» »

Dijaške, študentske mednarodne izmenjave

Dijaške, študentske mednarodne izmenjave

Free Bird ::

Pozdravljeni,
sem 17 letni dijak. Moja želja že dolgo časa je, da bi videl čim več sveta dokler še lahko. Zelo bi si za kak mesec ali več želel oditi na kako izmenjavo v kako tujo deželo. Pred kratkim smo imeli eno predavanje, kjer nam je predavala študentka, ki je obiskala Japonsko. No malo sem prebral program in videl, da se ga lahko udeležijo tudi dijaki in sicer za 35 dni ali 5 mesecev. Zadevo je treba v celoti plačat sam, če si dijak. Zaradi financ in šole bi se zadee raje udeležil za 35 dni. No, ravno tako bi bilo seveda še vedno zelo drago. Zato sedaj prosim vas za kak nasvet izkušnjo, kak program, ki bi se ga bilo vredno udeležiti, pa ni nujno, da je Japonska.
Hvala in pozdravljeni!

Free Bird ::

Niti ene izkušnje, ideje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Free Bird ()

...:TOMI:... ::

Ti samo pojdi. Spoznaš drugo kulturo, navade...

Jaz sem bil v Avstriji, potem sem pa doma imel tudi enega avstrijca. Vzajemno. Bilo je super, še enkrat bi šel, če bi lahko. Stroškov praktično ni bilo, razen avtobusni prevoz. Jesti pa moraš kjerkoli že si.
Tomi

Free Bird ::

Ja bi šel z veseljem pa nevem točno kam, kako, na koga se naj obrnem. Mogoče kaka organizacija, ki se s tem ukvarja?

...:TOMI:... ::

To po navadi organizira šola. Malo se pomenite o tem. Na faksih je ponavadi to bolj prosto, več različnih organizatorjev...

Erasmus se imenuje projekt izmenjav. Malo poglej.
Tomi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vprašanje telefon pri operaterjih , na obroke.. kako je lahko tok bolj poceni?

Oddelek: Loža
345789 (4642) shintaro
»

Windows 10 bo na švicarsko zahtevo bolje skrbel za zasebnost

Oddelek: Novice / Zasebnost
149233 (7123) Tomay
»

Gimnazija Jesenice

Oddelek: Šola
358676 (6006) Yacked2
»

Študij fizike v Avstraliji

Oddelek: Šola
365891 (4824) mojca

Honorarno delo od doma z računalnikom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411761 (10099) OwcA

Več podobnih tem