» »

cocacola

cocacola

1 2
3
»

fosil ::

Kolega je bil enakega mnenja kot ti, da so vse nutele iste in da razlik ni.
Zato smo naredil enkrat test, nemška in poljska. Razlika očitna.
Naše mnenje je bilo enotno, da je poljska občutno slabša.

Lahko sicer zagovarjaš tezo da so kupci neumni in da jim je vseeno. Veliko je verjetno res takih.
Ampak obstaja pa tudi veliko takih, ki jim ni. In te kupce klasični trgovci zgubljajo.
In z vsako tako afero, kot je zadnja konjska, je vedno bolj pomembno od kje prihaja izdelek.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

BigWhale ::

fosil je izjavil:

Kolega je bil enakega mnenja kot ti, da so vse nutele iste in da razlik ni.
Zato smo naredil enkrat test, nemška in poljska. Razlika očitna.
Naše mnenje je bilo enotno, da je poljska občutno slabša.


A je bil double blind test? Ste vsi uspeli izlociti poljsko nutelo, brez da bi vedeli katero nutelo probavate?

Super Sonic je izjavil:

Najbližje Nuteli, od ponaredkov, je Leclerkova Marc Repair čokoladna stvar (13% lešnikov mora biti)


Ce me spomin ne vara, pa lahko, da me, mora biti 13% lesnikov notri, da ji lahko recejo 'lesnikova krema'. Tako kot mora imeti cokolada doloceno kolicino kakava, da ji lahko reces cokolada.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

FlyingBee ::

na splošno je v vzhodnih državah čokolada in sladice iz trgovin slabše ... it is the fact

Super Sonic ::

Vsaj ne dokler se prodajalci ne boste potrudili kralju odgovorit na vprašanje kaj vse je v kruhu, ki ga bo plačal na blagajni.

Bio štarcun in stojnic je malo morje, zato če te tvoj trgovec nateguje, ga zamenjaj. Upam da nisi tak levak, da kupuješ kruh v katerem ne veš kaj je notri zmešano, deklaracije so dandanes na izdelkih kar obvezne. Če pa namiguješ kaj večjega in kakšno širšo zaroto se pa z odgovorom raje ne trudi.

Ce me spomin ne vara, pa lahko, da me, mora biti 13% lesnikov notri, da ji lahko recejo 'lesnikova krema'.

Res je, pa kolikor sem opazil, vse kreme s toliko lešniki vsebujejo "NUT" tudi v nazivu.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

alphasaphir ::

Ta male bio stacune so ok, z njimi sem bolj zadovoljen, si vzame prodajalka cas in se pozanima ce ne ve. Veliki niste. Prodajalke ne vejo kateri sladkor. Ker je za njih samo 1. In tocno ta odnos, ki ga imas ti dokazuje, koliko verjames v kupec je kralj in koliko je floskula. Saj ti pise na deklaraciji, vec pa jz tud ne vem. Zdaj pa get off in placaj Super Sonicu dobro bozicnico in se delaj da si kralj kolko hoces.

Nobenih teorij zarote, pac take stvari kot so postopki predelave, sestavine napisane tako da ni zavajujoce/nejasno, kislo testo, fermentacija, pasterizacija...

Zgodovina sprememb…

Super Sonic ::

Veliki niste.

Če si že čital, čitaj do konca - Super Sonic ni delavec v trgovski verigi, sem pa z njimi dnevno povezan že preko 10 let. Dost nerodno zate pa je, da si se obremenil z mojo božičnico ;P.

Samopostrežna trgovska veriga ima drugačno logiko ponudbe/prodaje od lokalne bio štarcune, zato ne enačit dolžine pogovora in zavedanja, ter znanja prodajalk in prodajalcev. Po mojih izkušnjah so v bio štarcunah praviloma zaposleni kar sami lastniki. Če bi rad čvekal med nakupom - lej, nihče ti tega ne prepoveduje in najdi si trgovine, kjer te bodo poslušali. Večina ljudi ima pametnejše delo in skuša priti praviloma iz trgovine čim prej ven.

Kralj vsega je statistika prodaje, to pa derigira potrošnik. Trgovca stane polica toliko € in si ne želi imeti na njej izdelka, ki ima zelo slab obrat. To sledijo anazalize, ki takšne izdelke že same po sebi izločajo iz prodajnih arsotimanov. Če si dober in ponudiš trgovini izdelek z dobrim obratom, je to super. Spravit nekaj na polico v Špar/Tuš/Mercator, je ob pravilni cenovni politiki, prava mala malica. Obdržat se gor xy časa, je pa velik uspeh, ki te nagradi.

Zato če mislite določeni osebki tu, da ste odkrili toplo vodo s temi degredacijami hrane na trgih - ne se obirat in pojdite prodajat tole pamet za denar. Večina trgovcev plačuje odlično za vsako novost, ki jim pospeši obrat na polici.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

alphasaphir ::

Tvoja bozicnica mi gre v nos, ker se hrsis z njo. Ne hodim v trgovino cvekat, vecinoma hodi zena po tocno dolocene artikle v dolocene trgovine v bliznji okolici. Tvoj odnos, do kupca kot kralja pa das med vrsticami vedno za cutit, brez skrbi. Ampak ja, you the bigger, smarter man, jaz ne znam prodajat sranja s cimvecjim dobickom.

A lahko vidim to statistiko, ki je kralj vsega?

Okapi ::

Upam da nisi tak levak, da kupuješ kruh v katerem ne veš kaj je notri zmešano
Aha, ker ti pa stojiš ob treh zjutraj zraven peka in paziš, da si ga ne zdrka v testo.>:D (to je bila namreč svoje čase iniciacija mladih pekov v praktično vseh pekarnah - a je še vedno, pa ne vem;)).

O.

Super Sonic ::

Tvoja bozicnica mi gre v nos, ker se hrsis z njo

Kje in kdaj sem pa rekel, da je moja božičnica visoka?

vecinoma hodi zena po tocno dolocene artikle v dolocene trgovine v bliznji okolici.

Še malo višje si razlagal kako si zadovojen z malimi bio štarcunami (in kako z velikimi nisi), sedaj pa razlagaš da žena hodi tja. Torej?

Ampak ja, you the bigger, smarter man, jaz ne znam prodajat sranja s cimvecjim dobickom.

Vsaka trgovina, kot že rečeno, bi bila zelo vesela na polici nuditi izdelek dokazano višje kvalitete za enako ali nižjo ceno od konkurence. Sem te že pozval, da v kolikor si prepričan v odkritje tople vode, da s tem razsvetliš ljudi, ki se s tovrstnimi vprašanji dnevno ukvarjajo profesionalno (in s tem tudi zaslužiš).

A lahko vidim to statistiko, ki je kralj vsega?

A statistiko prodaje bi rad posameznih trgovcev? ;)
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Aston_11 ::

Okapi je izjavil:

Upam da nisi tak levak, da kupuješ kruh v katerem ne veš kaj je notri zmešano
Aha, ker ti pa stojiš ob treh zjutraj zraven peka in paziš, da si ga ne zdrka v testo.>:D (to je bila namreč svoje čase iniciacija mladih pekov v praktično vseh pekarnah - a je še vedno, pa ne vem;)).

O.


Ostali pa vržemo jajce v testo, ko delamo kruh in tovrstne beljakovine prihranimo za druge namene.

fosil ::

Super Sonic je izjavil:

Vsaka trgovina, kot že rečeno, bi bila zelo vesela na polici nuditi izdelek dokazano višje kvalitete za enako ali nižjo ceno od konkurence. Sem te že pozval, da v kolikor si prepričan v odkritje tople vode, da s tem razsvetliš ljudi, ki se s tovrstnimi vprašanji dnevno ukvarjajo profesionalno (in s tem tudi zaslužiš).

Če poznaš branžo dobro veš, da je daleč na prvem mestu percepcija potrošnika. Da bodo potrošniki delali znanstvene analize je pa neumnost.
Smo pa vendarle prišli do bistva, ti vzhodnjaški izdelki so cenejši, oziroma jih trgovci dobijo za nižjo ceno. To marsikaj pove tudi o njihovi kvaliteti.

Najbližje Nuteli, od ponaredkov, je Leclerkova Marc Repair

Je pa zanimivo, da si od vseh alternativ izbral ravno tisto, ki je daleč najtežje dobavljiva, ker sta v sloveniji samo dva Leclerka ;)
Tako je!

Super Sonic ::

Smo pa vendarle prišli do bistva, ti vzhodnjaški izdelki so cenejši, oziroma jih trgovci dobijo za nižjo ceno. To marsikaj pove tudi o njihovi kvaliteti.

Verjetno ima s tem opraviti nižje plačana delovna sila, ki si ga drka v kruh, zato raje kupujete v Mullerju in bio štrcunah? Samo ugibam.

Tovarn Nutel je kar nekaj po svetu in sploh ne vem kje piše, da je tista iz Nemčije najbolj kakovostna? Kaj pa če je tista za Anglijo, USA ali Avstralijo še dva razreda višje? ;P Ko je Pietro Ferrero delal recept, je naredil le enega in vse tovarne, kjer se izdeluje Nutela, sledijo tem standardom. Povsem enako velja za Coca-Colo, s tem, da so manjši odkloni pri teh izdelkih (kot je ugotovil ZVP), vendar ne takšni, da bi lahko razglasil slabšo kvaliteto. To je dokazano na nek znanstven način, ki ga je potrošnik vendarle potrdil.

Je pa zanimivo, da si od vseh alternativ izbral ravno tisto, ki je daleč najtežje dobavljiva, ker sta v sloveniji samo dva Leclerka

Leclerk je kar močan trgovec pri nas, velik igralec, čeprav samo z dvema trgovinama, ima strašnski vpliv na trg kot sam. Trenutno tam odkupujejo Baumaxove trgovine po Sloveniji in se pripravljajo na drive-in trgovine, pa še, tudi internetna trgovina bo, tako, da si boš lahko to naročil v nabiralnik, če v letošnjem letu ne boš šel mimo Ljubljane ali Maribora.

Povedal sem pa za ta izdelek izključno zato, ker sem se mi osebno zdi po okusu bližje Nuteli kot Nutoka, pa vendar, sem ta namaz uporabljal le za palačinke in kot že rečeno, se okus, ko se maže na vroče razlikuje od tistega, ki se ga maže na črn, bel ali pirin kruh. Na suho pa Nutele za enkrat še ne jem.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

fosil ::

Spletno trgovino ima Mercator že leta.
Ampak ne moreš imet dostave v nabiralnik, in tudi ne moreš stvari pošiljat po pošti. Zaradi hladne verige moraš imet lastno dostavo in prevzem v živo.
Drive-in trgovina se mi pa ne zdi praktična, razen v obliki naroči prek neta in osebno prevzemi, kar spet že ima Mercator.
Tako je!

mtosev ::

a je kakšna razlika med coca colo v npr mullerju in sloveniji? vem, da so v mullerju plastenke polnjene v nemčiji, če se prav spomnim
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Okapi ::

Spletno trgovino ima Mercator že leta.
Samo Leclerc ima še enkrat večjo (od oka) izbiro. S tem da Mercator v spletni trgovini nima čisto vse svoje robe (a bo imel vse Leclerc, pa ne vem). V glavnem, jaz se že veselim.;)

O.

alphasaphir ::

Ce napises, da si najboljsi v svojem poslu in si najboljsi izplacujejo bajne bozicnice... ampak vem ja. Nisi napisal, da imas super bozicnico.

Ja kupec, ki je kralj bi rad statistiko prodaje videl. Smesno res. Se enkrat: f l o s k u l a, katero med vrsticami in po novem s smajliji zanikas.

Ko grem v trgovino imam te izkusnje, hodiva pa dnevno v eno ali vec trgovin po to kar rabimo. Kaj ti ne gre v glavo? Da kljub temu, da zena hodi vecinoma v trgovino, hodim tudi jaz? Kaj ti ni jasno. Kak torej? Ce ti tem vasim cumsum() funkcijam pravis statistika, jasno da ne razumes da hodiva oba v trgovino.

A ti razlozim nekaj? Kvaliteta ni poceni in vso delo je treba placat posteno. In ne samo cimboljse cim ceneje, in cimcecji dobicek, cimvecje nagrade, Mate to statistiko v excelu sigurno nastudirano :D

fosil ::

Okapi je izjavil:

Spletno trgovino ima Mercator že leta.
Samo Leclerc ima še enkrat večjo (od oka) izbiro. S tem da Mercator v spletni trgovini nima čisto vse svoje robe (a bo imel vse Leclerc, pa ne vem). V glavnem, jaz se že veselim.;)
O.

Če pogledaš njihovo spletno stran, si jaz ne bi kaj preveč obetal.
S tem da to je že prenovljena stran, nedolgo nazaj je bila še večja mizerija.
Tako je!

Okapi ::

Leclerkova Marc Repair
;) Marque Repere pa res.

O.

BigWhale ::

fosil je izjavil:

Spletno trgovino ima Mercator že leta.
Ampak ne moreš imet dostave v nabiralnik, in tudi ne moreš stvari pošiljat po pošti. Zaradi hladne verige moraš imet lastno dostavo in prevzem v živo.
Drive-in trgovina se mi pa ne zdi praktična, razen v obliki naroči prek neta in osebno prevzemi, kar spet že ima Mercator.


Mercator ima dostavo v spajzo. Ko sem se zivel v Mariboru sem naklikal stvari in se isti dan so mi stvari pripeljali. Ko je dostavljalec pozvonil je imel pol robe ze zlozene pred vrati. Potem mi je pa vse znosil v kuhinjo in v spajzo. Narocil sem 1x na mesec in sem narocil prakticno vse kar sem rabil za tisti mesec.

Zdaj, ko sem pa 20km ven iz Maribora, pa mi nocejo vec dostaviti. Pa bi jim placal dostavo, ce bi bilo treba. Ce bo LecLerc dostavljal povsod, potem od mene takoj dobijo vsaj 300 EUR na mesec.

Okapi je izjavil:

Spletno trgovino ima Mercator že leta.
Samo Leclerc ima še enkrat večjo (od oka) izbiro. S tem da Mercator v spletni trgovini nima čisto vse svoje robe (a bo imel vse Leclerc, pa ne vem). V glavnem, jaz se že veselim.;)

O.


Odvisno kaj gledas. Jaz ce grem brez shopping listka v LecLerc uspem zapravit se enkrat toliko kot v Sparu/Mercatorju. Hehe. Ce pogledas izbiro sirov in alkoholnih pijac jih ima LecLerc trikrat vec, kot drugi.

Kolk je pa zanesljiva govorica, da bodo zaceli dostavljati? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Super Sonic ::

Marque Repere pa res.

To je res, ampak mislim, da to ni tako zelo pomembno za samo debato, je pa vedno lahko v njej če hočeš provocirat. Odvisno za kaj si želiš zapravljati svoj čas.

Kolk je pa zanesljiva govorica, da bodo zaceli dostavljati? :))

Teh govoric je precej, dnevno, tako kot v vsakem fohu. Zato, da so odkupili zemljo v Lj pri Viatorju in da bodo imeli tam skladišča, v sedanje skladišče, ki je zelo mizerno, pa bodo razširili trgovino - to je nekako dejstvo in bi rekel da 100% drži. Vse ostalo s tem "drive-in in internetom" bo, je pa vprašanje kdaj, ker eno so ideje, drugo je pa izvedba, sploh pri nas. Ampak bo.

Ja kupec, ki je kralj bi rad statistiko prodaje videl.

Kateri trgovec bo pa javno kazal česa v trgovini največ proda? Kaj je s tabo, konkretno, narobe? Do nas proizvajalcev skrivajo skrivajo celo cene s katerimi bodo šli v akcijo. To tebe kot potrošnika ne briga, tebe briga samo izbor, ki je v dotični trgovini. Pa tudi, kaj boš s informacijo, da so najbolje prodajane hrenovke od Perutnine Ptuj? Da Špar največ obrne kruha in ima največji RVC na čokoladi? Kaj konkretno bo to tebi pomagalo, sploh v tej debati? Nula. Z ženo bosta še naprej zapravljala čas z nakupi v večih trgovinah in se pogovarjala v trgovinah.

Ko grem v trgovino imam te izkusnje, hodiva pa dnevno v eno ali vec trgovin po to kar rabimo. Kaj ti ne gre v glavo? Da kljub temu, da zena hodi vecinoma v trgovino, hodim tudi jaz? Kaj ti ni jasno. Kak torej? Ce ti tem vasim cumsum() funkcijam pravis statistika, jasno da ne razumes da hodiva oba v trgovino.

Čakaj malo, ti. V tem sestavku sedaj hodita dnevno oba, na začetku si sebe omenjal, potem si rekel, da večinoma ona hodi, overall pregled pa je, da hodita oba. Zanimivo je kako sproti prirejaš stvari. Ni treba - sem ti že povedal, da z lahko obrneš hrbet vsem velikim trgovcem in kupuješ tam kjer ti je želja. Nihče te ne sili v noben nakup, samo ti imaš trgovce še vedno za eno teorijo zarote, ki ti prodaja 1 sladkor in ti ga fila v žilo.

Ce napises, da si najboljsi v svojem poslu in si najboljsi izplacujejo bajne bozicnice... ampak vem ja. Nisi napisal, da imas super bozicnico.

Predlagam ti, da se nehaš obremenjevat s tem kdo je najboljši in kdo ima kakšne božičnice, point ni bil ta, point je bil, da najboljši v fohu obstanemo zaradi razumevanja dejstva, da vemo kaj potrošnik želi. Postavit na polico izdelek je mala malica, postavi na polici izdelek, ki ga boš ti, tvoja žena ali pa kar oba skupaj, kupil, je pa velik izziv.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

fosil ::

BigWhale je izjavil:

Mercator ima dostavo v spajzo. Ko sem se zivel v Mariboru sem naklikal stvari in se isti dan so mi stvari pripeljali. Ko je dostavljalec pozvonil je imel pol robe ze zlozene pred vrati. Potem mi je pa vse znosil v kuhinjo in v spajzo. Narocil sem 1x na mesec in sem narocil prakticno vse kar sem rabil za tisti mesec.
Zdaj, ko sem pa 20km ven iz Maribora, pa mi nocejo vec dostaviti. Pa bi jim placal dostavo, ce bi bilo treba. Ce bo LecLerc dostavljal povsod, potem od mene takoj dobijo vsaj 300 EUR na mesec.

Imaš tudi opcijo, da naročiš in potem samo prevzameš. Ti ni treba v trgovino. Čeprav ne bi bilo nič groznega če greš kdaj med ljudi :P
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

alphasaphir ::

Ne razumes tega, da hodiva dnevno v trgovino (vecinoma veckrat) in vecinoma hodi ona, jaz redkeje? Zakaj potem mislis, da bos doumel zakaj bi jaz rad videl to sestevanje in deljenje, ki jo imenujes statistika. :D

Katere teorije zarote tebe motijo, ne vem, resite to vi teoretiki in zarotniki med sabo.

OK, zdaj si ze proizvajalec, ampak se vedno ne stekas, da je tvoje pisanje v nasprotju s tem, ko obenem bluzis, da je kupec kralj. Midva boma zapravljala cas, sladkor, ki mi ga naj nekdo fila v zilo? A bi se ti malo umiril in nehal bit primitven? Od kdaj je nek trgovec/prodajalec/polnilec polic upravicen kralju rect, kaj te briga.

Proizvajalec cesa btw onih cigum, ki ne povzrocajo kariesa, ampak neumnost? :D get off'em son
Ko bos naslednjic polnil police al kaj ze delas :D verjemi, da je zelo mala verjetnost, da bova kupila kaj od tega, kar si ti dal gor: +,-,/,*

Zgodovina sprememb…

Super Sonic ::

Ne razumes tega, da hodiva dnevno v trgovino (vecinoma veckrat) in vecinoma hodi ona, jaz redkeje?

Ta stavek je zelo smešen. Zelo.

Od kdaj je nek trgovec/prodajalec/polnilec polic upravicen kralju rect, kaj te briga.

Točno v tistem trenutku, ko kupec sprašuje po stvareh, ki ga ne brigajo. Kaj tebe briga koliko ima kdo plače in koliko se česa kje proda? Trgovina ni javni sektor in tebe zanima samo to, kje lahko kupiš stvari, ki jih potrebuješ za najboljši price/perfomance. Nič več in nič manj.

Si ti resno prepričan, da bi konkurenca stala na miru ob predpostavki da Mercator razkrije s katerim dobaviteljem dela najvišji rvc ali promet? Pomožni bi rad še vhodne cene? Prodajno politiko? Še kaj morda? ;) Samo bučman lahko zastavlja takšna vprašnja in nihče drug.

A bi se ti malo umiril in nehal bit primitven?

Sej to je res, praviloma ostajam hladen, ko se je treba sabljat s primitivci, ki se zaletavajo v plače neznancev.

Ko bos naslednjic polnil police al kaj ze delas :D verjemi, da je zelo mala verjetnost, da bova kupila kaj od tega, kar si ti dal gor: +,-,/,*

Polnitev polic je za marsikoga služba in jaz jo ne smatram kot dela poniževalno početje, to je eno, drugo pa ni vreden odgovora. Upam, da si končal s smetenjem te teme in da boš predstavil kakšno analizo, ki bo potrdila, da je Coca-Cola (ali Nutela) v Mercatorju slabše kvalitete, kot tista v Millerju.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

black ice ::

alphasaphir je izjavil:

Ne razumes tega, da hodiva dnevno v trgovino (vecinoma veckrat) in vecinoma hodi ona, jaz redkeje?

S to izjavo si se pokopal. Globoko.

alphasaphir ::

Se pravi, ce ne odgovorim na tvoje zadnje "upanje", ne smem na nobeno neumnost? Vse 4 so zelo slabe za cloveka. Se posebej dolgorocno. Preberi kaj o sladkorju, ali poglej linkan video in bos videl zakaj. Ceprav, verjetno ne bos razumel.

Poved. Vecstavcna. Ni smesna. Bom odslej za tebe pisal v stavkih.

Kralj je zahteval. Pokazi statistiko. Kaj tebe briga. Kaj bo kralj z njo.

Primitivci se hvalijo z bozicnicami. Na slotechu. Ti si se.

S to izjavo si se pokopal. Globoko.

Prosim razlozi, kako naj bi se pokopal.

Zgodovina sprememb…

Super Sonic ::

Se pravi, ce ne odgovorim na tvoje zadnje "upanje", ne smem na nobeno neumnost? Vse 4 so zelo slabe za cloveka. Se posebej dolgorocno. Preberi kaj o sladkorju, ali poglej linkan video in bos videl zakaj. Ceprav, verjetno ne bos razumel.


Zabiti retardi tega ne razumemo, nam je pa vseen smešno, da večina potroškov raje gleda v različne email konstrukte kot, npr., v Rapex sistem. Sladkor žal ni tema te teme, odpri si novo in tam nažigaj. Te pa podpiram - sladkor v hrani je vseekakor problem, ampak se bo to na dolgi rok popravilo. Toda predpogoj za vse pa bo, da hrana sploh bo v prihodnosti - čez palc gledan, kaže slab. Evo, še ena nova tema.

Kralj je zahteval. Pokazi statistiko.

Ne vem kaj te daje - bralno razumevanje ali dojemanje?
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Okus nutelle (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32658819 (19476) Zvezdica27
»

Eurospin vs Mercator (kvaliteta izdelkov) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18649858 (28256) gruntfürmich
»

Najkvalitetnejša široko-komercialna čokolada? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22054966 (37271) hunter01
»

Nutella 5kg

Oddelek: Loža
4110804 (5301) dominuspro

Več podobnih tem