» »

telefon noče prepoznati SIM kartice.

telefon noče prepoznati SIM kartice.

tiggx ::

zdravo.

problem imam sledeč: na telefonu Xperia arc S, mi čez nekaj časa(5min-nekaj ur) začne pisati ni kartice SIM. Po tem se ne morem več povezati na nobeno omrežje, pomaga le da telefon ponovno prižgem. probal sem tudi na novo naložit android, vendar se ni nič spremenilo. zanima me ali bi lahko bila kriva SIM kartica, ker bi si dal delati potem jutri novo.

Vaseer ::

Trenutno SIM kartico prestavi v drug aparat in testiraj. Dvomim da je težava s SIM (čeprav obstaja tudi ta možnost).
Sem imel podobne težave, sicer z drugim aparatom, da je po nekem nedoločenem času na aparatu napisalo, da nima povezave. Ko sem aparat ugasnil in prižgal, je zopet deloval nemoteno za nekaj časa (nekaj minut do nekaj ur). Rešitev je bila SW nadgradnja aparata.

Samson ::

Kolega je imel isti problem na experii...Sem samo malce plehek potisnil nizje da je kartico bolj pritiskalo na pine in zadeva od tedaj dela kot bi moralo.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

tiggx ::

težava je bila v SIM kartici. Naslednji dan sem šel na simobil po novo in od takrat dela brez problemov.

hojnikb ::

men je očitno tut odpovedala sim kartica (od mobitela).
Zdej me pa zanima, če jo bojo sploh zamenjal, če je stvar predplačniška + sam sn jo razrezu.
To vem, da je plačila ~10€, bolj me zanima če je meu kdo podobno situacijo..
#brezpodpisa

Hayabusa ::

Pojdi na izimobil, 1x cenejši klici ter 9x cenejši prenos podatkov, isto omrežje.
Imej 5e na računu in puk kodo.

http://www.izimobil.si/ugodnosti/Prenos...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

shadeX ::

kaj pa nova ponudba bob-a?
9.90 eur - 1000min pogovorov + 1000 smsjev zastonj. Brez vezave

mladec ::

Zdravo
Imam telefon hTC Desire x, ki pa mi ne dobi več signala. Sim kartico sem nekajkrat vzel ven, jo očistil in kasneje ko sem jo nazaj vstavil ni niti tega več prepoznalo. Naredil sem factory reset, ki sedaj sim kartico prepozna, signala pa še vedno nimam. Telefon je star max. 3 mesece. Kakšna ideja? Obstaja kakšna nadgradnja, kako se to stori?
Lp

AndrejS ::

Probaj z drugo sim kartici, če ne deluje - garancija telefona !

mladec ::

Zgleda, da ne bo šlo drugače, kot na servis..

einstein :P ::

Spihaj kontakte na telefonu.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

mladec ::

einstein :P je izjavil:

Spihaj kontakte na telefonu.


Velikokrat probal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54661274401 (5779) MrStein
»

Izimobil ne dela v italiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9117356 (5159) smile-
»

MMS problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6215754 (11843) mojsterleo
»

Izi mobil vs Bob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13640727 (23774) MrStein
»

Menjava operaterja

Oddelek: Mobilne tehnologije
477366 (5802) dirkac71

Več podobnih tem