» »

Lepljiva raztopina in čistilo za zaslon

Lepljiva raztopina in čistilo za zaslon

alexa-lol ::

hej :) zanima me kaj je tista snov v npr. telefonih ali tipkovnicah, ki drži tiste membrane od tipkovnic narahlo prilepljene k elektrnskim komponentam, da ne opletajo naokoli? Nekakšna mast, ki je zgleda ne prevaja elektrike.

Ob tem me še zanima ali obstaja kakšna raztopina, ki ti pobere mast iz zaslona oz. stekla, ker s krpico samo razmažeš ali pa naneseš prah gor. Gre za to da nekemu telefonu menjam ekran in hočem popolnost.

Hvala in lep pozdrav

Rias Gremory ::

Ob tem me še zanima ali obstaja kakšna raztopina, ki ti pobere mast iz zaslona oz. stekla, ker s krpico samo razmažeš ali pa naneseš prah gor. Gre za to da nekemu telefonu menjam ekran in hočem popolnost.


Lahko bi probal kakšno čistilo za steklo. Manšo količino pošpricaj na robček pa probaj, vendar je možnost, da je preveč agresivno za zaslon.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

Vikking ::

Lahko probaš z IPA (izopropanol z destilirano vodo, 50:50)

andromedar ::

alexa-lol je izjavil:

hej :) zanima me kaj je tista snov v npr. telefonih ali tipkovnicah, ki drži tiste membrane od tipkovnic narahlo prilepljene k elektrnskim komponentam, da ne opletajo naokoli? Nekakšna mast, ki je zgleda ne prevaja elektrike.

Ob tem me še zanima ali obstaja kakšna raztopina, ki ti pobere mast iz zaslona oz. stekla, ker s krpico samo razmažeš ali pa naneseš prah gor. Gre za to da nekemu telefonu menjam ekran in hočem popolnost.

Hvala in lep pozdrav


1. Obojestranski lepilni trak?
2. Alkohol
Eh?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava steklene kuhinjske obloge? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5220403 (5835) Invictus
»

HDD se ugaša

Oddelek: Pomoč in nasveti
16942 (545) DeeCoy
»

Očala - čiščenje leč

Oddelek: Loža
235341 (4866) sisemen
»

Razbil sem iphone (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8910121 (721) IPHONE4S
»

Kako odstraniti vonj politega mošta iz avta

Oddelek: Loža
72531 (2045) alexa-lol

Več podobnih tem