» »

Hrana, ki je res pekoča

Hrana, ki je res pekoča

Free Bird ::

Pozdrav,
ravno zadnjič se mi je naredilo, da grem v trgovino po čips in ker sem ljubitelj pekoče hrane vzamem tistega na katerem piše, da vesbuje zmlete pekoče feferone ali čijije, ne spomnim se. Par dni prej kupim tuno, ki bi naj bila pravtako pikantna, verjetno pa je od nje bolj pekoča še pomaranča. Zanima me predvsem za čips, pa tudi drugo hrano. Kaj naj kupim, da bo res pekoče in ne le nateg?
LP

freesty ::

http://www.hotsauceworld.com/vicviphots...

Tole si kup pa si posipi po hrani ;)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Fave ::

Pa sam še dodatno posuj z mletim čilijem. Če imaš rad res pekoče, boš težko to dobil že pripravljeno.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

Unknown_001 ::

Semena od Čilijev ti svetujem, da si kupiš, pa malo vrtnariš. Dober hobi, pa še okusno "erh" "kreh" "erhm" pikantno je:D.

Svetujem ti Joloki sorto, sicer mislim, da se da tudi močnejše stvari dobit, ampak so tako pekoči, da se boš obsral, če nisi navajen. (opravičujem se izrazu)

Ko so čiliji dovolj zreli, jih pa samo posušiš in zamešaš v omake, ipd.

Enjoy your life:))

Fave ::

My mind's a hyper tool that fixes everything.

#000000 ::

Če bi rad da res zažge si naroč Trinidad scorpion.

Pa preden začneš glodat poiklič na urgenco :)

Unknown_001 ::

Tega je bratranc zadnč probal, če ne bi mel jugurta zraven mislm, da ne bi zdržal :))

#000000 ::

Na youtube je polno posnetkov, nekdo iz bivše yuge ga je podtaknil "da kao ne bo takoj sekal" kolegu :) ta video me je nasmejal najbolj :) "celo rodno knjigo mu je omenil"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Free Bird ::

Ne s tem RES PEKOČE nisem mislil zelo zelo pekoče ampak ,nekaj kar je pekoče in ni nateg :)
Drugače pa imam tudi sam 5 čilijev doma, bi jih zasadil še nekaj, ampak ni sedaj že prepozno? Ker rabi zadeva zelo dolgo da vzkali...

Zgodovina sprememb…

piromanček ::

ma nared si en kung pao doma kaki čips

cebelar123 ::

Ni še prepozno. Jaz jih bom posadil ta vikend. Tako da bojo prvi rdeči, če bo lepo sonce v začetku avgusta in potem vse do novembra oz prvega resnega mraza.

Zgodovina sprememb…

Free Bird ::

ok, jih bom pa kar jutri :)
Katere sorte pa imaš?
Jaz imam sedaj Lemon drops in Fatalli, tistega, ki ga nisem zasadil pa ne poznam točno, je pa rdeč.

eric_cartman ::

Jst sm iz Texasa dobil cel paket Arizona Gunslingers sauce. Od mami kolegica je šla ke in ve da ful obožujem pekočo hrano.. Jaz jem kar hudo pekočo.. Ponavadi drugi švicajo, ko je meni ravno prav. Mogoče sem po nekem času vseeno že izgubil občutek kaj je pekoče in kaj ne. Tako, da se zna zgodit, da mal pretiravam glede tega včasih. Ampak te omake so meni zakon. Stale so pa točno 5$ & 12 centov.



Osebno najbolj zažiga red jalapeno sauce in habanero sauce! In še dober okus in vonj ima.

Zgodovina sprememb…

Free Bird ::

zgleda strupeno >:D jaz sem na celjskem sejmu probal tole: http://www.kupicili.si/sl/trgovina?page... , zadeva zažiga, probal sem za kako šibično glavo pa sem 10 min skoraj zvezde videl :)) no jaz jem tako zmerno pekoče, čez čas ko se bodo brbončice malo privadile bom pa moral verjetno malo pojačati zadevo.

shadeX ::

Mah. Grem zadnič na kebab in ima eno poličko samo pekočih reči. Od nekih prahov, pa do omak. Sm mu reku nej mi da vse. Tip mi da vse, primem kebab in začnem jest. Skor čutu nism..

dej to so vse nategi dej :D

eric_cartman ::

Meni je recimo že zeleni tabasco kar vredu zadeva, če je malo večja količina ali pa čili v prahu (rumen ) sem pozabil mislim, da od podravke al nevem kaj.. Sicer pa se mogoče lahko kje dobi čisti wasabi. To ma ubistvu skoraj identičen okus kakor naš hren le da je še za par stopenj močnejši. Tukaj pa ti prečisti vse poti.. Še ušesa! Res zažge.

ShadeX
To maš prav.. Še mlada čebula je bolj pekoča od tistega praha.. Pol pa majo neko tekočino, ki je mislim da sušen čili namočen v olje.

Zgodovina sprememb…

freesty ::

Kje bi lahko dobil "Pain 100% hot sauce" pod pogojem, da posiljajo v Slovenijo in da ni treba placat s kreditno. (Paypal lahko).
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

sasli ::

cebelar123 ::

Imam "dorset naga"
Tole je iz leta 2011



Na koncu sezone jih poberem kaj mi jih ostane in jih posušim.Nato pa jih po potrebi meljem.

TESKAn ::

Tle mi rastejo čiliji čez celo leto :). Če je paprika na toplem, jih ne zmanjka.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

bdoxx ::

sasli je izjavil:

tole poskusi http://www.kellys.eu/index.php?cid=79

to ni P od pekočega, pa še ogaben je...

dmok ::

Jaz sem poskusil Infinity Chilli Sauce. Zadeva je res precej pekoča, ampak meni totalno neokusna. Imajo pa še Infinity And Beyond Chilli Sauce, ki bi naj bil še bolj pekoč.

d.

VaeVictis ::

Baje je tale omaka zelo pekoča:

100% Pure Naga - Čili Pipp

bosmla ::

Ce se ni omenjeno poskusi (pravi) Wasabi hren...

Matija82 ::

Čili Pipp je mednarodno priznana znamka, tako da nič bat, da ne bo peklo ;)

dmok ::

Ravnokar sem poskusil Čili Pipp Bhut Jolokia omako. Kaj si nor. 100% priporočam.

d.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ljubitelji pikantne hrane (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Loža
1400244078 (28661) FireSnake
»

Vok in stir-fry (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6715971 (13572) Brane22
»

Pekoče omake - začimbe

Oddelek: Loža
246288 (4714) satyr
»

Škodljivost pekoče hrane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5822001 (19908) ales85
»

Pekoče omake

Oddelek: Loža
2710389 (8119) JoeHunter

Več podobnih tem