» »

Težave z instalacijo

Težave z instalacijo

miki77 ::

Imam naslednji problem.
Na prvi strani ko se zažene računalnik, kjer je tisti logo pred zagonom windowsow, so vse povsod take pikice oz. črte, čez zaslon in same črke na zaslonu so čudne. Vseeno mi je prvič uspelo naložit vin 8 vse normalno delalo 4 dni za tem ni šlo nič več, enaka zgodba z win 7. Preklapljal sem diske. Sem najprej mislil, da je raid šel po gobe. Ali kak posamezni disk, ali pa mogoče samo kak čip na matični. Ker imam dva slota za grafično, sem tudi zamenjal slote. Nič ni pomagalo. Sedaj pa sploh več ne pride do zagona win, začetni zaslon je enak. Bios edino dela, čeprav so tam tudi prisotne te črte in te stvari kot na začetnem zaslonu. Samo ko se pojavi win logo tam je zaslon ok. Kamorkoli priklopim diske ne funkcionira. Ne pomaga nobena obnovitev win in nič takega.
Kaj menite v čem je napaka? Kaj se je pokvarilo? ?
Hvala za pomoč!

Enron x86 ::

Pomojem je šla grafična po gobe. Za vsak slučaj jo preizkusi še pri kakšnem kolegu oz. v drugem računalniku. Za čudne črte in barve pa je lahko kriv tudi pomnilnik. Testiraj RAM s programom Memtest86+.

lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

Riff ::

če je grafična jo lahko še vedno rešiš s peko v pečici pa ti bo delovala vsaj 1 leto do ponovne peke, saj to velja za geforce serije 8x00GT/GTS/GTX ali 9800GT,GTX pa tud sem že spekel agp radeon HD 3850 pa pci-E HD 4850

Enron x86 ::

Res je. Ampak poskusi najprej od najmanj invazivne do bolj invazivnih metod - kartico v drug računalnik. Če tam dela BP, je problem z RAM-om. Če pa je grafična fuč, jo daš v pečico.

pl
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

Riff ::

ja se strinajm najprej probaj grafiko v drugem PC-ju

miki77 ::

Najlepša vama hvala, bom z veseljem preizkusil omenjeno in javim ali je pomagalo!!! Imam pa omenjeno grafično tako,da v zadnjem primeru peka na koliko stopinj?

Riff ::

geforce 8800gts problem

drugače pa jaz pečem 10 minut na 200°C, potem mi grafičan drži skoraj 1 leto


evo še en primer z youtuba:

če pa ne boš pekel jo pa jaz odkupim za male pare :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z grafično kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
131810 (1136) hojnikb
»

Težava z grafično kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
10854 (697) Insan3Lik3
»

Problem z grafično kartico

Oddelek: Strojna oprema
101185 (991) DSQUARED2
»

9800gt artefakti

Oddelek: Strojna oprema
476020 (5127) dottor
»

Grafična verjetno zanič, s katero naj zamenjam?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7936 (776) Pyr0Beast

Več podobnih tem