» »

Napis "1. Dostop" na položnicah

Napis "1. Dostop" na položnicah

CaqKa ::

Kaj pomeni napis "1. dostop" pri položnicah?
Do zdaj sem tole zasledil pri tušmobil in simobil položnicah.

CoolBits ::

Pri T-2 imam 2. dostop...
To bi tudi mene zanimalo.

Anney ::

Opomin, oz. druga položnica.
Prvi dostop je original, prav tako lahko dobiš drugi dostop, če si slučajno naročen na e-račun.

bozicek ::

Pri meni (Simobil) je tako da, 1. dostop je original poloznica za tisti mesec, 2.dostop pa opomin
Darila letos samo za poredne

CoolBits ::

Ne jaz imam pri T-2 samo položnico brez e-računa, ki ni opomin in je 2. dostop.

Master_Yoda ::

Eno vprasanje: Dobivate vsi pri tusmobilu poloznice okoli 12 ? Meni je smesno da pride poloznica 12 rok placija pa je 15, druge poloznice vse dobim vec kot en teden preden je rok za placilo.

Zdi se mi da namerno dajo samo par dni, da lahko potem racunajo zamudnino (oz. kako temu recejo).

Smurf ::

Jaz sem opaizl pri simobilu, da ce imam dolg izpisek klicev/smsev in le ta zavzame vec prostora kot pride v eno kuverto, dobim dve kuverti. Na eni pise 1.dostop na drugi pa 2.dostop. Ravno ta mesec pa sem dobil kuverto na kateri je pisalo 3. dostop (in ni bil opomin), cesar ne znam razloziti.

Beki ::

Master_Yoda je izjavil:

Eno vprasanje: Dobivate vsi pri tusmobilu poloznice okoli 12 ? Meni je smesno da pride poloznica 12 rok placija pa je 15, druge poloznice vse dobim vec kot en teden preden je rok za placilo.

Zdi se mi da namerno dajo samo par dni, da lahko potem racunajo zamudnino (oz. kako temu recejo).


Jz sm dons dobu položnice od Tusmobila / T2... Res nekam pozno posiljajo .. Vse drugo pride nekje do 8. v mesecu

CaqKa ::

Master_Yoda je izjavil:

Eno vprasanje: Dobivate vsi pri tusmobilu poloznice okoli 12 ? Meni je smesno da pride poloznica 12 rok placija pa je 15, druge poloznice vse dobim vec kot en teden preden je rok za placilo.

Zdi se mi da namerno dajo samo par dni, da lahko potem racunajo zamudnino (oz. kako temu recejo).

uf .. pa res tudi moja je nekje v začetku tedna prišla in ima rok do 15ega...

Ja očitno ni nekega pravila kaj ta 1. dostop pomeni... ampak so kr brez nekih obrazložil začeli to pisat gor na položnice...

McHusch ::

Beki je izjavil:



Jz sm dons dobu položnice od Tusmobila / T2... Res nekam pozno posiljajo .. Vse drugo pride nekje do 8. v mesecu



Razen Gen-I. Elektrika in plin od njih prideta strašno pozno, po navadi po 15. Je pa res, da je rok plačila do konca meseca

joze28 ::

To nima povezave katera položnica je.

Dostavna/logistična mreža Pošte Slovenije se smatra kot "javna infrastruktura" kot npr. telefonsko omrežje ali železnice.

Zato eno podjetje zbere pošiljke od različnih pošiljateljev, jih razvrsti po naslovnikih in dostavi v PLC da Pošta Slovenije raznosi.

To je označeno s "1. dostop"

nomad_soul ::

Od novembra 2011 dobivam položnice z napisom "2.dostop"??? simobil

mHook ::

To nakazuje, kater cenik se uporablja za obdelavo pošiljek.

1. DOSTOP - Standardna pisma, navadna pisma in dopisnice, oddane na regijskih sprejemnih pos?tah in sortirane po posamezni dostavni pos?ti oziroma izroc?ilni pos?ti za pos?te, za katere Pos?ta pos?iljk ne usmerja strojno; za pos?te, za katere Pos?ta strojno usmerja pos?iljke, se pos?iljke ne sortirajo po dostavnih pos?tah oziroma izroc?ilnih pos?tah
2. DOSTOP - Standardna pisma, navadna pisma in dopisnice, oddane na regijskih sprejemnih pos?tah in sortirane po posameznem dostavnem okraju in loc?eno za pos?tne predale posamezne dostavne pos?te oziroma izroc?ilne pos?te
3. DOSTOP - Standardna pisma, navadna pisma in dopisnice, oddane na dostavnih pos?tah oziroma izroc?ilnih pos?tah in sortirane po posameznem dostavnem okraju in loc?eno za posamezni pos?tni predal posamezne dostavne pos?te oziroma izroc?ilne pos?te

vir: https://www.posta.si/Documents/Zakoni%2... stran 23.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14943743 (16315) Excavator
»

Plačilo prek spletne banke

Oddelek: Pomoč in nasveti
212890 (1509) morosito
»

Gotovine pri Telemachu ne sprejemajo

Oddelek: Loža
469181 (7082) BlaY0
»

E-bančništvo?

Oddelek: Loža
344360 (3262) fosil

Več podobnih tem