» »

Nobena igra ne dela?????

Nobena igra ne dela?????

mvasl ::

Imam athlona 1,7 xp+, gforce4, 256 ddr, 40 ghdd in mi zelo lepo dela ampak vse igre, ki jih imam mi vsaka že kmalu na začetku "zmrzne". Zmrzne mi tako da ga lahko potem samo resetiram. in to mi dela pri vsaki igri. moj OP = XP
Prosim za nasvete!!!
Lp Matjaž
Party House DJs d.b.o.

R33D3M33R ::

Morda gonilniki za grafično?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

[-=Jaka=-] ::

Mvast: jst sm meu identicno tezavo, odpravil sem jo pa tako da sm odpru stranico racunalnika in je stvar delala, vrjetno je vzrok pregrevanje, mogoce tudi ne, probaj nimas kaj izgubiti ... lp

Dr_M ::

tko za ucak slucaj mal poglej temperature, pa potipi mal graficno, ampak 95% je problem v softweru....gonilniki...najvec moznosti pa da so krivi windowsi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

lambda ::

Če je tale grafa slučajno Winfast (al pa tut mogoče kksna druga) in maš instalirane via 4in1 gonilnike gor je to pizd*****. En teden nazaj sem postavil skorej identično vprašanje na forumu, le da sem jz ziher poskusu nardit še nekej stvari več kot ti (vključno z vsemi burn-in testi za sistem kar jih poznam). Zadnja stvar, ki mi je preostala je bil format c:
Jz to izvedem. V Win naložim samo osnovne stvari in gram GTA III nažigat...2h brez problema. Pa grem in naložim via 4in1 gor. Poj je pa spet freezu. Za popi****. Sem dau system restore v Win, da je te odstranil, pol je pa blo vse dobr...in je še:D

Pa hvala vseeno vsem tistim, ki ste mi svetovali prejšnji teden:))
...četudi ni blo nobene koristi>:D

by nUBES


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon 9600(XT)/9800 in VIA (morda tudi nVidia) čipovje = veliki problemi!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
312502 (1781) dzinks63
»

Na disk WD120JB kloniral Maxtor 60Gb in stvar je pocasnejsa (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
534262 (3616) Boky
»

VIA 4in1 in Win2k/WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
191413 (1011) destiny
»

novo racunalo = nestabilno !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
111262 (1045) ABX
»

Geforce 2 MX

Oddelek: Pomoč in nasveti
101028 (847) VASkO

Več podobnih tem