» »

Določene maile iz bolhe mi meče v spam

Določene maile iz bolhe mi meče v spam

M-XXXX ::

Danes sem prvič opazil sledeči problem:

nekatere maile iz bolhe (ko mi potencialni kupec pošlje preko bolha sistema sporočilo) dobim normalno, nekatere pa mi vrže v spam. To sem danes opazil prvič (nikoli ne čekiram spama). Kkašna enostavna rešitev kako tole popravit?

Pa še nekaj: danes sem šel čez spam in za nekaj mailov pritisnil da ni vsiljena pošta. Uglavnem ti maili so enostavno zginili in jih ni nikjer več?? Kam so šli?
  • poskusil klonirati: M-XXXX ()

toxius ::

Kje pa ti meče v spam? Gmail prek web dostopa? Outlook?

M-XXXX ::

Aha, za drugo vprašanje sem že ugotovil, prvo je še v zraku.

Tako je v smam, gmail preko weba in telefona.

SG_101 ::

imam enak problem. Imam pa gmail (na webu)

M-XXXX ::

Trenutno sem se spomnil enega workarrounda: ustvaril sem novo skupino in jo recimo poimenoval bolha ter preusmeril v to skupino vse maile ki vsebujejo določene besede, recimo: Obvestilo k vašemu oglasu:

SimplTech ::

Tudi jaz sem imel isti problem in sem ga rešil na način, ki ga omenja M-XXXX. Narediš si pravilo, da vsa sporočila ki vsebujejo Obvestilo k vašemu oglasu, dobijo oznako Bolha in tam nastaviš da takih sporočil Gmail nikoli ne da v Spam.

Sem našel - greš v Nastavitve in Filtri. Tam klikneš dodajanje novega Filtra. Pod Subject daš: Obvestilo k vašemu oglasu. Daš naprej in med opcijami ki ti jih da izbereš: Nikoli ne pošlji v mapo z vsiljeno pošto.

Zgodovina sprememb…

toxius ::

M-XXXX je izjavil:

Trenutno sem se spomnil enega workarrounda: ustvaril sem novo skupino in jo recimo poimenoval bolha ter preusmeril v to skupino vse maile ki vsebujejo določene besede, recimo: Obvestilo k vašemu oglasu:

+1 tudi jaz ima rule kreiran in mapo kamor jih šiba...

mailer ::

Jaz imam problem, da isto dobim sporočilo, ko odgovorim oz odpišem pa ni več nobene pošte. Predvidevam, da je naslovnik ne dobi im misli, da nisem resen. Mi je eden že 2x napisal če lahko pošljem izdelek po pošti v lj in sem mu odpisal naj sporoči naslov pa nisem dobil nobenega odgovora.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail blokada

Oddelek: Pomoč in nasveti
141643 (1259) p1nky
»

Microsoft zasegel domene No-IP (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5818178 (13848) antonija
»

Bolha - nateg

Oddelek: Loža
414901 (2183) gendale
»

Menjava artiklov preko bolhe..

Oddelek: Loža
333432 (2496) St235
»

Pozor vedno vec internetnih prevar tudi pri nas

Oddelek: Loža
447770 (4164) tony1

Več podobnih tem