» »

Destiny

Destiny

«
1
2 3

Tr0n ::

  • spremenilo: Tr0n ()

ahac ::

Always online single player. Spet nekaj kar preverjeno deluje na PCju, kopirajo na konzole in prodajajo kot inovacijo.
Pa random folk, ki nima "časa", da bi kaj prebral o igri, bodo prisilil v srečevanje online? What could go wrong? Halo gamerji so znani po svoji prijaznosti in kulturi... :))

state-of-the-art graphics engine
Na 360 in PS3? Pa brez PCja? Seriously?
A ne prihajajo next-gen konzole like... any moment now?


Ampak OK... FPS z MMO elementi ni slaba ideja. Mogoče jim pa uspe naredit kaj zanimivega.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Tr0n ::

Ta MMO del bi naj bil bolj minimalen, vsaj ce prav razumem. Random srecas folk, tako kot npr. v igri Journey. Govorijo tudi o 6-man raidih in dungeonih.

ahac ::

Zdi se mi, da ima Journey drugo ciljno publiko in tam ne srečuješ tolk 13 letnih Halo igralcev kot jih boš tukaj.
MMO del obstaja zato, da se ne bo dal piratizirat in preprodajat igre ter zato, da lahko naredijo microtransactions bolj zanimive.

Also... sicer se ne sekiram preveč če igra ne izzide za PC in ne bi rad štartal še en console vs. PC flamewar, ampak tole je pa orenk butasto:
We made the game run without a mouse and keyboard. And now nobody plays shooters the way they used to play them before Halo ’cause nobody wants to.
Destiny Not Coming To PC, Bungie Deny Reality
Takega komentarja še od šefov EAja ne boš slišal. Če delaš console exclusive game moraš vseeno vedt kaj se dogaja na trgu in dejstvo je, da se s tipkovnico in miško še vedno ogromno igra FPSje. Enako, če delaš PC exclusive game, je dobro vedt kaj se dogaja na konzolah in ne jih ignorirat ter pljuvat po vsem. Ampak glede na to, da jim je sigurno jasno kolk dobro always online deluje na PCju (Diablo, itd..) sigurno točno vedo kaj se dogaja na trgu. WTF torej?

Menda so pa rekl tudi:
We would absolutely love to be on the PC. If you talk to the people upstairs, we play it on all platforms. So, stay tuned.
Weird. Mogoče je vse skupaj samo marketing za fanboye, ki še nikol niso igral z miško in rabijo potrditev, da je njihov kontroler najboljša stvar ever? Če Halo developer potrdi tisto, kar sam misliš, potem mu bolj zaupaš in boš bolj verjel in bolj pozitivno gledal na ostale stvari, ki ti jih povejo o igri. Ja, Bungie zna hypat in prodajat igre.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Saj bo na PCju. Pet let kasneje in sportano by Gearbox. ;((

swiftpwns ::

Kdaj bodo developerji končno skapiral kolko možnosti majo s PC, Star Citizen je edin projekt ki sem ga opazil, da stvari jemljejo resno.

dolenc ::

Sej komot implementirajo še podporo za miša in tipkovnico, tako kot ima dust514 recimo. Glede na to da so konzole čedalje bolj podobne PCjem, ne bi čist nič falil. (seveda mi je jasno da ne bodo, ker so pač luzerji:P)

oo7 ::

Upam, da bo tudi za PC zgleda noro>:D drugače pa za PS3 samo take igre z gamepadom igrat je zame umetnost:))
http://www.gamespot.com/news/bungie-con...



Guzzy ::

Looking forward to this on PS4 ;)

oo7 ::

A bo fino velika razlika med PS3 in PS4?

oo7 ::

Official Destiny Strike Gameplay: The Devils' Lair [UK]


Še razmišljam ali bi kupil za Ps3 >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Destiny's budget is on course to smash $500 million,
http://www.vg247.com/2014/05/06/destiny...

Me prav zanima če jim bo uspelo pokriti tako velik znesek.

opeter ::

Smešno bo, če bo fail.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Destiny on PS4 | EVERYTHING YOU NEED TO KNOW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tr0n ::

Tr0n ::

Ena ura alpha gameplaya/quick look.

http://www.giantbomb.com/videos/unfinis...

Tr0n ::

Kr cool alpha. Spominja na Borderlands, vmes pa MMO elementi in public eventi ala Guild Wars 2. :)

oo7 ::

Destiny Official Beta Trailer


Zdaj pa ne vem ali naj jo septembra kupim za Ps3 ali naj počakam dokler ne kupim Ps4:|

Mogoče kdo ve ali je to samo MP igra ali ima tudi SP?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

medenko ::

itaq PS4.

Tr0n ::

oo7 je izjavil:

Mogoče kdo ve ali je to samo MP igra ali ima tudi SP?

Kot MMO, kjer lahko igras story misije sam, v mapah pa srecujes drug folk, kjer lahko delas queste/evente. Coop misije (dungeoni) in PvP je pa seveda MP.

Torej, nucal bos PS+, vsaj v alphi si ga za PvP in coop misije.

oo7 ::

Mene ta igra zanima samo kot SP, ker FPS igre z gamepadom mi ne gredo prav najbolje sploh pa ne MP zato me zanima samo SP, da jaz to igram v miru:)

Tr0n ::

Potem to ni zate. :)

oo7 ::

Škoda pa že tako sem se veselil;(( potem mi ni treba še letos kupit Ps4>:D

Pesimist ::

zakaj? Ce pa je primarno singleplayer with friends. Torej PVE, kot mmorpgji
PvP pomoje neboš nikdar rabil probat, ker bojo verjetno osebne zone ali serveri.

Tr0n ze maas plačan preorder? Jaz čakam da vidim uradni EU release.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Sem na US store-u nabavo ja. Upam, da ne bo komplikacij na EU accountu, kjer imam PS+.

oo7 ::

Pesimist je izjavil:

zakaj? Ce pa je primarno singleplayer with friends. Torej PVE, kot mmorpgji
PvP pomoje neboš nikdar rabil probat, ker bojo verjetno osebne zone ali serveri.



Mene zanima samo običen Singleplayer brez vsega. Pač, da lahko igraš sam kakor hočeš in kadarkoli hočeš kot naprimer Fallout ali Stalker in tako naprej.

Pesimist ::

Tr0n je izjavil:

Sem na US store-u nabavo ja. Upam, da ne bo komplikacij na EU accountu, kjer imam PS+.


oh shitz. Mislim da si zdaj 60$ bek fukno, pa se refund je samo v evropi opcija, kr je zakonsko določena. Slutim najhujše. Vidim 2 problema tu. Igre same brez plusa menda nemores spilat razen ce piše da lahko. Šherat na primarni account je pa tudi nemores ce ni to tvoj primarni povezan račun.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

oo7 je izjavil:

Pesimist je izjavil:

zakaj? Ce pa je primarno singleplayer with friends. Torej PVE, kot mmorpgji
PvP pomoje neboš nikdar rabil probat, ker bojo verjetno osebne zone ali serveri.



Mene zanima samo običen Singleplayer brez vsega. Pač, da lahko igraš sam kakor hočeš in kadarkoli hočeš kot naprimer Fallout ali Stalker in tako naprej.


Pa to laho. Ce te pa prisotnost drugih na mapi moti, pol pa ni taprav špil. Pa tudi nekih dialogov in storije zaenkrat nisem zasledil.

Tr0n ::

Pesimist je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Sem na US store-u nabavo ja. Upam, da ne bo komplikacij na EU accountu, kjer imam PS+.


oh shitz. Mislim da si zdaj 60$ bek fukno, pa se refund je samo v evropi opcija, kr je zakonsko določena. Slutim najhujše. Vidim 2 problema tu. Igre same brez plusa menda nemores spilat razen ce piše da lahko. Šherat na primarni account je pa tudi nemores ce ni to tvoj primarni povezan račun.

Baje da gre, dokler account, pod katerim zelis igrat, nastavis kot primary. Bomo vidli v cetrtek/petek. :)

Pesimist ::

ja to je opcija. Slabost tega je ce rabiš plus, kar nevem če je pogoj pri tej igri moraš dokupit, druga pa je da imaš zdaj ločen psn username za to igro. Bolša opcija je vse na US accju meti.
V tem primeru pa nimas cloud savegame storage na slovenskem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Plus rabis za vse, razen za story misije (vsaj tako je bilo v alphi). Imam pa PS+ na EU accountu, tak da bom sprobal to kombinacijo, pa da vidimo.

Pesimist ::

medenko ::

droolz

Pesimist ::

PVP me prefec na shitty titanfal spominja.

Tr0n ::

No, US beta laufa na EU PS+ accountu, tak da predvidevam, da bo final release tudi.

Pesimist ::

ja sej pomoje nimajo locenih serverov ker drugace nemores friende iz celega sveta invajtat v game. Nevem ce bi PSN in Xbox na to pristala. Kaki lokalni town serveri ze mogoce.

Torej si downloado iz US, pognal pa na EU? To naj nebi delalo zaradi nemožnosti sherat teh ne primarnih accountov pač.

Tr0n ::

Kupil preorder na US za 44 EUR, zraven dobis beta access, spilal beto na EU+.

medenko ::

igra owna...tron kako imaš psn?

dukaric1991 ::

A ima kdo izmed vas ki ste prednaročili na ps4 kakšno dodatno kodo za beto za delit :)? lahko na zs. Lahko tut gremo kaj skupaj zaigrat

Tr0n ::

medenko je izjavil:

igra owna...tron kako imaš psn?

megatroncek

medenko ::

te bom dodal :)

Tr0n ::

First come, first serve. Napisite, ce ste ponucali kodo.

Voucher Code for PS4: F8N8-94NA-97NN
Voucher Code for PS3: 68JM-B3NK-T4FN

oo7 ::

Tr0n ::

No, pa je konec zabave. Danes zjutraj sem zelel zagnat Destiny na EU accountu in je zalockan. You can only run the application on account that holds the license. :)

Moral of the story: vse kupujte, vklucno s PS+, na US accountu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

medenko ::

Tr0n ::

Never mind, zdaj je pa slo. Weird.

Pesimist ::

to se bolj sliši kot inside destiny bug. Ni blo povezave med account serverom, da bi sploh vnešen CDkey zaznal.
BTW jaz nisem kupo igre na koncu. Sem mel cajt malo gledat strime pa se mi ni zdelo prevec zanimivo. PS4 bo še kar čakala na resnejšo uporabo it seems. Tudi Last of us nisem to šure da bom.

medenko ::

čudno, da ti ni všeč. meni je super.

Tr0n ::

Jp, prav addictive je tale Destiny. :)
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Destiny 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32742888 (2155) oo7
»

Bloodborne (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
15621890 (1339) 2dark
»

Anthem (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21521553 (9260) dolenc
»

Shadow of War (Shadow of Mordor 2) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7610880 (3978) oo7
»

E3 2013 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14919601 (16766) oo7

Več podobnih tem