» »

Odštevanje do padca

Odštevanje do padca

Temo vidijo: vsi
««
35 / 63
»»

Cervantes ::

Ne vem, a ti veš?

Ramon dekers ::

Prime minister, ki ne ve pojasniti točno, od kod mu nekaj 100K gotovine in nepremičninske posle in kdo oz. kako je bilo plačano na desetine potovanj? (saj res, a veš, kako so ga dobili?)


Do not know and I do not really care. Jeba je ker je narod še bolj zmešan v teh časih. Kaj bi bilo če ne bi bilo vsak dan pol ure "obmetavanja" na 24 kur? Suffer a?

Včasih izgleda kot, da je za vsako težavo kriv Janša. Pa saj vsak jebeni dan človek posluša to.

Cervantes ::

Ramon dekers je izjavil:

Kaj bi bilo če ne bi bilo vsak dan pol ure "obmetavanja" na 24 kur? Suffer a?

Včasih izgleda kot, da je za vsako težavo kriv Janša. Pa saj vsak jebeni dan človek posluša to.


Imaš srečo. Evidentno ne dobiš Planet TV.

Massacra ::

>Jype

Pravi balzam bi bil zagon gospodarstva s strani vlade (na neposreden, kot posreden način). Pravi balzam v teh kriznih razmerah. (decembra je Šuštaršič z Ropom podpisal 500M kredit za investicije; naj se začne črpati v prvi polovici letošnjega leta, pa bo morda malo bolje)

Cervantes je izjavil:

Ne vem, a ti veš?


Plačeval je s kartico :)) (oziroma kupoval malenkosti; na teh potovanjih mislim)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Cervantes ::

Massacra je izjavil:



Plačeval je s kartico :)) (oziroma kupoval malenkosti; na teh potovanjih mislim)


Ja pa kaj je pol račune skeširal al kaj? Mi ni jasno.

Zgodovina sprememb…

Massacra ::

Cervantes je izjavil:

Massacra je izjavil:



Plačeval je s kartico :)) (oziroma kupoval malenkosti; na teh potovanjih mislim)


Ja pa kaj je po račune skeširal al kaj? Mi ni jasno.


Kaj je nejasno? Plačal je večerjo v "nobel" restavraciji. V free shopu na letališču je kupil uro in parfum. Etc etc. S svojo kartico!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Cervantes ::

Ja luba duša. Tudi jaz plačujem večerje in stuff s kartico (Amex recimo). S svojo kartico.
Kje tukaj nastopi greh?

Massacra ::

Ne spodobi se namreč na potovanjih nositi vreče keša s sabo!

Okapi ::

Ravno obratno je. Šel je na počitnice v tujino, pa ni nobenega denarja s svojih (prijavljenih) bančnih računov dvignil. In se je komisija vprašala, kako je pravzaprav plačal te počitnice.

Jajota bremeni zlasti to, da iz prometa na njegovem bančnem računu (ali več računih, če jih je več prijavil) ni videti, da bi sploh imel kakšne stroške. Nič ne nakazuje, nič ne dviguje (oziroma veliko manj, kot zapravi). Ko je za avto plačal 17 jurjev z gotovino, tega keša ni prej dvignil s svojega računa. Ko na pošti s kešem nakaže 10 jurjev sodne takse, tega denarja prej ne dvigne s svojega računa ...

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Massacra ::

Cervantes je izjavil:

Ja luba duša. Tudi jaz plačujem večerje in stuff s kartico (Amex recimo). S svojo kartico.
Kje tukaj nastopi greh?


Nikjer.

Greh je tan, da ni znal pojasniti KDO IN S KAKŠNIN DENARJEM JE PLAČAL:

letalo, hotel... TO PANI BILO PLAČANO NE Z NJEGOVEGA RAČUNA, NE Z NIKOGARŠNJEGA (znanega).

Cervantes ::

Massacra je izjavil:

Ne spodobi se namreč na potovanjih nositi vreče keša s sabo!

Jasno, da se plačuje s kartico! Ampak ko prideš domov in pride za tabo račun? Jaz ga pokrijem s TTRa.

A on ga je pa skeširal ali kaj? Ne štekam

Ramon dekers ::

Okapi je izjavil:

Ravno obratno je. Šel je na počitnice v tujino, pa ni nobenega denarja s svojih (prijavljenih) bančnih računov dvignil. In se je komisija vprašala, kako je pravzaprav plačal te počitnice.

Jajota bremeni zlasti to, da iz prometa na njegovem bančnem računu (ali več računih, če jih je več prijavil) ni videti, da bi sploh imel kakšne stroške. Nič ne nakazuje, nič ne dviguje (oziroma veliko manj, kot zapravi). Ko je za avto plačal 17 jurjev z gotovino, tega keša ni prej dvignil s svojega računa. Ko na pošti s kešem nakaže 10 jurjev sodne takse, tega denarja prej ne dvigne s svojega računa ...

O.



Verjemi ali ne enako delam tudi sam! Cash only!!

djordjevic ::

Torej prejemaš denar v vrečkah? >:D
No grave is deep enough to keep us in chains.

Massacra ::

Okapi je izjavil:

Ravno obratno je. Šel je na počitnice v tujino, pa ni nobenega denarja s svojih (prijavljenih) bančnih računov dvignil. In se je komisija vprašala, kako je pravzaprav plačal te počitnice.

Jajota bremeni zlasti to, da iz prometa na njegovem bančnem računu (ali več računih, če jih je več prijavil) ni videti, da bi sploh imel kakšne stroške. Nič ne nakazuje, nič ne dviguje (oziroma veliko manj, kot zapravi). Ko je za avto plačal 17 jurjev z gotovino, tega keša ni prej dvignil s svojega računa. Ko na pošti s kešem nakaže 10 jurjev sodne takse, tega denarja prej ne dvigne s svojega računa ...

O.


Ne Okapi, ravno v tem se je zjebal: ugotovili so, da je imel neke male transakcije na različnih krajih po svetu. Pa na vprašanja, kaj je delal tam in kako je bilo plačano, da je tja prišel in tam bival, ni dal nobenega zadovoljivega odgovora/dokaza.

Cervantes ::

A pol ti, ko greš golf igrat v n.pr. Nicaraguo, vzameš sabo kufer keša?

Ne vem, kako te na mejah gledajo, no.

Okapi ::

A on ga je pa skeširal ali kaj? Ne štekam
Točno to. Velike stroške plačuje s kešem, ki ga prej ne dvigne s svojega bančnega računa, komisiji pa tudi ni povedal, da ima doma v štunfu 200 jurjev v gotovini.

Verjemi ali ne enako delam tudi sam! Cash only!!
In kako prideš do keša? Jajo ne zna povedati, od kje mu ta keš, ker tisti, ki ga zasluži, ostaja na bančnem računu, oziroma ga zasluži manj, kot ga porabi.

Pa na vprašanja, kaj je delal tam in kako je bilo plačano, da je tja prišel in tam bival, ni dal nobenega zadovoljivega odgovora/dokaza.
Ja saj pravim - kavo je že plačal s kartico, letalsko karto & hotel pa je plačal s kešem neznanega porekla. Da je bil na Mavriciju in v Grčiji se je pa tudi vedelo, če se že za Dominikansko republiko mogoče ni.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Ramon dekers ::

djordjevic je izjavil:

Torej prejemaš denar v vrečkah? >:D



Seveda, pa v pogosto grem v Avstralijo na potovanje! Kar tako, ker imam res preveč časa! Seveda mi na imigracijskem oddelku težijo kaj delam tam ampak ko jim pokažem da bom ves denar iz moje Sparove vrečke (recikliram oziroma ponovno uporabim takšne zadeve) zapravil pri njih sem velikodušno sprejet.

Cervantes ::

In potem pride svizec...

Ramon dekers ::

Točno to. Velike stroške plačuje s kešem, ki ga prej ne dvigne s svojega bančnega računa, komisiji pa tudi ni povedal, da ima doma v štunfu 200 jurjev v gotovini.


Ja utaja davkov, jebat ga. A ni to pogosta praksa pri nas? Koliko privatnikov dela na črno pa nikomu ništa.

In kako prideš do keša? Jajo ne zna povedati, od kje mu ta keš, ker tisti, ki ga zasluži, ostaja na bančnem računu, oziroma ga zasluži manj, kot ga porabi.


No to ni ravno res. Sam ga res hranim doma v štunfu. In?

Sem ravno zadnjič božičku nastavil nov štumf pa mi je ku.. prinesel samo glivice!

Massacra ::

Cervantes je izjavil:

In potem pride svizec...


Se je zatipkal. Mislil je Avstrijo! Lol

Ramon dekers je izjavil:

Točno to. Velike stroške plačuje s kešem, ki ga prej ne dvigne s svojega bančnega računa, komisiji pa tudi ni povedal, da ima doma v štunfu 200 jurjev v gotovini.


Ja utaja davkov, jebat ga. A ni to pogosta praksa pri nas? Koliko privatnikov dela na črno pa nikomu ništa.

In kako prideš do keša? Jajo ne zna povedati, od kje mu ta keš, ker tisti, ki ga zasluži, ostaja na bančnem računu, oziroma ga zasluži manj, kot ga porabi.


No to ni ravno res. Sam ga res hranim doma v štunfu. In?

Sem ravno zadnjič božičku nastavil nov štumf pa mi je ku.. prinesel samo glivice!


Pa ljuba zblojena duša: kaj počne privatnik ugotavlja Durs, Ajpes...


Mi govorimo o "nedopustnih rabotah" prime ministra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Ramon dekers ::

Pa ljuba zblojena duša: kaj počne privatnik ugotavlja Durs, Ajpes...


Mah nič ne ugotavlja.

Se popravljam ugotovi. Naš sistem je en velik podn.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> Se popravljam ugotovi. Naš sistem je en velik podn.

Ja, vas pa motijo "komunajzerji" in "visoki davki".

jype ::

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-...

Tudi Nemčija ve, kaj pomeni solidarnost.

Cervantes ::

No, tukaj je malo več na to temo.

cattom ::

delova anketa

92% podpira KPK, 69% pa da gre za konstrukt
Folk je čist zblojen.

thramos ::

Kar je bolj kot ne res.

Je pa verjetno marsikdo, kateremu se zdijo ugotovitve KPK konstrukt - karkoli naj bi to pomenilo, vseeno pa se mu zdi "sodelovanje" preiskovancev s komisijo dovolj velik razlog za takojšen odstop.

jype ::

cattom> 92% podpira KPK, 69% pa da gre za konstrukt

A si hotu napisat 29% pa 69%?

Magic1 ::

Po moje je bil JJ-ev konstrukt za rušit zokija, samo ni računal na to, da se bo Klemenčič lotil zadeve zelo dosledno:)). Sej če plačujem ženi, me pa ja ne bo gledal.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Double_J ::

92% podpira KPK, 69% pa da gre za konstrukt


Saj to ni težko razložiti, levičarji podpirajo KPK, četudi verjamejo, da gre za konstrukt.
Dve šivanki...

oldguy ::

jype je izjavil:

cattom> 92% podpira KPK, 69% pa da gre za konstrukt

A si hotu napisat 29% pa 69%?


Nope...če ne gre za napako v anketi, je dejansko folk zblojen oz. funkcionalno nepismen.

 1

1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oldguy ()

nejclp ::

cattom je izjavil:

delova anketa

92% podpira KPK, 69% pa da gre za konstrukt
Folk je čist zblojen.


Wording vprašanja je metedološko sporen, tujkam kot je "konstrukt" se je treba v anketnim vprašanjem izogibati- anketno vprašanje mora biti sestavljeno tako, da ga razume tudi največji tepec.

Čeprav, mislim, da folk ni zblojen, pomoje gre za napako (novinarja?) in so deleži zamenjani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

Buggy ::

Magic1 je izjavil:

Po moje je bil JJ-ev konstrukt za rušit zokija, samo ni računal na to, da se bo Klemenčič lotil zadeve zelo dosledno:)). Sej če plačujem ženi, me pa ja ne bo gledal.


meni tudi to dokaj verjetno deluje...sploh tisti "leak" iz DURS-a takrat glede Jankovica je bil tako neposrecen (SDS operativa) ...se je pa jajec mal zakalkuliral ocitno in podcenjeval profesionalno vznesenost Klemencica ...vsaj to, ce res ni bilo vmes kaksega skoka cez plot, kar pa tudi nebi bilo tako cudno, potem je pa tudi mascevalnost dost kul motiv :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

šernk ::

Haha, sedaj pa deleži zamenjani hahaha.

skratka vse ankete kažejo vsaj 60-70% podporo KPK in manj kot 20% podporo vladi (no saj že začeli niso vladati z neko visoko podporo).

torej dejstvo ostaja: od kje mu NEPRIJAVLJEN denar za plačevanje?

pa briga me kaj delam jaz, kaj dela sosed privatnik...dokler bo stanje na vrhu takšno kot je in dokler bo država največji neplačnik v Sloveniji, do takrat se sosed privatnik zagotovo ne bo izboljšal, pa tudi se ne potrebuje. Če vse večje ribe od njega kradejo, naj pa še on!
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

nejclp ::

šern>Haha, sedaj pa deleži zamenjani hahaha.

Grem stavit, da so. Vse bolj sem prepričan, da so zahjebal. Nemogoče, da bi 69% vprašanih menilo, da gre za konstrukt. Lahko so zahebal merilci, al pa tisti, ki so grafe risal, novinar bi pa vsekakor moral preverit, zakaj tak rezultat. Itake se ponavadi vedno izkaže, da so novinarji večji bebci od splošne javnosti.

Marat ::

Ramon dekers je izjavil:

Žal tvoja želja ni realna, lahko izbiraš med Lukšičem, ali Janšo.


To sploh ni res. Lukšič je že rekel da je v njihovi stranki več možnih mandatarjev, torej med njimi tudi Dejan Židan. On bi bil, ker ima managerske izkušnje iz zasebnega podjetja, verjetno še najboljša izbira.

Druga opcija pa je, da se določene stranke (DL, SLS,...) že pred volitvami združijo v neko ohlapno koalicijo in imajo skupnega mandatarskega kandidata, ki ni noben izmed predsednikov strank.

Možnih izbir je več, ti pa itak vidiš samo tvojega Boga Jajota Gatesa IV.

Okapi ::

Nemogoče, da bi 69% vprašanih menilo, da gre za konstrukt.
Zakaj ne? 35% jih misli, da je konstrukt obtožba proti Jajotu, 35% pa, da je konstrukt obtožba proti Zokiju. Ali pa jih 50% sploh ne razume, kaj je konstrukt - ali pa razume - ker vsaka stvar, ki jo narediš, je konstrukt;)

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Ramon dekers ::

Marat je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

Žal tvoja želja ni realna, lahko izbiraš med Lukšičem, ali Janšo.


To sploh ni res. Lukšič je že rekel da je v njihovi stranki več možnih mandatarjev, torej med njimi tudi Dejan Židan. On bi bil, ker ima managerske izkušnje iz zasebnega podjetja, verjetno še najboljša izbira.

Druga opcija pa je, da se določene stranke (DL, SLS,...) že pred volitvami združijo v neko ohlapno koalicijo in imajo skupnega mandatarskega kandidata, ki ni noben izmed predsednikov strank.

Možnih izbir je več, ti pa itak vidiš samo tvojega Boga Jajota Gatesa IV.


Mokre sanje, ja.

Double_J ::

Okapi je izjavil:

Nemogoče, da bi 69% vprašanih menilo, da gre za konstrukt.
Zakaj ne? 35% jih misli, da je konstrukt obtožba proti Jajotu, 35% pa, da je konstrukt obtožba proti Zokiju. Ali pa jih 50% sploh ne razume, kaj je konstrukt - ali pa razume - ker vsaka stvar, ki jo narediš, je konstrukt;)

O.


Vprašanje se glasi samo za Janšo, a ti sploh bereš zadeve?
Dve šivanki...

nejclp ::

Okapi je izjavil:

Nemogoče, da bi 69% vprašanih menilo, da gre za konstrukt.
Zakaj ne? 35% jih misli, da je konstrukt obtožba proti Jajotu, 35% pa, da je konstrukt obtožba proti Zokiju. Ali pa jih 50% sploh ne razume, kaj je konstrukt - ali pa razume - ker vsaka stvar, ki jo narediš, je konstrukt;)

O.

No, da ne bo kakšnih novih konstruktov, zahjebal so, je že popravek:

http://www.delo.si/novice/politika/anke...

Double_J ::

No, da ne bo kakšnih novih konstruktov, zahjebal so, je že popravek:


Popravek, ali direktiva iz murgelj...?:P
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Okapi ::

Vprašanje se glasi samo za Janšo, a ti sploh bereš zadeve?
A še brati bi moral? A ni dovolj, da se delam pametnega in komentiram?8-)

O.

Vanich ::

nejclp je izjavil:

Okapi je izjavil:

Nemogoče, da bi 69% vprašanih menilo, da gre za konstrukt.
Zakaj ne? 35% jih misli, da je konstrukt obtožba proti Jajotu, 35% pa, da je konstrukt obtožba proti Zokiju. Ali pa jih 50% sploh ne razume, kaj je konstrukt - ali pa razume - ker vsaka stvar, ki jo narediš, je konstrukt;)

O.

No, da ne bo kakšnih novih konstruktov, zahjebal so, je že popravek:

http://www.delo.si/novice/politika/anke...


Planet Siol je takoj naredil bombastični članek zasnovan na tej napaki - popravek članka bomo pa pri njih verjetno zaman čakali...heheheh

PaX_MaN ::

Janša, 1987:
"Na oblasti so sile­, ki tako ali dr­ugače­ te­ž­ijo k ce­ntr­alizaciji. Ta te­ž­nja ni opr­e­de­lje­na s pr­e­pr­osto politično opr­e­de­lje­nostjo ljudi na vr­hu, te­m­ve­č jo vzdr­ž­uje­, hr­ani in potiska v ospr­e­dje­ ž­e­lja po ohr­anitvi oblasti.
To oblast lahko se­danje­ vladajoče­ str­uktur­e­ ohr­anijo v svojih r­okah
samo tako, da pr­e­pr­e­čijo, da ne­ bi iz se­danjih de­mokr­atičnih te­ž­e­nj
pr­e­bujajoče­ se­ civilne­ dr­už­be­ in ve­dno bolj ar­tikulir­ane­ga pr­itiska
javnosti nastala takšna stvar­na, mate­r­ialna sila, ki bi lahko de­jansko
ogr­ozila vladajoči polož­aj e­dino dovolje­ne­ str­anke­ pr­i nas.
To pa lahko
dose­ž­e­jo samo s ce­ntr­alizacijo, na kate­r­o v končni fazi pr­istaja tudi
vladajoča str­uktur­a v Slove­niji ozir­oma bi ne­dvomno pr­istala, če­ bi šlo
za vpr­ašanje­ ali­-ali."

Kakšen deja-vu!:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

jype ::

Totalen synchronicity!

Maš prov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Ramon dekers ::

a lahko nehaš s temi youtubi no, cmon!

Cervantes ::

Veš kaj, Ramon, čist dost te mam.

Jaz sem l.'04 volil Jajota, ker sem imel dost LDS in Rop-anja slovenskega gospodarstva.

In kaj se zgodi? Jajo je izvoljen! Deliverance!

In pol, kaj se zgodi? Nič. Nadaljuje se isto, samo protagonisti - oblečeni v plašče druge barve... se zamenjajo.

Jajo me je totalno razočaral, razkril se je kot druga stran iste scene.

Potem sem lani volil Viranta. Končno en Center, končno eden, ki bo razbil ta rdeče-beli blok.

In kaj se zgodi? Gregor se pusti ustoličiti za poglavarja lokalne Dume.. in zleze IJJ v rit.

Benti, vsaj v opoziciji bi ostal!

Zdej grem pa nazaj bruhat.

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

Ne morejo bit vsi v opoziciji:D
Magic

Cervantes ::

Ups. Ne glede na parlamentarno aritmetiko bi Gregor moral ostati v opoziciji.

Tako bi lahko imal tudi odločilno kontrolo nad dogajanjem.

Ampak ne, on je moral postati glavni Praslovan.

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

In kako bi ti sestavil koalicijo brez DL? No go...
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Cervantes ::

Vlada je lahko manjšinska. Če dela dobro, bo imela podporo v parlamentu.

Že velikokrat videno.

Je pa jasno, do v taki konstelaciji ne bi mogla nastavljati svojih polpismenih lutk na direktorska mesta in v razne kontrolne organe.

Na žalost. We're not that lucky. Pri nas je kozarec zmeri na pol prazen.

Zgodovina sprememb…

««
35 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Volitve 2011 (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Problemi človeštva
1588170439 (142461) Ziga Dolhar
»

SDS ustvarja lažne profile (RTVslo), ki poveličujejo njihovo, ter blatijo druge stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9914932 (10744) Buggy

Več podobnih tem