pošiljanjem po pošti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

turk1990 ::

Ja, vendar najprej pošljem in potem dobiš denar nazaj, ne moreš kar tako poslat nazaj z odkupnino. Kaj pa če je tvoj paket, ki si ga poslal prazen? Kaj če si pretrgal kabel? Logično, da hoče najprej videt izdelek..

ViperR ::

jah nevem mal no sense da bi pretrgal kabel od slusalk in jih posiljau nazaj jaz od tega nimam nic samo v minusu sem zaradi postnine. Drugace pa vidim da s tem ne bo nic:/ nazaj pa tudi nebom posiljal da ostanem se brez slusalk..

lonz ::

Pa nevem kaj s to bolho ni jasno. Bolha laufa O.K. samo, če se kupec in prodajalec direkt srečata in ima kupec možnost zadevo stestirat na licu mesta.
S po pošti poslanimi rečmi je v zadnjem času v veliko primerih problem opisanega kalibra.
...arrrrrr, shiver me timbers...

turk1990 ::

Ja no, ce se ti gre za 100 e vprasaj ce se lahko dobista... Katere pa so te slušalke?

draciel ::

Malo offtopic, ampak kakšne so to slušalke za 100 € iz druge roke?? Že nove dobiš za 100 € odlične!

A lahko poveš model slušalk da podamo strokovno mnenje, ali si opravil dober nakup?

In naj ti bo to lekcija za naprej. Kar kupuješ preko bolhe ( oz. oglasnikov ) in se gre za večjo vsoto ( npr nad 100 € ), potem je najboljše da se ti srečaš z prodajalcem in zadevo sprobaš na mestu. Ne dolgo nazaj je nekdo kupil iphone v vrednosti 500 eur preko bolhe in v škatli dobil..piškote.

Se ni za hecat s tem. Sicer če boš ob denar in slušalke naj ti bo šola za naslednjič. Še ni bila draga.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevaranti na Bolhi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
334100273 (6007) predi
»

Neprevzem pošiljke z odkupnino (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5311322 (6899) c3p0
»

Prodaja po pošti in ne-prevzem

Oddelek: Loža
4311960 (8226) GTX970
»

Bolha - nateg

Oddelek: Loža
414882 (2164) gendale
»

bolha prevara

Oddelek: Loža
4813786 (11206) Blinder

Več podobnih tem