» »

PS4

PS4

««
151 / 162
»»

Gogyto ::

scipascapa je izjavil:

Saj si ga dobil zdaj med BF retail po 14,99€


Jaz ga imam od PS Plus zastonj. Sem zgolj napisal, da ga je zdaj možno dobit še ceneje kot za BF.. :)
Ko se je ravno omenjal.

davorin11 ::

Če koga zanima,prodajam bloodborne GOTY edition z dlc....
Zame dlc še boljši,kot običajna verzija, tudi glede orožji...
---)-@

filip007 ::

Bloodborne je preveč brutalna zame, sem obrnil The Order 1886 in The last of us, imam zadosti zombijev, volkodlakov in drugih čudnih stvorov.

Je pa Bloodborne za 12EUR na Bolhi, če bo kdo žez novo leto vzel. (Ni moj oglas.)
https://www.bolha.com/ostale-igre-plays...
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

svecka ::

Je kdo menjal/upgrejdal ps4 disk? HDD, SSD ali SSHD. Izkušnje, kaj se je obneslo bolje?

filip007 ::

Naj bi bilo do 15-20s hitrejše nalaganje, pomoje se ne splača menjati.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

jijetelu ::

svecka je izjavil:

Je kdo menjal/upgrejdal ps4 disk? HDD, SSD ali SSHD. Izkušnje, kaj se je obneslo bolje?


jst mam SSD not, malo se pozna, prav veliko pa ne

Bantani ::

Jaz sem menjal dobre 2leti nazaj disk pri proju 1TB na 2TB in ni nekih bistvenih razlik glede hitrosti razen,da imam zdaj dosti vec placa:)

rawlit ::

Kakšna je realna cena za rabljen PS4 slim 1TB, 1x DS4 controller, star točno 1 leto, ohranjen kot nov (malo igran) + 2 leti podaljšanje garancije (Big Bang)? Hvala.

kitl76 ::

Jaz bi svojga Pro-ja starega 10 mesecev recimo prodal trenutno za 200 eur. Za takega bi dal pa 150 eur.

Zvezdica27 ::

lp,

jaz seice ps4 nimam, a ker so bili novi slimi sedaj 199e na black friday, bi jaz rekel, da tam... 170 nekje...

rawlit ::

Tudi trenutno je aktualna božična ponudba in je PS4 slim 500GB na voljo za 199€. Se mi pa zdi 150-160 € pravična cena.

davorin11 ::

rawlit je izjavil:

Kakšna je realna cena za rabljen PS4 slim 1TB, 1x DS4 controller, star točno 1 leto, ohranjen kot nov (malo igran) + 2 leti podaljšanje garancije (Big Bang)? Hvala.

Trenutno se ne splača prodajat,ker so vsepovsod neke akcije in nižje cene...počakaj do januarja,bos kakih 50eur vec iztržu...;P

Ps: Se pa splača kupit ;)
---)-@

filip007 ::

Sem vzel Hitman 2 za 20€ na Mimovrste, se mi zdi ugodna cena.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

svecka ::

rawlit je izjavil:

Kakšna je realna cena za rabljen PS4 slim 1TB, 1x DS4 controller, star točno 1 leto, ohranjen kot nov (malo igran) + 2 leti podaljšanje garancije (Big Bang)? Hvala.


Jaz sem slim ps4 +1 1 igra + 1 controler nabavil za 80 eur (star 2.5 let, malo rabljen).

Ps4 imho se ne splača kupit nov, ker pride ps5 naslednje leto božiča ven (tako pravijo).

rabljene igre sem jauz kupil na razprodajah v trgovini goblin.si (prešnji teden so imeli akcijo, vsaka druga rabljena 90% off). Nove pa so tam 15€ bile na razprodaji.

Plošček itak rabiš samo za zagon igre, igra se cela naloži na disk.

rawlit ::

Ker sem novega kupil s tremi igrami za 250 €, bi imel slabo vest prodajati 1 leto starega brez iger za 200 €.
Sem ga dal naprej za 150 € in naročil PRO.

Berserker ::

PS4PRo se še vedno splača nabavit, predvsem ker nova konzola ne bo avtomatsko takoj podprta z vsemi trenutnimi naslovi, drugo bo tudi višja cena nove konzole.

springfield ::

PS5 bi naj bil BW compatible, tak da bodo nacleoma vse igre tudi na njem z verjetno boljsim performancom.

St235 ::

naj bi bil, načeloma, verjetno....

kaj če raje počaka tja do 2050, ker bo PSXY zunaj?

kitl76 ::

SAmo, do ps5 je še več kot leto dni, da ga boš imel v dnevni sobi.

springfield ::

Pusti Lakotnika, more kompenzirat svoj mikropenis na forumu.

St235 ::

V čem je dodana vrednost čakat x let na naslednjo generacijo konzol, zaradi 10 če?

Performance boost bo pri starih igrah zanemarljiv, remastered verzije pa z BW compatibility nimajo nič.

Po tako zgrešeni logiki nikoli nima smisla kupit konzole/pc/tc/avto/burek ker nikoli ne več če ne bo čez leto dve kaj boljšega na voljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

springfield ::

Pa dobro, ti razumes, da pride cez eno leto konzola in da bodo delali PS4 spili (tako vsaj obljubljajo) na njej? Ne govorimo od 10 letih. Tak da ce nekomu ni nuja, da ima zdaj PS4 in lahko pocaka se eno leto, se mu bol splaca vzet PS5, ko pride.
Performance boost si pa ze prevero al kako ves, da bo zenamerljiv? In kaj mesas remastered tu zraven, ce se sploh nismo pogovarjali o tem?

St235 ::

Ne govorimo od 10 letih.

govorimo o 10, da ne rečem 100 čejih, ker o konzoli ni znanega nič konkretnega. Niti datuma začetka prodaje ni.

Pa dobro, ti razumes, da pride cez eno leto konzola in da bodo delali PS4 spili (tako vsaj obljubljajo) na njej?

Pa ti razumeš da VERJETNO pride konzola naslednje leto? Vse kar imamo v tem trenutku je napoved sonya da bo by the end of 2020 (holiday season). In da bo VERJETNO podpirala BW compatibility? A pa ti razmeš, da je do tam najmanj eno leto? Da nikjer ni razloženo kaj pravzaprav pomeni BW compatibility predvsem pa da nikjer ni omenjeno, da bo to že takoj ob začetku na voljo? Kaj pa če to sam opomeni da boš špile lahko za polno ceno kupil v storu? Kaj če bo to samo nadgradnja steaming servica playstation now in boš plačeval mesečno naročnino?

Nekomu, ki mu ni nuja da ima kozolo, lahko počaka tudi še kakih 30 let pa ne kupi konzole.

Performance boost si pa ze prevero al kako ves, da bo zenamerljiv?

Vprašal sem isto kristalno kroglo, kot je tebi povedala da boš na ps5 drugo leto lahko poganjal ps4 ploščke.

Kaj si predstavljaš pod performance boost? Ker igre za konzole so bolj kot ne optimizirane in zaklenjene na specifično resolucijo, FPS itd... Ja, kak load time bo mogoče hitrejši ampak to je bolj kot ne to.

Preprosto je preveč čejev, da bi se s tem obremenjeval, če imaš željo imet konzolo in špilat igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

puginho ::

Se strinjam, brezveze je čakat na ps5, ker poceni nebo, razprodan bo takoj, tako ga bo drugo leto tudi težko dobit, igre bodo drage,...

Komot špilaš ps4 še 2-3 leta in pol presedeš na ps5 ko bo tudi izbor iger dosti večji

svecka ::

kupi rabljen ps4 pro če že za max 150€. Škoda 300€

springfield ::

St235 je izjavil:

Ne govorimo od 10 letih.

govorimo o 10, da ne rečem 100 čejih, ker o konzoli ni znanega nič konkretnega. Niti datuma začetka prodaje ni.

Pa dobro, ti razumes, da pride cez eno leto konzola in da bodo delali PS4 spili (tako vsaj obljubljajo) na njej?

Pa ti razumeš da VERJETNO pride konzola naslednje leto? Vse kar imamo v tem trenutku je napoved sonya da bo by the end of 2020 (holiday season). In da bo VERJETNO podpirala BW compatibility? A pa ti razmeš, da je do tam najmanj eno leto? Da nikjer ni razloženo kaj pravzaprav pomeni BW compatibility predvsem pa da nikjer ni omenjeno, da bo to že takoj ob začetku na voljo? Kaj pa če to sam opomeni da boš špile lahko za polno ceno kupil v storu? Kaj če bo to samo nadgradnja steaming servica playstation now in boš plačeval mesečno naročnino?

Nekomu, ki mu ni nuja da ima kozolo, lahko počaka tudi še kakih 30 let pa ne kupi konzole.

Performance boost si pa ze prevero al kako ves, da bo zenamerljiv?

Vprašal sem isto kristalno kroglo, kot je tebi povedala da boš na ps5 drugo leto lahko poganjal ps4 ploščke.

Kaj si predstavljaš pod performance boost? Ker igre za konzole so bolj kot ne optimizirane in zaklenjene na specifično resolucijo, FPS itd... Ja, kak load time bo mogoče hitrejši ampak to je bolj kot ne to.

Preprosto je preveč čejev, da bi se s tem obremenjeval, če imaš željo imet konzolo in špilat igre.

Ne, konzola pride naslednje leto, Sony ni kot tvoji mozgani, ki vidijo samo mikropenise in nakladajo tja v tri dni. In marsikaj je znanega, kot recimo arhitektura, uporaba NVMe diskov, itd. Ce ti nisi zasledil, ne pomeni, da ni nic znanega.
Ze na PS4 Pro je performance boost, nektare igre tecejo pri visji resolucije, druge pa imajo visje in stabilnejse FPS-je.
Znova, napisano je bilo, ce se cloveku ne mudi z nakupom, prav tako je bil samo odgovor na trditev, da ne bo iger za novo konzolo.
Moja kristalan krogla so izjave Sonyjevih zaposlenih, o tvoji pa raje ne bi...

JanezH ::

LOL

St235 ::

Moram reč, da je res fascinantna ta tvoja obsedenost z moškimi spolnimi organi.

Ze na PS4 Pro je performance boost, nektare igre tecejo pri visji resolucije, druge pa imajo visje in stabilnejse FPS-je.

Igre, ki na ps4 pro delujejo boljše (rezolucija, fps) kot na klasičnem ps4 so bile razvite s tem namenom.

In marsikaj je znanega, kot recimo arhitektura, uporaba NVMe diskov, itd. Ce ti nisi zasledil, ne pomeni, da ni nic znanega.

Kakorkoli sedaj spreobračaš besede ni popolnoma ničesar znanega o tem kako bo zgledala BW compatibility, na katerega se ti slaboumno sklicuješ. Razen tega, da mogoče nekoč bo.

Ne, konzola pride naslednje leto,

Še enkrat, ker si očitn nepismen. Vse kar je uradno znanega je, da bo konzola na voljo za praznike 2020. Kje, v kakšnih količinah in za kakšen denar je zgolj in le ugibanje.

Zdaj ti in tvoj spolni organ se lahko še toliko napihujeta je na koncu dneva argumentacija, da se splača počakat precej kilava. Kdor ima željo igrat lahko sedaj za solidno ceno dobi (novo ali rabljeno) konzolo, ki ima na voljo konkretno knjižnico vrhunskih naslovov med katerimi so številne ekskluzive. Kakorkoli obračaš zadevo bo ps5 bistveno dražji, ga bo prekleto težk odobit v 2020 in je velika verjetnost, da bo ob splavitvi precej omejeno število iger.

Lahko pa seveda čakaš naslednjih 50 let, ker bo vedno nekaj boljšega za vogalom in svojim zepto penisem deliš slaboumne nasvete.

springfield ::

Ti si ocitno funkcionalno nepismen, kje sem napisal, da se splaca cakat, ce ima namen zdaj igrat? In kje sem trdil, da jo bo lahko vsakdo kupil oz trdil, da bo neomejena kolicina konzol?
Zopet kar nekaj bluzis in vsiljujes stvari, ki jih nikoli nisem napisal.
Glede penisov pa bodi raje tiho, ker ne mine tema, da jih ne omenjas :)

St235 ::

ne mi podtikat svojih penis fetišev.

kje sem trdil, da jo bo lahko vsakdo kupil oz trdil, da bo neomejena kolicina konzol?

Trdil si da bo konzola na voljo 2020. In nekomu, ki razmišlja da bo konzolo kupil to pomeni da jo bo lahko takrat tudi dejansko kupil. Sedaj pa slaboumno priznavaš da temu mogoče ne bo tako.

Tak da ce nekomu ni nuja, da ima zdaj PS4 in lahko pocaka se eno leto, se mu bol splaca vzet PS5, ko pride.

si sposoben na konkretni izjavi, ki si jo ti podal v tej, pojasnit kako točno se bo splačalo vzet ps5 čez eno leto(ki mogoče sploh ne bo na voljo)? Kaj točno se pri nakupu katerekoli kozole sploh splača, glede na to kaj pametuješ?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: JanezH ()

kitl76 ::

Lahko imate micro ali maksi penise konzole za normalen denar ne bo pred marcem 2021.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

springfield ::

St235 je izjavil:

ne mi podtikat svojih penis fetišev.

kje sem trdil, da jo bo lahko vsakdo kupil oz trdil, da bo neomejena kolicina konzol?

Trdil si da bo konzola na voljo 2020. In nekomu, ki razmišlja da bo konzolo kupil to pomeni da jo bo lahko takrat tudi dejansko kupil. Sedaj pa slaboumno priznavaš da temu mogoče ne bo tako.

Tak da ce nekomu ni nuja, da ima zdaj PS4 in lahko pocaka se eno leto, se mu bol splaca vzet PS5, ko pride.

si sposoben na konkretni izjavi, ki si jo ti podal v tej, pojasnit kako točno se bo splačalo vzet ps5 čez eno leto(ki mogoče sploh ne bo na voljo)? Kaj točno se pri nakupu katerekoli kozole sploh splača, glede na to kaj pametuješ?

Saj bo konzola na voljo 2020. Nisem pa trdil, da bo v lokalni stacuni pri tebi. Na sreco nismo vec v srednjem veku in se da dobit stvari dokaj hitro tudi od drugod, ceprav sem preprican, da bodo konec 2020 na voljo tudi pri nasih prodajalcih.
Zdaj ti resno sprasujes kaj je smisel novejse konzole? Ce ne ves, uporabljaj PS1, bos najceneje skoz prisel.

kitl76 je izjavil:

Lahko imate micro ali maksi penise konzole za normalen denar ne bo pred marcem 2021.

Definiraj normalen denar. Dvomim, da bo tak hitro popust, bomo videli. Se spomni kdo kako je bilo pri PS4? Jaz imam bezno v spominu, da se je po 2 letih znizala cena, mogoce se motim.

Zgodovina sprememb…

rawlit ::

Mimogrede, da se ne bosta v nedogled kregala, v bistvu nihče ni vprašal ali se splača danes vzeti PS4(pro) ali čakati na PS5 :))

scipascapa ::

Folk naj kupi danes navadni PS4, uživa kako leto-dve, nato pa kupi PS5, ko mu pade cena. Saj ne govorimo o 10k€ avtu ampak o 200-250€ for crying it out loud.

kitl76 ::

springfield je izjavil:

St235 je izjavil:

ne mi podtikat svojih penis fetišev.

kje sem trdil, da jo bo lahko vsakdo kupil oz trdil, da bo neomejena kolicina konzol?

Trdil si da bo konzola na voljo 2020. In nekomu, ki razmišlja da bo konzolo kupil to pomeni da jo bo lahko takrat tudi dejansko kupil. Sedaj pa slaboumno priznavaš da temu mogoče ne bo tako.

Tak da ce nekomu ni nuja, da ima zdaj PS4 in lahko pocaka se eno leto, se mu bol splaca vzet PS5, ko pride.

si sposoben na konkretni izjavi, ki si jo ti podal v tej, pojasnit kako točno se bo splačalo vzet ps5 čez eno leto(ki mogoče sploh ne bo na voljo)? Kaj točno se pri nakupu katerekoli kozole sploh splača, glede na to kaj pametuješ?

Saj bo konzola na voljo 2020. Nisem pa trdil, da bo v lokalni stacuni pri tebi. Na sreco nismo vec v srednjem veku in se da dobit stvari dokaj hitro tudi od drugod, ceprav sem preprican, da bodo konec 2020 na voljo tudi pri nasih prodajalcih.
Zdaj ti resno sprasujes kaj je smisel novejse konzole? Ce ne ves, uporabljaj PS1, bos najceneje skoz prisel.

kitl76 je izjavil:

Lahko imate micro ali maksi penise konzole za normalen denar ne bo pred marcem 2021.

Definiraj normalen denar. Dvomim, da bo tak hitro popust, bomo videli. Se spomni kdo kako je bilo pri PS4? Jaz imam bezno v spominu, da se je po 2 letih znizala cena, mogoce se motim.


Ne govorim o znižanju o uderuških cenah naših prodajalcev. Da si osvežiš spomin beri to temo od začetka pa boš videl kaj sem mislil.

St235 ::

Zdaj ti resno sprasujes kaj je smisel novejse konzole?

jaz sem te spraševal kaj se pri nakupu konzole splača, ne kaj je smisel. Tolk o nepismenosti, zdaj pa izvoli jokat naprej.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: JanezH ()

springfield ::

Torej, ko zmanjka argumentov zacnes s primitivnimi izrabljenimi frazami. Ves kdo ima tak pristop? 5 letniki, na kateri stopnji razvoja si ocitno tudi ostal. Nima smisla s tabo debatirat, ker nisi sposoben sprejet drugacnega mnenja, tvoje je edino pravo. Si ze veckrat dokazal na tem forumu skupa s svojimi fetisi.

St235 ::

Še vedno čakam na utemeljitev kako se nakup koznole splača...

filip007 ::

Imaš igre, ki so samo na PS4, počasi kapljajo tudi na PC od Quantic Dream.

Jaz sem v 2 letih dal precej za igre kot sem zračunal, samo tako pač je, na PC ne bo nič bolje.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

scipascapa ::

cene rabljenih iger so ugodne + možnost posoje in prodaje.

Berserker ::

scipascapa je izjavil:

Folk naj kupi danes navadni PS4, uživa kako leto-dve, nato pa kupi PS5, ko mu pade cena. Saj ne govorimo o 10k€ avtu ampak o 200-250€ for crying it out loud.


Tole. Enostavno se nove konzole takoj ne splača kupit oz. dokler ni na voljo vsaj nekaj dobrih iger.

Bantani ::

Ce bo tako kot je bilo pri ps4 ob izidu se splaca takoj vzeti zakaj ne....bomo pa remastered na zacetku igral...tudi to je nekaj:)....pa sigurno bodo neke igre ob izidu...ne bodo prodajal konzolo brez iger:D

Zvezdica27 ::

jaz sem imle ps3, z volanom.

Poglešam, da se ta segment (vozačine) zanemarja oz. je zdaj res postala tako noro draga... pismu, tedaj si dobil top shit volan nov za 105e, zdaj pa se pri 200 dobri šele začnejo... Mene akcijščine ne zanimajo...

kakorkoli... če bo kak dober bundle z volanom, bom ps5 takoj kupil, to pa pogrešam tudi danes pri ps4 - če bi namesoto jebenega fortnita dali ven drivers' pack z ugodnim volanom, bi ga kupil takoj.

Bi pa podprl zgornjega: kdor to hoče - zdaj je to tistih 300e, ki jih zapijete v dveh tednih....

zz

gas2018 ::

No Bozicek bo/je prinesl PS4 :) tako da sigurno ne bom cakal 1 leto... vmes je pa se xbox umrl (rdeca lucka sveti)... hvala za nasvete :)

scipascapa ::

borutz ::

Pozdrav
Ima se kdo tezave z PS NOW na pc-ju?
Ko se logiram , ni vidne nobene igre
ikone iger so prazne
tezava se je pojavila z postavitvijo novega sistema
na starem je delalo vse BP
zahteva PS now kaj posebnega(kodeki,...) ?
OS je win 10
printscreen napake :
https://ibb.co/nDd820T

hvala za kaksno info

Nov na ps4 ::

Pozdravljeni,
Božiček je sinu prinesel ps4 pro z Fortnite. Do tu vse ok. Sedaj je pa mali iz stora pobral še dve igri in sicer Spidermen in PES nogomet. Oba sta navedena da gratis (kar mi je čudno)? Na mail dobim od Playstationa obvestilo in znesek nula. Na tem računu je pa še precej teksta, žal pa je moja angleščina podn. Zanima me, če bo to kasneje kje zaračunamo ali kaj? Hvaležen bi bil za kakšen odgovor. Lp

Gregex ::

Če je znesek 0, je potegnil najverjetneje demote. Brez takojšnjega plačila ne gre nič kupiti. V vsakem primeru pa ne bo nič kasneje zaračunano, brez skrbi.

filip007 ::

Destiny 2 je gratis trenutno na PS4, samo prenos je čez 100GB, ker sem jo že prodal sem jo hotel jo samo še malo sprobati, samo očitno ni shranil nič, ker sem jo moral pred novo inštalacijo zbrisati.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Bantani ::

Nov na ps4 je izjavil:

Pozdravljeni,
Božiček je sinu prinesel ps4 pro z Fortnite. Do tu vse ok. Sedaj je pa mali iz stora pobral še dve igri in sicer Spidermen in PES nogomet. Oba sta navedena da gratis (kar mi je čudno)? Na mail dobim od Playstationa obvestilo in znesek nula. Na tem računu je pa še precej teksta, žal pa je moja angleščina podn. Zanima me, če bo to kasneje kje zaračunamo ali kaj? Hvaležen bi bil za kakšen odgovor. Lp


To je povleku dol DEMO...to se nic ne plača
««
151 / 162
»»