» »

PS4

PS4

««
150 / 162
»»

z3ro ::

Okej očitno res ampak mislim da v sloveniji tezko naletis na taksno.

St235 ::

Zvezdica27 je izjavil:

živjo,

a če se kupi rabljen ps4 pro, so kake nevarnosti, da je banan itd?

Kako se potem to preveri?

tnx,

zz


Če boš imel možnost sprobat rped nakupom najlažje tako, da se povežeš v PSN store.

Zvezdica27 ::

kaj tam bi napisalo, da si banan oz. če se poveže je ok?

zz

Bantani ::

Zvezdica27 je izjavil:

živjo,

a če se kupi rabljen ps4 pro, so kake nevarnosti, da je banan itd?

Kako se potem to preveri?

tnx,

zz



Pa kaj bos to kupoval rabljeno...raje das 50-80eur vec pa imas novo z garancijo...pa zdaj je bila neka akcija za pro-ja okrog 340eur se mi zdi...pa se bojo akcije samo spremljat je treba.

Zvezdica27 ::

ma, če dobim za manj 2 kontrolerja ali celo volan... pa še točno tiste 3 špile, ki bi jih...

zz

St235 ::

Zvezdica27 je izjavil:

kaj tam bi napisalo, da si banan oz. če se poveže je ok?

zz


ja, če je konzola bana ( s trani sonyja) potem dostop do psn stora ni možen. Oziroma se sploh ne moreš vpisat v PSN.

GregiB ::

Kdo ve, je kje v SLO ali bližnji okolici kakšen black friday / cyber monday popust na konzole PS4? Kolegica kupuje... thx.
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

puginho ::

Bo treba počakat na black friday

jijetelu ::

menda se začnejo BF akcije ta petek, 22.11., mislim da bodo akcijske cene v sklopu late night shoppinga, ki bo ta dan, tako da malo poglej v Harveyu al pa Big Bangu

filip007 ::

Upam, da bo Sniper Ghost Warrior Contracts boljša, 3 se mi je sesula parkrat in če si pritisnil PS gumb je delala v ozadju naprej.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Bantani ::

GregiB je izjavil:

Kdo ve, je kje v SLO ali bližnji okolici kakšen black friday / cyber monday popust na konzole PS4? Kolegica kupuje... thx.


Ima konzolko pa goblin neke akcije...ps4 pro recimo 345eur,kar se mi zdi super cena za to konzolo...ne vem pa,ce bo se kaj nizja cena razen tujina.

Bantani ::

filip007 je izjavil:

Upam, da bo Sniper Ghost Warrior Contracts boljša, 3 se mi je sesula parkrat in če si pritisnil PS gumb je delala v ozadju naprej.


Sniper ghost warrior contracts igram ze par urc in zaenkrat se mi še ni sesula...Vem pa,da 3ka je bila katastrofa..sploh se ni dalo igrat na zacetku...sem moral par updejtov pocakat,da si sploh lahko igral...tako,da tukaj sem prov presenecen:)

Bantani ::

Je pa sniper elite dosti boljsa igra kakor ta SGW serija...sploh ni primerjave

Bantani ::

Ce vas kaj zanima...zasledil eno stran Aliansa...TOP ponudba ps4pro+fifa20 za 339eur

scipascapa ::

scipascapa ::

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

Badwolff ::

scipascapa je izjavil:

https://www.game.co.uk/en/dark-souls-tr...



BUY NEW £29.99
BUY PREOWNED £34.99 SAVE £8.00

hmmm

scipascapa ::

akcijo za NEW imajo.

GregiB ::

BigBang in Harvey Norman imata oba Black Friday akcijo na P4 konzole in opremo. Vse konzole -100 €
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Gogyto ::

Trupl0 ::

kar se tiče bananih konzol...it happens

 ban

ban



PS: vse konzole in paketi --- minus 100€
VR minus 100€
Vsi dualshocki, prav tako limited izdaje, 40€
PSN naročnina 45 €
If you are going through Hell, keep going !

scipascapa ::

Zvezdica27 ::

hm. no zdaj pa ni več izgovora da ne kupiš pro in to novega. Zdaj je pa samo stvar odločitve...

so tudi kaki volani znižani, kak bundle z recimo gran turismo? Sem iskal pa nič našel.

zz

filip007 ::

Nisem vedel, da rabim Neon moč na strehi za sledenje tovornjaku v Infamous Second Son, je kdo prišel do tja?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

filip007 ::

Ja sem rešil, sem dal "abandon mission" pa od začetka celo misijo pa je šlo.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

scipascapa ::

IGABIBA akcije

https://www.igabiba.si/iskanje-sonybf20...

DAYS GONE 15€ kdor še nima, mora nujno vzet.

filip007 ::

Bom počakal na Last of Us 2, saj za PS4 bo še nekaj novih iger preden pride PS5 ven.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

filip007 ::

A je Bloodborne težka, slišim dobre kritike, samo da je kar težka.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

St235 ::

Stvar definicije v primerjavi z dark souls ni težka. V primerjavi z ostalimi predstavnicami žanra ki temelijo na slepem nabijanju gumbov pa je svinjsko težka.

filip007 ::

Hvala, potem to ni zame, sem obrnil Horizon Zero Dawn, sem mi je zdela najboljša od vseh.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Badwolff ::

Bloodborne morš igrat

yayo ::

filip007 je izjavil:

Hvala, potem to ni zame, sem obrnil Horizon Zero Dawn, sem mi je zdela najboljša od vseh.

vzami Control.

filip007 ::

Ma Control letaš po prostorih, bom vzel Bloodborne, ko bo 10€.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Bantani ::

Bloodborne je bil ne dolgo nazaj zastonj na ps+...tisti,ki jo kupujete se jo definitivno splaca vzeti za 15eur...za tako ceno ne vem,ce bi jo se v angliji dobil.

Bantani ::

yayo je izjavil:

filip007 je izjavil:

Hvala, potem to ni zame, sem obrnil Horizon Zero Dawn, sem mi je zdela najboljša od vseh.

vzami Control.


Glede na izid igre control ima se prevec visoko ceno...bo treba se pocakat,da malo cena pade...treba ps store spremljat:)

filip007 ::

Imam naročeno Red Dead 2 za 20€ rabljeno, Bloodborne pa novem letu, če bo ugodna cena.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

yayo ::

Bantani je izjavil:


Glede na izid igre control ima se prevec visoko ceno...bo treba se pocakat,da malo cena pade...treba ps store spremljat:)


Control je dobila nagrado kritike na Golden Joystick Awards 2019, kar je v bistvu sporočilo publiki, da je spregledala odlično igro zato, ker budget za marketing ni bil "ameriškega" kalibra. Upam, da bo nagrada vplivala na prodajo.

Vazelin ::

filip007 je izjavil:

A je Bloodborne težka, slišim dobre kritike, samo da je kar težka.

Igra generacije imo. Ampak je svinjsko težka. Vsaj men. Prvega bossa sem po sreči premagal ker se je zataknil drugače bi verjetno glih tam končal:)) je pa meni osebno vibe, okolica na neki svoji ravni. Sigurno so avtorji kar nekaj drogic pojedli med izdelavo
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Magic1 ::

Bloodborne je od istih kot Dark souls. Težavnost je en od čarov njihovih iger. Dark souls 3 sem igral na pcju, Bloodborne me pa čaka na ps4. Sam lotit se je moram (upam da bo čez zimo več časa).
Magic

Vazelin ::

Kljub vsemu bi lahko bil špil malo bolj prijazen do začetnikov. Ne da te takoj na začetku že posiljuje nek volkodlak:)) Jaz sploh nisem vedel, da maš kakšno orožje na začetku lol in sem z golimi pestmi igral veliko število ur :D Pa Father Gascoigne je res malo pretežak za prvega obveznega bossa zato, ker ko te zrejpa rabiš spet 5 min da prideš do njega. AMpak ja, v tem je čar igre. Če bi bila easy ne bi bila pol tako dobra, to je res.

Sem se pa res zabaval z Bloodstarved beast bossom. Preprosto cool fight, ko gre v zadnjo fazo pa pulz takoj gor
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Zvezdica27 ::

evo samo da vam povem, bil sem v Bruslju ta teden, tam je bil slim v black friday za 199e.

zz

Bantani ::

Zvezdica27 je izjavil:

evo samo da vam povem, bil sem v Bruslju ta teden, tam je bil slim v black friday za 199e.

zz


Sej pri nas je tudi 199e:)

yayo je izjavil:

Bantani je izjavil:


Glede na izid igre control ima se prevec visoko ceno...bo treba se pocakat,da malo cena pade...treba ps store spremljat:)


Control je dobila nagrado kritike na Golden Joystick Awards 2019, kar je v bistvu sporočilo publiki, da je spregledala odlično igro zato, ker budget za marketing ni bil "ameriškega" kalibra. Upam, da bo nagrada vplivala na prodajo.


Sej ne recem,da je slaba igra ni pa spet neki presezek...za preigrat in to je to:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bantani ()

jijetelu ::

Bantani je izjavil:

Bloodborne je bil ne dolgo nazaj zastonj na ps+...tisti,ki jo kupujete se jo definitivno splaca vzeti za 15eur...za tako ceno ne vem,ce bi jo se v angliji dobil.


če je marec 2018 zate ne dolgo nazaj :))

Bantani ::

jijetelu je izjavil:

Bantani je izjavil:

Bloodborne je bil ne dolgo nazaj zastonj na ps+...tisti,ki jo kupujete se jo definitivno splaca vzeti za 15eur...za tako ceno ne vem,ce bi jo se v angliji dobil.


če je marec 2018 zate ne dolgo nazaj :))


Ma nisem niti gledal katerega mes.je bil zastonj:)...ves,da meseci kar letijo...se mi je zdelo kot,da je bilo to 2 meseca nazaj zastonj:D

Zvezdica27 ::

pol pa ok!

zz

Gogyto ::

Bloodborne od danes na PSN store, Christmas Deals, mislim da 9,99 EUR.

scipascapa ::

Saj si ga dobil zdaj med BF retail po 14,99€

kitl76 ::

Kaj je pa ta mesec v PS plus?

Vazelin ::

Berem da sladki Titanfall2
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
««
150 / 162
»»