» »

siol tvin brez siola?

siol tvin brez siola?

OK.d ::

vem da ni mogoče, ampak zakaj ne ponudijo te opcije trgu?
LPOK.d

black ice ::

Ne "splača" se.

z00s ::

Tudi jaz mislim, da je tako, kot je napisal Black Ice. Imaš pa vseeno legalno možnost, če najdeš nekoga, ki plačuje siol tv (npr. starsi, babice, sosedi), a gleda le preko televizije (storitev Tvin je omejena na enega odjemalca naenkrat). Tako boš ti legitimno lahko zastonj doma prek interneta (tvin) gledal programe. Podobno deluje tudi amis mobia tv. Za piko na i pa lahko potem poskusiš še odjaviti naročnino na RTV:P

lp,Z00s

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: z00s ()

Heisenberg ::

pri meni je takole: fotr plačuje siol doma, jaz pa ga pri sebi doma tudi gledam, ker vem geslo, pa na PCju, pa na tablici .. vse zastonj, noja zame je zastonj :)

Zgodovina sprememb…

OK.d ::

In do koliko odjemalcev je lahko na enkrat gor priklopljeno?
Pa še, kako se bo pa to plačevalo po februarju, ko se isteče promocijsko obdobje?
LPOK.d

black ice ::

OK.d je izjavil:

In do koliko odjemalcev je lahko na enkrat gor priklopljeno?
Pa še, kako se bo pa to plačevalo po februarju, ko se isteče promocijsko obdobje?

z00s je napisal da je omejitev 1.

OK.d ::

DM je napisal ...pc, tablici,..
LPOK.d

Heisenberg ::

jap jaz dostopam na PCju, tablici, telefonu, foter pa doma na TVju x 2 in na Pcju...

black ice ::

Hkrati?

Heisenberg ::

sicer ne vem koliko je istocasno bilo maksimalno priklopljenih a vsaj 3 na enkrat je pogosto

BladE_ ::

Nemogoče! Ček it aut...

"Koliko članov družine lahko istočasno uporablja SiOL TViN?"

"SiOL TViN omogoča ogled le na eni mobilni napravi hkrati. Poleg spremljanja SiOL TV prek TV-komunikatorja, je možno dodatno spremljati izbrane programe tudi na enem prenosniku, tablici ali pametnem telefonu.

Heisenberg je izjavil:

jap jaz dostopam na PCju, tablici, telefonu, foter pa doma na TVju x 2 in na Pcju...


Foter gleda TV na dveh televizorjih potem pa ko ni več nič za gledat gre še mal na PC? Cmon...
Akcija - Reakcija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BladE_ ()

z00s ::

Ok.d - na Siolu pravijo, da se promocijsko obdobje nanaša na ogled tvin preko aplikacije na gsmu pri ponudniku Mobitel. Tam je do konca februarja prenos podatkov za to aplikacijo brezplačen, vendar pravijo, da se vedno podaljšuje (v štartu je bilo mišljeno do maja 2012, potem se je podaljšalo do sep 2012 in tako naprej..), tako da verjetno ni panike. Pri simobilu se plačuje normalno prenos podatkov po std. tarifi. Glede tvina na pcju, gsmu, tablici ipd. pri Siolu ne nameravajo spreminjati politike, torej bo še naprej "zastonj" - edino kakšen progam zaradi določenih pravic prek ipja ne deluje, drugače pa vse tako, kot mora biti.

Ali si morda mislil kaj drugega s promocijo?

lp,Z00s

ps: velikost podatkov, ki se prenesejo pri LQ je 154MB/H, pri HQ pa 308MB/H. Pri mobilni aplikaciji ni mogoče preklapljati med LQ in HQ.

Heisenberg ::

"Foter gleda TV na dveh televizorjih potem pa ko ni več nič za gledat gre še mal na PC? Cmon..."

Ne boš verjel ampak JA! Ker je PC v drugi sobi in včasih kaj dela na PCju pa ima zdraven odprt še okno z Tvinom in gleda (bolj posluša) še kak šport

jest10 ::

Kako pa aplikacijo spraviti na tablico, ki nima zadeve na voljo na marketu?

Magic1 ::

Posnameš fajl aplikacije na tablico in v nastavitvah omogočiš nalaganje app iz nepreverjenih virov. Potem pa fajl samo zaženeš.
Magic

zee ::

Jaz bi pa zelo rad uporabljal, vendar me ni v Sloveniji, zato storitve ne morem uporabljati, ceprav so doma naroceni na Siol. :'(
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

jest10 ::

Magic1 je izjavil:

Posnameš fajl aplikacije na tablico in v nastavitvah omogočiš nalaganje app iz nepreverjenih virov. Potem pa fajl samo zaženeš.

In fajl posnameš kako?

z00s ::

Glede na to, da promovirajo uporabo tvina na pcju, tablici in gsmu hkrati, posnemanje fajla ne bo rešitev, saj potem ne moreš gledati hkrati na gsmju in tablici. Predlagam, da pokličeš 080 1000, izbereš 3 možnost (pogovor s svetovalcem glede TV) in povprašaš.

lp,Z00s

Nesta ::

Kdo ve kaj je fora, danes sem opazil da vecina kanalov ne morem vec gledat prek Siol tvina??? Kao moras se nekaj aktivirat??

z00s ::

Živjo,

meni danes deluje normalno. Se mi je pa zadnjič dogajalo nekaj podobnega, kot opisuješ. Naslednji dan je delovalo. Morda pa kaj "prenavljajo".

lp,Z00s

KTr1sk ::

je že kdo ugotovl na koliko naprav si lahko hkrati prijavljen na tvinu?
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

OK.d ::

10
LPOK.d

Nesta ::

Se vam kj dostkrat dogaja da rab ene 10* da refreshah page preden starta sliko ?

...:TOMI:... ::

zee je izjavil:

Jaz bi pa zelo rad uporabljal, vendar me ni v Sloveniji, zato storitve ne morem uporabljati, ceprav so doma naroceni na Siol. :'(


Če imaš doma optiko ali VDSL (da je zadosti uploada), potem lahko narediš doma VPN in brez problema kjerkoli na svetu uporabljaš tvin :)
Tomi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol TViN

Oddelek: Omrežja in internet
325830 (2242) Assass1n
»

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT] (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
482170197 (28395) yani2000
»

Sio Tvin na TV preko Wifi

Oddelek: Zvok in slika
175250 (4968) beta1
»

2019: televizija je mrtva, naj živi internet

Oddelek: Novice / Ostale najave
439865 (7634) FTad
»

Tvin v tujini

Oddelek: Pomoč in nasveti
196899 (6515) SaXsIm

Več podobnih tem