» »

Informacije o wordpress.com

Informacije o wordpress.com

m0LN4r ::

Mene zanima, če ima kdo iz prve roke izkušnje z wordpress.com ?

Zanima me, če je kdo že kupil kak upgrade in bi malo opisal kak je kaj?
Recimo najbolj me zanimajo naslednji:
- Registracija domene
Tle me zanima, kaj je tistih dodatnih 8 dolarjev za anonimno registracijo?
in ali se tu na wordpress.com registrira kaj drugega kot samo .com?
- Custom design
- Guided transfer
Tu me pa zanima ali se to prenese na njihov strežnik in je potem inštalacija taka da lahko jaz dostopam do vsega isto kot, če bi si jaz inštaliral zadevo na svoj strežnik?

Zanima me zato, ker se mi wordpress zelo dopade in je enostaven, ter zadostuje mojim potrebam trenutno.

Ali je wordpress.com bolj zanesljiv kot leta 2011, ko so napadali strežnike?
Je še kateri dodatek smiseln za nakup?

Torej zanimajo me izkušnje iz prve roke. Za info se vam že vnaprej zahvaljujem.

lp
https://www.youtube.com/user/m0LN4r
  • spremenil: m0LN4r ()

Lion29 ::

ce vzames pri wordpress.com gostis na njihovih streznikih... pripnes lahko katerokoli domeno seveda... ne, ni isto kot ce bi nalozil na svoj server... nimas ftp dostpa ali dostpoa do baze, etc.... samo do admina tvojga wordpressa...

wordpress je, po mojem, ena boljsih platform, za bloge def. najboljsa..custom design je easy.... imas na tisoce in tisoce tem za wordpress, lahko pa najames kakega dizajnerja in ti naredi po narocilu kaj zelis... dizajnerjev oz. razvijalcev, ki obvlada wordpress je malo morje...

imas 2 opciji:
1. wordpress.com, kot receno gostis pri njih in za vse skrbijo oni sami...(tudi za varnostne stvari in nadgradnje)
2. svoj streznik ali gstovanje kje drugje in instaliras tam wordpress.. sicer je platforma dokaj varna... ampak moras se vedno sam poskrbet za varnost.... je pa wp ena izmed redkih platform, kjer nadgradnje delujejo res dobro
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

m0LN4r ::

Ko sem gledal cene za domeno + gostovanje (neko brez reklam in malo več prostora zaradi slik) + to da moram še sam vložit dodatni čas in delo ni glih poceni glede nato, da ne rabim zaenkrat še nekaj takega.

Al pa wordpress.com domena za 18$ + 8$(private) = 26$, 3gb prostora in to da si omejen z izgledom in se prepustim njim + ne rabim se nič dodatno obremenjevat.

Kaj dobim drugače za 26$ na leto?
Testno bi recimo zdaj mel to varianto za 26$ nato pa, če še bo interes prenesel zadevo v lastne roke?

Predlog?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Lion29 ::

Dreamhost.com [affiliate link] ...

pr njih imas lahko za 9 dolarjev / mesec... neomejeno domen, neomejeno prostora, baz, emailov...omogocajo tipa pa instalacijo wordpressa z enim klikom... odlicno skrbijo za backupe..so zelo zanesljivi... njihov support je pa odlicen...toplo priporocam...sploh ce bos imel vec strani...mislim, da je tudi prvo leto domena zastonj


dobis pa tudi cenejse variante s katerimi sam nimam izkusenj... mogoce ce zelis res samo en blog tudi bolj smotrne...malo se razisci
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Gandalfar ::

Ali pa webfaction ;)

Uglavnem - zakaj hoces private? Pac v whois se vidijo nekateri podatki tvoji.

Lion29 ::

ja, za privaate sem pozabu omenit...

gandalfar... sem referal dvem kolegom webfaction... srpva je blo kar kul.... sam ni to-to.... support zamuja, velikokrat se serverji zresetirajo, etc...nisem ravno navdusen
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

m0LN4r ::

Kako pa je s prenosom recimo teh stvari, ko jih imaš na wordpress.com pozneje na lasten strežnik? Nekje na enem forumu sem videl, da se ne da vsega prenest.

Je že kdo probal?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako izdelati spletno stran za shranjevanje datotek na Wordpress-u?

Oddelek: Izdelava spletišč
91360 (958) flyby
»

Domena + Wordpress Blog

Oddelek: Izdelava spletišč
234293 (1398) scipascapa
»

Spletna stran

Oddelek: Loža
112407 (2062) Ales
»

Pisanje bloga

Oddelek: Loža
82845 (2530) techfreak :)
»

Mesto za blog

Oddelek: Loža
213012 (2453) dronyx

Več podobnih tem