» »

ali se tole splača kupiti oz.ali je nateg

ali se tole splača kupiti oz.ali je nateg

medeia ::

Pozdravljeni,

Že nekaj časa spremljam oglase na bolhi ker iščem žensko smučarsko jakno. Nakar najdem tale oglas http://www.bolha.com/oblacila-obutev-mo...

Ali mislite da je tole nateg in da tukaj prodajajo ponaredke ali pa ukradeno robo? Glede na to komplete od Kjus-a dobiš ponavadi od 500€ naprej. Ali ima kdo že izkušnje s tem prodajalcem?

Hvala za nasvete in vaša mnenja!

sasli ::

zakaj pa ne, glede na to kakšne marže imajo prodajalci bi bilo čisto možno

JamesTheMan ::

Ni nujno da je nateg, lahko da so dali kakšno cenejšo serijo ven. Dvomim, da bi si upal prodajalec prodajati ponaredke, sploh preko firme ne ker so zelo visoke kazni če te dobijo. Pokliči ga in vprašaj kako in kaj.


lp

KoMar- ::

Kakšne kazni za prodajanje ponaredkov? Če lastnik blagovne znamke ne ukrepa, se nihče ne bo ukvarjal s kaznovanjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

msjr ::

Ne vem kako je pri kjusu, ampak pri določenih blagovnih znamkah se da dobit outlet od outleta za bagatelo (predvsem pri kontejner nakupih), glede na to da imajo kvazi-prestižne znamke ogromno (ampak res ogromno) maržo, bo tale s.p. po moje še vedno zaslužil vsaj 10-20% po kosu. Tako da ni preveč sumljivo. Če seveda ni s tovornjaka padlo, človek nikol ne ve, ha ha.

turk1990 ::

Ne kupuj, ker polovica stvari ki jih prodaja so ponaredki.

Invictus ::

Kakšen nateg. Saj zadeva sploh ni poceni ...

V Intersportu ali Hervisu dobiš cel komplet za 100 EUR.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vantage ::

LOL! Ja samo ne Kjus...

turk1990 ::

Haha, dej dej, tisti ki se malo spoznajo na znamke, predvsem dsquared, ugg, guess, bodo vedli o čem govorim. Še bolj pa tisti, ki poznajo kitajske trgovine..:)

medeia ::

Hvala vam za vaša mnenja in nasvete. Za nakup se nisem odločila ker da dobiš Kjus komplet za 300€, tukaj res mora nekaj "smrdet"...

Mi je pa žal da ima ta človek dejansko s.p., prodaja ponaredke, jih oglašuje na spletni strani in preko bolhe, in nuben mu ne more nič. Samo nateguje ljudi.

turk1990 ::

Ja no, sej zdrava pamet, ti da mislit da to nemore bit org. Bol so mi smesni tisti, ki si kupujejo gucci pase, moncler jakne...za 100 e in mislijo da so kupili original..:D

Žal so to firme, ki ne bodo nikoli padle v tak cenovni razred...in očitno je tudi kjus taka...

cortez ::

Zakaj pa ne pokličeš pa vprašaš ?

turk1990 ::

Haha, zakaj pa bi on povedal po resnici?

medeia ::

Jaz sem ga poklicala in mi je po telefonu ta gospod zatrjeval da so to originali in da imajo bunde vodni stolpec 20.000mm. No ja, tako ali tako nisem pričakovala drugače...

blackbfm ::

a to pri 20.000 zdrži tsunami al kako:))

koyotee ::

prijavi ga!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

turk1990 ::

Ne rabi pretiravat no, pač kupis drugje in konc..:)

Pithlit ::

turk1990 je izjavil:

Ne rabi pretiravat no, pač kupis drugje in konc..:)

Prijava je pretiravanje?
Life is as complicated as we make it...

turk1990 ::

Pithlit je izjavil:

turk1990 je izjavil:

Ne rabi pretiravat no, pač kupis drugje in konc..:)

Prijava je pretiravanje?


Ja. S to prijavo lahko z lahkoto nekomu uničiš življenje. Ga podaš v dolge in še marsikaj. Nevem no, vem da ni prav, da to prodaja...ampak vseeno nisem karakter, da bi kar tako nekoga zj***l.. Pač stvar posameznika..:)

urosz ::

koyotee je izjavil:

prijavi ga!


lol.. kaj, boš klical na polociji/inšpektorat/karkoli in rekel.. enega tipa na bolhi sumim, da prodaja ponarejeno jakno..?

ti bi kar na prvo žogo prijavil, brez kakšnih koli dokazov

freesty ::

Ja lahko ga prijavis inspektoratu, da sumis in potem gredo oni preverjat zadeve.

Kako pa mislis, da deluje to?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

cortez ::

Ja kere modele pa prodaja ? 2009 ?

Pithlit ::

urosz je izjavil:

ti bi kar na prvo žogo prijavil, brez kakšnih koli dokazov

Ne. Prijaviš ga lastniku blagovne znamke naj preverijo kaj on prodaja. Če bojo pogruntal da prodaja ponaredke bodo oni naprej ukrepali... če ne bo pa vse v redu.
Life is as complicated as we make it...

sasli ::

medeia je izjavil:

Jaz sem ga poklicala in mi je po telefonu ta gospod zatrjeval da so to originali in da imajo bunde vodni stolpec 20.000mm. No ja, tako ali tako nisem pričakovala drugače...


V čem je problem vodnega stolpca?

St235 ::

razen tega da je 20.000mm enako 20 metrom?

Okapi ::

In? Polivinil za 50 centov zdrži toliko.:))

Drugače pa, marsikatero od teh precenjenih znamk se da kupiti po polovični ali tretjinski ceni na razprodajah, lanske ali predlanske modele. Ravno par dni nazaj so imeli recimo na BuyVip smučarsko robo od Vist s takimi popusti. Pa Bogner sem recimo tudi videl s 70-80% popusta.

Je pa res, da je tudi ponaredkov dosti.

O.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kvaliteten in "lep" smučarski komplet

Oddelek: Šport
4111545 (9042) lambda
»

Zaseg izdelkov na carini + položnica za stroške uničenja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19260125 (39571) St235
»

Gore-tex čevlji - premočijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12331637 (27932) Kleemen
»

Prodaja ponaredkov

Oddelek: Loža
123272 (2893) Pyromanic

Več podobnih tem