» »

Ko sfukas comp...

Ko sfukas comp...

SonicTHI ::

26.6.2001 2 dneva pred mojmu rojstnmu dnevm...

Pretvarjam .tif u .jpg comp frezne! No big deal grem altctrldel ne dela butnem reset. Comp se pozene ne najde prim. diska!
Pozenem se 1x najde disk... ko hoce zarunat os pa krepne!(blinking _ topleft) Ok sfuku sm disk... uzamem disk iz tega starejsga compa prklopm pozenem... nope se kr isti error. Vtaknem prim. disk u tastar comp, uporabm boot disketo pokaze napako da je disk kao sfukan u fat-u al neki tacga. Popizdim uzamem tastar disk ga zdegam nazaj u tastar comp prklopm na net pa pizdim dokler ne grem spat. Se prej sm pospravu tastar comp u box da bo letu ns serveis.
Ma kdo ksno idejo whats the reason?
Pa kwa je res sfukan.. ker bios dela pa tut najde use diske isto najde ram pa use drug sam stekne k hoce zarunat os.
Sm sfuku disk to ze vem se ga mrbit da postimat al je format al pa smetisce edina izbira?
Ce sm ze sfuku disk wtf mi pol comp ne dela z drugmu???

Upam da ma kdo kasno idejo o tem kaj je slo u pm. Verjetn da ga bom cez 1 dan ze peljov na servis. Cene pa na odpad.

dr.J ::

'U pm' je šla tvoja slovenščina.
Pa brez zamere!

SonicTHI ::

Sori glede tega prvic sm rapizden drugic pa ma tale komp bol omejene komunikacijske sposobnosti (inglis only tipkovnca pa se pretrda je).

[t502] ::

Dobro pusti zdaj "toto" slovenscino :D.

Si probal na novo formatirat disk in uporabit fdisk?

Jaz sem mel 1 stari disk (se 600 mb) pa mi ga enega lepega de sploh ni zaznal. Potem sem pognal fdisk in ustvaril novi particijo in potem formatiral in je bilo vse vredu samo vse podatke sem zgubil :| .

[t502]

SonicTHI ::

Hja verjetno bi delovalo samo problem je da mi zazna tut tale disk k je cist ok pozene pa os-a isto ne... Taglavn problem more bit nekje drugje verjetn mamaplata sam fora je u tem da u biosu zazna diske... weird

Zgubit use podatke bo huda zadeva... se da mrbit kuko to kej porihtat ksn recovery. Nebi rd prehitr kej ustvaru pa pol ugotovu da bi lohk use se resu z ksno cist preprosto zadevco.

Thx za pomoc anyway.

whatson ::

sem že mislil zaradi bednega izražanja topic zaklenit, ampak sem si premislil...

dajte se no malo kontroliat...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Windows XP ] Brisanje diska

Oddelek: Operacijski sistemi
273043 (1656) roky22
»

sata disk (Hitachi 7k250), namestitev

Oddelek: Strojna oprema
453251 (2275) Blind
»

disk zaspi?

Oddelek: Pomoč in nasveti
381390 (908) txdrxd
»

Nakupi matičnih plošč za amd (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
595994 (4729) frenk
»

NA POMOC!!! NEKI SM ZAFUKU U BIOSIH! HELP HELP HELP

Oddelek: Pomoč in nasveti
141210 (1006) LunKi

Več podobnih tem