» »

Problem z diskam?

Problem z diskam?

~Panter~ ::

En čudn problem se je pojavu na rač. od sestre. Učerej je stvar delala čist normalno, dons sm pa samo en cdrom odklopu pa drucga not dau, grem v bios pa naštimam na autodetect use, hočem v winse pa mi že na začetku napiše:
Verifying DMI pool data
NTLDR is missing
;((
A bo treba format narest? A se da na kakšn drug način usposobt zadevo?
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

PaJo ::

Hm. Preveri malo jumperje na cd-romu in disku, da imas ok nastavljena maser in slave, druga tu ne more biti:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

~Panter~ ::

Hm, ne bo šlo. Sem preveru use nastavitve, pa pustu tud tko kt je blo še učerej, pa mi skoz isto napiše. Probou sm uzet drug ide kabl, iz moje mašine k dela 100% pa ma samo en prkluček za disk. Probou sem prešaltat na cabel select, skoz isto, ne dela. Sem ga prklopu na mojo mašino, kot slava, pa mi normalno dela, prebere use podatke. Sem ga probou dat na secondary vodilo, ISTO. Ne dela;(( ;(( ;(( Sem bios resetirou, isto. Ne vem več kaj narest. A je možn d aje na plati kej narobe? Sam mal čudn mi je, ker use kar sem naredu je blo da sem namest cd roma prkluču en cd RW k DELUJE, pa na njem je biu jumper prou naštiman na slave. Pol sem ga takoj odklopu pa na zaj prklopu cd rom, in se sploih nism dotikou kakršnihkol jumperjou.
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

~Panter~ ::

No zdej sm pa še mal bl zmeden. Sem prklopu na rač. tastar disk 3GB, k je meu še sistem gor. In glej glej ga zlomka, sistem se normalno postav. Prklopm zravn še ta disk, kot sleva, in tud njega vid normalno v winsih. Men nč več jasn :\ zdej sem dal pregledat disk če ma kakšne napake. Bomo vidl kaj bo pol reku.
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

Paramedic ::

Dej, da ti js naštejem probleme z diskom: vsake tolk ga v winsih sploh ni (manjka D:), pol se včasih izklopi med delovanjem - zmrzne vse...

Ti ga pač pusti na slave, pa je.
End transmission.

~Panter~ ::

Problem je sam k je tastar 3GB disk zlo zlo počasn, vsaj v primerjavi s temu. Ga bom najbrž mogu sformatirat pa pol vidt kuko bo. Sam najprej morem use podatke k men presnet pa na cd zapečkat. Bomo vidl kva bo pol reku. Je pa slabost, k je kr za brezveze začeu zafrkavat, dons zjutrej.;(
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

Dead_Eye ::

this sounds like my IBM.....
čim kej premaknem - dovolj da malo zvijem ide ali power kabel in že ne dela več prav...>:D
The one and only


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sata disk (Hitachi 7k250), namestitev

Oddelek: Strojna oprema
453185 (2209) Blind
»

Ne dojame da mam nov disk not kva je to?

Oddelek: Pomoč in nasveti
171096 (869) nornaigre
»

Drive not ready

Oddelek: Pomoč in nasveti
131086 (948) Lucifix
»

Disk se pokvaru??

Oddelek: Pomoč in nasveti
13772 (704) ganzi
»

Ko sfukas comp...

Oddelek: Pomoč in nasveti
5868 (779) whatson

Več podobnih tem