» »

Problem s PCjem

Problem s PCjem

Žiga- ::

Pozdravljeni,

par mesecev nazaj mi je računalnik začel povzročati probleme - blue screeni, zamrzitev, reset.. Sumil sem rame in disk zato sem poizkusil z kolegovimi rami, kjer se je dogajalo isto. Disk sem stestiral z HD Tune-om pa ni našlo nobene napake. Prav tako sem stestiral rame z memtestom86 in prav tako ni našlo napak. Poizkusil sem še iz drugo grafično, vendar se je zgodba ponavljala - računalnik je lahko laufal par ur brez vsakega problema, tudi ko je bil obremenjen, ali pa je zmrznil ob brskanjem po internetu. Nesel sem ga h serviserju in je z njegovim diskom računalnik 2 dni laufal brez problema pod obremenitvijo in testi. Moj disk pa je stestiral in prav tako ni našlo nobene napake, zato sem ga komplet formatiral z HDD Low Level Format, a je po kakšni uri laufanja na novo naloženem windowsu in driverjih spet "vrgel" blue screen. Nato sem poizkusil še z kolegovim diskom, saj je serviserju, kot sem omenil z njegovim diskom stvar laufala. Računalnik je spet z drugim diskom in na novo naloženimi windowsi po slabi uri uporabe zmrznil. Temperature so vse ok.

Kje bi lahko tičal problem?

Za v pomoč se že vnaprej zahvaljujem.

lp

Žiga

Xserces ::

ponavadi imajo bluescreeni kodo...
bluescreenviewer v google
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Žiga- ::

Ja, vendar je ta koda vsakič oz. skoraj vsakič drugačna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nenadni reset/crash/blue screen

Oddelek: Pomoč in nasveti
121608 (1287) Red_Mamba
»

Težava z blue screeni

Oddelek: Pomoč in nasveti
326707 (6100) smotanc
»

Problem z nastavitvijo windowsov

Oddelek: Pomoč in nasveti
121404 (1169) Murcy
»

RAčunalnik se samodejno restarta!

Oddelek: Pomoč in nasveti
251798 (1334) maxsustar
»

1GB ram-a in windowsi XP??? Gre to sploh skupaj?

Oddelek: Operacijski sistemi
382325 (1575) R33D3M33R

Več podobnih tem