» »

najlonke

najlonke

kondezator ::

V soboto sem bil pr kolegu, malo sem se pogovarjal z njegovo sestro za mizo, nekaj si je popravljala kavbojke na nogi. Nato pa z jasnega izstreli in me vpraša če bi imel najlonke. Sem si mislu ka pa zej to in sem se nasmehnu. Nato sem jo pa malo hecal nazaj.

Sedaj pa razmišljam kaj je ona mislila s tem. Ali je kakšen prenesen pomen ali pa je mislila dejansko da bi me rada vidla v njih? hehe :D


Kaj pravte pa vi na to?
  • zaklenil: Mavrik ()

freesty ::

Mogoce delujes malo transvestit pa te je zato vprasala al pa se je hecala pa si ti preresno vzel. Drugega ne razloga ne vidim.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

kloko ::

Verjetno je videla, da mu jezik visi in oči bulijo in si je mislila, da mu jih da za domov, da jih bo malo polizal...

draciel ::

hehehe :)

Dvomim da je tu kak pomen. Mogoče jo je samo "zmotilo" da si jo preveč gledal xD kaj vem :D

black ice ::

Mogoče ti jih je hotela pokazati, ti pa nisi razumel namiga. Mater ste eni počasni. :)

Robi :P ::

če bi reku ja bi ti peljala u sobo in jih dala gor in pol bi f**** :D ti pa si use zaj**** ...

einstein :P ::

Robi :P je izjavil:

če bi reku ja bi ti peljala u sobo in jih dala gor in pol bi f**** :D ti pa si use zaj**** ...


:))
STAY OUT OF MY TERRITORY!

kuall ::

po moje je hotela napeljati pogovor na najlonke erotiko itd. zdej je pa samo čakala na tvoj odgovor z njenim čudnim vprašanjem. če bi bil odgovor nečudaški (kljub temu da je bilo njeno vprašanje malo čudaško) bi vrrjetno res fukala.

Samson ::

Ziher je imela ene (njej premajhne ali prevelie), pa je vprasala ce bi jih imel. Ob pritrdilnem odgovoru bi odsel z NOVIMI najlonkami domov - kot da si zadel na lokalni veselici (tombola).
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

miraldi ::

Men se tud zdi, da si zaj***l namesto, da bi je**l >:D
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

kr1ženska ::

Ajoj, deci :D Če nosiš najlonke (ki niso neke ekstra hude kvalitete) ti koža slabo diha in je koža zelo suha. To povzroča da zelo srbi.
Očitno se je avtomatsko popraskala mogoče nekoliko previsoko in ji je postalo nerodno. Ven se je izvlekla tako, da ti je okoli ovinka povedala, da nosi najlonke in je to vzrok njenega praskanja in nič drugega.

Punca je nosila kavbojke. Če bi te hotla pecat bi najbrž izbrala kak lažji način. Če smo že pri najlonkah, bi bilo mogoče lažje pecat s krilom ne s kavbojkam al kaj vi mislete?

Jao kekci :D Vedno luštno preletet kako trol temo. ;)
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

kuall ::

no potem zdaj vem, da so ženske v krilih in z dekoltejem pohotne. hvala za info. :)

kr1ženska ::

kuall je izjavil:

no potem zdaj vem, da so ženske v krilih in z dekoltejem pohotne. hvala za info. :)

Tega nisem rekla. Včasih ženske hočejo samo to, da jih moški opazijo in za to bi nase dale marsi kaj.
Če smo že pri praskanju je najbrž razlika če se punca v kavbojkah popraska malo nad kolenom ali v krilu.
Ali je tepi oboje isto? Sploh pa spada pod pecanje še ceu kup druge mimike. Najbrž se ta punca ne bi popraskala sam enkrat in to na hitro, zraven bi dodala še kak lep pogled itd.

Še en namig. Kdaj veš da si ženski res kul. Ko se z njo pogovarjaš te bo podzavestno fuul gledala v ustnice.
V bistvu, moški počnete isto :)
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

kuall ::

z nekom, ki ji ne bi bil vsaj malo simpatičen se pa tudi ne bi začela pogovarjat o svojih najlonkah. vseeno mislim, da smo delno zadeli s tistim, da je malo flirtala z njim.
sicer pa ne bi vedu kako ženske pecajo. se mi še ni zgodilo in se mi tudi ne bo kot kaže. :)
tvojega nasveta, kdaj sem ženski všeč med pogovorom pa tudi ne bom rabil, ker se ne pogovarjam z ženskami.

imam pa še eno vprašanje zate: ko žeske postanete potrebne, morate to željo potešit ali lahko počaka en mesec?
oziroma kaj je bolj važno: da pride pravi moški kadarkoli ali da pride katerikoli moški pravi čas?

dope1337 ::

kr1ženska je izjavil:


Še en namig. Kdaj veš da si ženski res kul. Ko se z njo pogovarjaš te bo podzavestno fuul gledala v ustnice.
V bistvu, moški počnete isto :)


To je pa predvsem odvisno od dekolteja ... Še prehitr oči padejo mal nižje (podzavestno).

@ OP: Tud če ona ni hotla nič, in ti je luštna, si mel tam dobro šanso, da bi iz tega kej naredu ... Drgač se pa zavedam, da je po bitki lahk vsak general.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

kr1ženska ::

kuall je izjavil:

z nekom, ki ji ne bi bil vsaj malo simpatičen se pa tudi ne bi začela pogovarjat o svojih najlonkah. vseeno mislim, da smo delno zadeli s tistim, da je malo flirtala z njim.
sicer pa ne bi vedu kako ženske pecajo. se mi še ni zgodilo in se mi tudi ne bo kot kaže. :)
tvojega nasveta, kdaj sem ženski všeč med pogovorom pa tudi ne bom rabil, ker se ne pogovarjam z ženskami.

imam pa še eno vprašanje zate: ko žeske postanete potrebne, morate to željo potešit ali lahko počaka en mesec?
oziroma kaj je bolj važno: da pride pravi moški kadarkoli ali da pride katerikoli moški pravi čas?


Jaz se zelo rada pogovarjam o vsem možnim v živo. Če tudi mi tip ne bi bil niti malo simpatičen in bi mi na pamet padlo tole vprašanje z najlonkami bi ga brez sramu vprašala kaj mislim o tem.
Najbrž bi bil to pogovor z veliko smeha. :)
Sem se pa že tudi jaz na en podoben način vlekla ven in sem ženska tko da vrjem, poznam te stvari.
Praviš da te ženske ne pecajo? Kaj ti meniš, da je vzrok za to?
Aja, pa praviš da se ne pogovarjaš z ženskami. Kam pa jaz spadam?

Če te res fuul zanimata zadnja vprašanja in resnično, resnično nisi še našel odgovora na to :) ajde imaš ZS pa vpraš. ;)
Pa raje pohit, preden grem spat. Drugiče nevem kuk se mi bo dal s tem ubadat oziroma klikat to temo. ;)
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

Gigahertz ::

Ej ženska a te lahko še js neki uprašam prek ZS:\
"670#2500#8"

kr1ženska ::

Gigahertz je izjavil:

Ej ženska a te lahko še js neki uprašam prek ZS:\

No pohit. Se mi že mal spi.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Win8NonGrata ::

Mi smo se na faksu nakrohotal, k je ena enga športnega tipčka skos v jajca gledala in je mislila, da tega ne bo noben opazil... No toliko o teoriji ustnic ...

blackbfm ::

eh to z ustnicami je bull, vsak ima pač svoje fore..ampak jaz recimo vse ljudi (katere hočem poslušat hehe) gledam v usta..zakaj, nevem mogoče da lažje dojamem..da koga gledam v oči ga moram prav zavestno

kr1ženska ::

Win8NonGrata je izjavil:

Mi smo se na faksu nakrohotal, k je ena enga športnega tipčka skos v jajca gledala in je mislila, da tega ne bo noben opazil... No toliko o teoriji ustnic ...

Najbrž govoriš o srednji šoli. :)
Če ženska tipa gleda v mednožje je približno tako oprazno kot če tip gleda žensko v dekolte.

No, kot pravim, mimika je pomembna. Tole z ustnicam, v večini primerih drži. Vedno in povsod in pri vsem so pa seveda izjeme.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

Win8NonGrata ::

Najbrž govoriš o srednji šoli. :)

Ne o faksu ... Sicer pa si ti to počela v srednji al kako?

cortez ::

" Seveda, sam velikost pomerim . Take it off ! "

nurse013 ::

Verjetno je mislila da bi ji slekel te najlonke...
ti pa ne pa ne...
:)
you gotta be kidding me...

jype ::

kr1ženska> No, kot pravim, mimika je pomembna.

Ja, js vse k so mi všeč gledam v svoje čevlje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

JesusChrist ::

In take teme ostajajo odprte? Kje so zdaj administratorji, da pozaprejo take bedarije? Aja, zaposleni so z brisanjem sporočil, ki niso napačne v nobeni smeri.
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

m0LN4r ::

Zanimivo :D

Po mojem tut ni vseen, če ženska vidi al se moški počoha po kolenu al mal višje po jajcih ;D
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

kr1ženska ::

Win8NonGrata je izjavil:

Najbrž govoriš o srednji šoli. :)

Ne o faksu ... Sicer pa si ti to počela v srednji al kako?

Pa jaz to počnem že celo življenje! Onovna, srednja, faks-nima veze :) joke! :)
Sem nekako mislila da imajo ljudje na faksu malo več soli v glavi, da se mal zavedajo teh stvari. Očitno še manj ;)

JesusChrist je izjavil:

In take teme ostajajo odprte? Kje so zdaj administratorji, da pozaprejo take bedarije? Aja, zaposleni so z brisanjem sporočil, ki niso napačne v nobeni smeri.

Najbrž je že naslov teme tak, da teme raje ne odpirajo, ker vedo, da jo bodo še tisti hip zaprli.

m0LN4r je izjavil:

Zanimivo :D
Po mojem tut ni vseen, če ženska vidi al se moški počoha po kolenu al mal višje po jajcih ;D

V bistvu nam dol visi. Vsaj meni :) Če človeka neki srbi se pač človeško popraska.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Pithlit ::

kr1ženska je izjavil:

Še en namig. Kdaj veš da si ženski res kul. Ko se z njo pogovarjaš te bo podzavestno fuul gledala v ustnice.

O fak... a zato meni vsi pravijo da non-stop flirtam...
Life is as complicated as we make it...

first_line ::

A je kdo dejansko tako glup da posluša 'kako biti jebač' nasvete od žensk?

A dejansko sploh obstaja kakšna ženska ki ve kaj sama hoče?

Kamran ::

Oj,

kondezator je izjavil:

Sedaj pa razmišljam kaj je ona mislila s tem. Ali je kakšen prenesen pomen ali pa je mislila dejansko da bi me rada vidla v njih? hehe :D

Ti bi ji lahko odvrnil:

1. Ej ful hvala, moje sem ravno strgal pred dnevi zaradi zalomljenega nohta.
2. Že nosim ene, me ne zebe toliko. Hvala vseeno za ponudbo.
3. A so oprane s Perwolom Color Black Magic ?
4. Ne vem če so moja številka... Bi mi jih pomagala vseeno pomeriti, da vidim ?
5. Super ! Hvala ti ! Ravno potrebujem nek "disguise", ker mislim v kratkem oropati enega tajkuna. A dobro zakrijejo ? Kakšna je kaj prosojnost, se da dihati skozi njih ?
6. Če že tebe srbi v njih, bi tudi mene. Ne hvala.
7. itn.

Na bedasta/dvo/tro-/poli-umna vprašanja se odgovarja z enakimi odgovori. ;)

kr1ženska je izjavil:

Še en namig. Kdaj veš da si ženski res kul. Ko se z njo pogovarjaš te bo podzavestno fuul gledala v ustnice.

Ja kaj pa če imaš preprosto preveč Tutankamon-ovske/Austin Power-ske zobe ali pa huje, kakšne koščke zelene zataknjene med čekane ? :))

JesusChrist je izjavil:

In take teme ostajajo odprte? Kje so zdaj administratorji, da pozaprejo take bedarije? Aja, zaposleni so z brisanjem sporočil, ki niso napačne v nobeni smeri.

Admin s 33kur.com ima svoje "podanike" marsikje, ki skrbijo "za politično korektnost". 8-)

Mavrik ::

The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Tomb Raider (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
41759090 (39008) ahac
»

Praskanje jajc

Oddelek: Loža
356024 (4778) Halfdead987
»

Make up pri puncah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10912420 (9321) Kamran
»

Ne vem kaj naj povem...

Oddelek: Loža
283301 (2250) nokia6310

Več podobnih tem