» »

ali je crknu HDD

ali je crknu HDD

Rainbow Dash ::

Zdravo, imam problem... Nabijam js musko danes, in začne nekaj v zvočnikih brneti, nato pa se po 10 sec brnenja izklopi sound.. Ni hotel spilati... Priklopim slusalke, in se začne predvajati muska za cca. 4 sec, in se ugasne... Hočem resetirati računalnik, ker se 5/10 oken ni več odzivalo, in držim gumb za vklop cca. 30 sec, in se ne ugasne... Nato dam na napajalniku na 0... Ko probam nazaj vžgati, mi javi ''A disk reading problem'', in resetiram in spet, in spet.. Nato pa izklopim trdi disk iz matične, in priklopim na drug sata priključek, in dela.. Se normalno vžge, hitrost računalnika kot vedno, vse normalno.. Grem igrati battlefield 3 za kako urco, in naredi prav windows blue screen, pač da se je crashu in bla bla... Neki je pisalo da je to zaradi tega, ker bi se lahko nekaj v računalniku uničlo, in da je preprečlo, in pa da če se blue screen ponovi, naj naredim neke korake... In se po 10 sec. blue screena resetira, in spet po biosu napise ''A disk reading error'', in priklopim na se drug sata na matični, in dela spet.. Zdaj pa vam pisem ker nevem ka sm unicu... Na zvočnikih, ko sem musko poslusal, so močni basi, in tudi trdi disk nimam v ohisju ampak kr na mizi, sam je razdalja probližno 1 meter med zvočniki in HDD-jem, in ko dam roko gor tam ko je hdd, se skoraj nic ne trese...

Tk da nevem ka bi lahk blo...

Ali je problem kakorkoli mogoče povezan z ttemu problemu, ki ga tudi imam na tem računalniku:

kaj je narobe- občasni black screen-->SPET!!!


Lp jan
GIGABYTE ga-78lmt-s2p
Club 3d hd radeon 6870
8 Gb rama pc1333 DDR3
AMD X4 965 processor 3.4 GHz/8Mb predpolnilnika
Nek 750w extreme gaming edition

Rainbow Dash ::

pa bolj se čuje ko trdi disk bere :(

Exile3 ::

Saj ti piše hdd mar ne? .ZAgotovo je disk .

Rainbow Dash ::

Sam če normalno dela se... Glasn je mogoče glih tok da s eopazi... Dela pa normalno... Pa prej se i dau ugasnat -.-!

dle mi laufa že 2 uri bp

Zgodovina sprememb…

Rainbow Dash ::

ka res nima noben nobenga nasveta?? dle mi laufa brez problema že več kot 6 ur...

D3m ::

Ti maš same probleme vidim.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Hayabusa ::

Riff ::

skoraj nič ne trese :D, očitno ti dobolj trese da ti malo pretrese disk pa je pol rezultat blue screen, vem kaj delajo basi, mam v avtu subwufer moči 14000W

Rainbow Dash ::

riff: haha po auto cesti skaces po 10 metrov :P

d3m: mam vlk problemov, ja. Kr sm si sou sestavljat komp, ko nism meu se pojma... Ce bi si dle, bi me prslo 300€ cenej, pa se delalo bi...

Ce sm sou kupit ohisje, z maticno, z napajalniku, pa maticna ni delala sploh, napajalnik je biu presvoh za 6870, ohisje je pa mini tower, in ma grafa zdej po 90 stopinj..

Jaa take napake sem delal :P

Za uno ohisje+ maticno+ psu sm placu 100€ :(

Jah bom zgleda mogu dat woofer na tla, ne na mizo :O.. Alpa trdi disk na gumico

Riff ::

ja pr avtu pa kar tablica malo vibrira pa še kaj zraven :D, dej za probo odmakni wofer ali disk, zato pa smo tle da ti pomagamo :), mal se pa sam naučiš ko zajebeš :O

Rainbow Dash ::

tte mam: http://www.mimovrste.com/artikel/114033......

Sj jih skor ne uporablam, ko stariš pizdijo... Mam na slusalkah 95% casa...

Uceri mi je trdi disk pol laufu ene 10 ur skupi brez problema...

Najvrjetneje sm ga z basi samo prebudil :S


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Črn zaslon ob prižigu računalnika

Oddelek: Strojna oprema
312288 (1535) btzajla
»

Windows 8.1 boot problemi ,error-ji ,reseti

Oddelek: Pomoč in nasveti
171172 (894) Nemixxx
»

kaj je narobe- občasni black screen-->SPET!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
995685 (4109) Rainbow Dash
»

Kaj je narobe- blue sreen

Oddelek: Pomoč in nasveti
251145 (827) Rainbow Dash
»

Šolski računalnik pod 500€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6316801 (15681) Lonsarg

Več podobnih tem